Şimdi Ara

PlayStation 5, 2019'un sonunda gelebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS3, PS4 ve PS4 Pro'nun ilk modellerini kullandım hep. Ya önsipariş verdim ya da sabah kuyruğuna girerek aldım. Hiç birinde sorun çıkmadı.

Yeni çıkan elektromik eşyaya ilk sahip olmak kadar keyif veren bir şey yok. Cihazınız gelişimini vs adım adım görüyorsunuz o anki heyecana ortak oluyorsunuz vs.
  • 2019 sonunda gelme ihtimali %1 gibi bir şey. Eğer ps4 pro çıkmasaydı evet, böyle bir ihtimal vardı. Ama bu ihtimal pro ile baya azaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Play station ların ilk çıkanları alınmaz. Çıkan modelin 3. Yılında kararlı bir modeli alınır. Örneğin 2016 sonunda çıkan PS4 Slim gibi.
    Çıktığı Saat alırım Ps4 ü Avrupa Ve tr den bile önce Arizonadan aldığım gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

2019 sonunda gelme ihtimali %1 gibi bir şey. Eğer ps4 pro çıkmasaydı evet, böyle bir ihtimal vardı. Ama bu ihtimal pro ile baya azaldı.
    Pro Vr için Çıktı Yüzde 90 2019 da Çıkar

• gta 6 çıkışı ile çakışsa güzel olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Pro Vr için Çıktı Yüzde 90 2019 da Çıkar

Alıntıları Göster
    Göreceğiz.Ps4 çıkmadan öncede böyle tartışmalar olmuştu.Biz çıkacak, tanıtılacak demiştik, karşı taraf asla öyle bir şey olamaz gibisinden söylemlerde bulunmuştu.Ama bu sefer 2019'da çıkmayacak diyorum, daha erken diyorum.Bu arada ps4 pro vr için falan da çıkmadı.vr içinde harici işlemci ünitesi ile beraber geliyor. Aksesuar için, revize edilmiş daha güçlü bir konsol çıkarılmaz.Çıkan oyun reklamlarına baktığımız zaman , vr ile alakalı hiçbir reklam yok.Zaten vr'ın kaç tane adam akıllı oyunu var ki, ona özel konsol yapılsın.Reklamlar hep, yüksek çözünürlük, daha iyi grafikler üzerine yapılıyor.O yüzden "ps4 pro vr için çıktı" cümlesi çok abes kaçıyor.
  • tavsiyem tr psn plus’larınızı bir kaç yıllık alın ps5 çıktığın da konsolun fiyatı uçuk olacak o kesin hadi ps5’i bir şekilde aldık bari aylık psn plus oyunlarından faydalanırız (: ps3’den ps4’e kadar aynı psn nikimi kullandım ps5’de devam edecek bu psn adresim inş. 🎮

• PS5 tahminime göre 2020 yılının ortalarında duyurulur.

En büyük beklentim, tüm oyunlarda 60 fps çalışmasıdır.

Bunun için iyi bir işlemci seçmeleri gerekecek.

GTX 1060 dengi bir ekran kartı gelebilir.

Ama 2019 çok erken olur. Zor bir ihtimal o tarihte çıkması.

• Pes 2020 ve fifa 20 yi sanki ps5 te oynarız gibi geliyo dönemler kesişebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Göreceğiz.Ps4 çıkmadan öncede böyle tartışmalar olmuştu.Biz çıkacak, tanıtılacak demiştik, karşı taraf asla öyle bir şey olamaz gibisinden söylemlerde bulunmuştu.Ama bu sefer 2019'da çıkmayacak diyorum, daha erken diyorum.Bu arada ps4 pro vr için falan da çıkmadı.vr içinde harici işlemci ünitesi ile beraber geliyor. Aksesuar için, revize edilmiş daha güçlü bir konsol çıkarılmaz.Çıkan oyun reklamlarına baktığımız zaman , vr ile alakalı hiçbir reklam yok.Zaten vr'ın kaç tane adam akıllı oyunu var ki, ona özel konsol yapılsın.Reklamlar hep, yüksek çözünürlük, daha iyi grafikler üzerine yapılıyor.O yüzden "ps4 pro vr için çıktı" cümlesi çok abes kaçıyor.

