Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1301. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 7 Misafir - 7 Masaüstü6 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
180.819
Cevap
1.520
Favori
9.823.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

güzel hakikatten

Alıntıları Göster
    artık cep telefonlarından falan da yapılıyo bu tarz 3d modelleme hileleri, o yüzden adam eline alıp sağa sola döndürmeden inanmam.
  • aynen hocam. misal plus ın verdiği birsürü 3a oyun var. çoğunu açıpta bakmadım bile. insan belli bir kaliteye alıştıktan sonra öyle her oyuna vakit ayırmak istemiyor. genel olarak ps ex oyunlar benim oyun ihtiyacımı karşılıyor.
  • Euro 7.93 olmuş.

Sony Eurasia bunu beğenmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    dolarda 6.85 600-700 tl lik standart oyun fiyatları merhaba hoş geldiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 22 Temmuz 2020; 17:26:5 >
  • Hocam bütün söylediklerinize katılıyorum xbox kullanıcısı olarak, fakat Forza Horizon 4 çıktığından beri online oynarım. Bir kere bile 12 kişilik yarışta 11 kişi olarak oyuna başlamadım, siz hangi modda oynuyorsunuz bilmiyorum ama sıralamalı yarışlarda (dereceli de diyebiliriz) 12 oyuncu kabul etmeden oyun başlamıyor ve her girişimde online oyuncu sıkıntısı çekmedim.

Gran Turismo benim için zirveydi, Forza Horizon 4 le tanıştıktan sonra fikrim değişti. Online modundan aldığım keyfi hiçbir yarış oyunu verememişti bana şimdiye kadar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    PC'de oynuyorum hocam, Xbox'a sahip değilim.

• Farketmez hocam, pc sahibi arkadaşımla birlikte online modda yarışıyoruz 12 kişilik yarışlarda

Siz sanırım herkesin girdiği sıralamalı yarışlar yerine, ısınmak için veya eğlencesine girilen modları denemişsiniz.

Sizin girdiğiniz modda tek amaç eğlenerek zaman öldürmek, sıralamalıda çok güzel ödüller veriliyor her ay

Ödül listesi de her ay güncelleniyor, çok büyük kapışmalar oluyor

• Umarım bu şekilde olur güvenemiyorum firmaya ama hypelandım yine de beğendiğim fazlasıyla.
    Daha da cıkacak malesef.. darphane para basıyor... bunun sonucu belli ama ne zman patlar bakalim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

dolarda 6.85 600-700 tl lik standart oyun fiyatları merhaba hoş geldiniz...
    Dolar 2 haftadır 6 85'de sabitti ama Euro bugün %1 artarak 7.7 den 7,9 a geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0E0B8030F

Daha da cıkacak malesef.. darphane para basıyor... bunun sonucu belli ama ne zman patlar bakalim..
    Sorma hocam .

Sony A7 mark 3 lerin fiyatlarina baktım ne olmus oyle yav. 6 ay once 13 bin TL olan body simdi 16.700tl. Bir yıl bile değil.

Hocam sen zamanında PS4 Pro için Amazon.de satın alım konusu açmıştın, PS5 içinde aynı konuyu açmayı düşünüyor musun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aragorn Elessar

Hocam sen zamanında PS4 Pro için Amazon.de satın alım konusu açmıştın, PS5 içinde aynı konuyu açmayı düşünüyor musun?
    Yine gönderirlerse ve uygun fiyata gelirse neden olmasın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Yine gönderirlerse ve uygun fiyata gelirse neden olmasın hocam

Alıntıları Göster
    Gözümüz sende hocam bilgin olsun takipteyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Euro 7.93 olmuş.

Sony Eurasia bunu beğenmedi.
    Türkiye'ye CATSAA yaptırımlarının uygulanmasını talep eden H.R. 7639 sayılı tasarı ABD Temsiler Meclisi tarafından onaylandı.

Çok ciddi farkla kabul edildi yakında Trump ın masasına imza için gelir ondan sonra daha net anlarız dolar Euro kaç TL ymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 22 Temmuz 2020; 19:32:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Türkiye'ye CATSAA yaptırımlarının uygulanmasını talep eden H.R. 7639 sayılı tasarı ABD Temsiler Meclisi tarafından onaylandı.

Çok ciddi farkla kabul edildi yakında Trump ın masasına imza için gelir ondan sonra daha net anlarız dolar Euro kaç TL ymiş

Alıntıları Göster
    istedikleri kadar karar alsınlar başkan imzalamadan bişey yapamazlar türkiyeyi sıkıştırmak için yapıyorlar
  • dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    Yakında ortalık karışacak vaziyet alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

istedikleri kadar karar alsınlar başkan imzalamadan bişey yapamazlar türkiyeyi sıkıştırmak için yapıyorlar

Alıntıları Göster
    Temsilciler Meclisi ve Senato’dan 2/3 oranla geçerse başkan veto edemez.

• dikiştutmazsabri kullanıcısına yanıt
    Oradaki başkanlıkla buradaki başkanlık farklı. O dediğin burada geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: dikiştutmazsabri

Alıntıları Göster
    Orada tek adam yok. Belli oranda oy çokluğu olursa, başkan reddedemez.
  • 
Sayfa: önceki 12991300130113021303
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.