Alıntıları Göster
    Ps4 pro Çıkmadan önce Günlerce Tartışıldı.Ve ben rest çekip sony nin Yüksek donanımlı makina çıkaracağını idaa ettim Hemen senin gibi çok bilmişler Olurmu öyle şey Muhaaaha zuhajaa Gibi Alay geçtiler E3 te Ps4 pro bir tanıtıtıldı herkes Özür diledi Ve iddaa ettiğim kişi Sony kendi ayağına sıktı deyip Geçiştirdi,Sen daha Sony Yöneticisinin Vr da daha yüksek grafik alacağız Pro ile dediğini bile bilmiyorsun.. Ha Çıkmaması için Dua ediyorsundur Almıycak olmandan temennini yardırıyorsundur O ayrı mesele.Çıkmaz diyenlerin ö önemli kısmı yeni Makina aldığından Kızgın olup Birazda ondan Söylüyorlar..
    Xbox scarlet Yapım aşamasında Sony Eli boş durmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 21 Ağustos 2018; 6:0:52 >
  • Bir sürü oyun geliyor ps4 e 2019 sonunda nasıl çıksın, en erken 2020 sonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 sonu last of us cikacak daha ne ps5' i 2019 da sonynin cikaracagi bir suru ex oyun var herifler kendi agziylada soyledi en gec 2021 de geleck ps5 2020 de sonyin kendi ozel olarak yaptigi konferansta aciklanir ps4 gibi

• Bende 2020 sonu diyorum. Pro neslin süresini uzattı. Xbox lada rekabetten dolayı aynı zamanda çıkarlar. Xbox daha yeni çıkardı one x i. Budurumda tüm göstergeler 2020 sonu diyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 sonuna kadar bütün exclusive oyunlar da çıkmış olur zaten çok büyük sürpriz olmaz çıkması. En geç 2020 ortalarına çıkar. Ekran kartı ve işlemci nasıl olacak merak ediyorum. Ps3 ile Ps4 arasında ki gibi bir grafik farkı göremeyeceğiz bence, daha çok 60 fps standart, günümüzün iyi grafikli oyunlarının ultradan biraz üstün halini göreceğimizi düşünüyorum. Gene exc oyunlar grafik anlamında döktürecektir tabii:)

Birde şu geriye uyumluluk ve Xbox’da ki gibi Game Pass sistemi gelse çok iyi olur. Remastered devri biter artık.. Görsel iyileştirme veya fps unlock yapacaklarsa güncelleme ile her türlü yaparlar. Bekleyip göreceğiz.

• Ps5'in 2019'da cikmayacagi gayet belli. Daha once de 2018'de cikabilir diyen analistler vardi. Last of us 2 de ps5 cikis oyunu falan olmaz ps5 ciktiktan sonra remaster ederler. 2019 da cikmasi icin simdiye cok ciddi sizintilar haberler olmasi lazimdi bu kis da duyurulmasi falan lazim ki sony de hic oyle bir hava yok. Seneye de bir dunya oyun cikacak su anki nesil icin. Daha yeni ps4 olgunluk surecine girdi diye aciklama yaptilar bu saatten sonra asil oyun satislarindan kaymagi yiyecekler. En erken 2020 kasim diyorum.

• Oyun fiyatları almış başını gitmişken hiç çıkmasın.. Bu yıl sınuna dek alacağım oyunların fiyatı şuanki değeriyle. 2500 tlyi buluyor.. Konsol parasına oyun alacak halim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Zooe

Ps4 pro Çıkmadan önce Günlerce Tartışıldı.Ve ben rest çekip sony nin Yüksek donanımlı makina çıkaracağını idaa ettim Hemen senin gibi çok bilmişler Olurmu öyle şey Muhaaaha zuhajaa Gibi Alay geçtiler E3 te Ps4 pro bir tanıtıtıldı herkes Özür diledi Ve iddaa ettiğim kişi Sony kendi ayağına sıktı deyip Geçiştirdi,Sen daha Sony Yöneticisinin Vr da daha yüksek grafik alacağız Pro ile dediğini bile bilmiyorsun.. Ha Çıkmaması için Dua ediyorsundur Almıycak olmandan temennini yardırıyorsundur O ayrı mesele.Çıkmaz diyenlerin ö önemli kısmı yeni Makina aldığından Kızgın olup Birazda ondan Söylüyorlar..
    Xbox scarlet Yapım aşamasında Sony Eli boş durmaz

Alıntıları Göster
    Ok.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Çıktı çıkmasına da ps4pro ana sürüm bir cihaz degil ara çözüm cihazı olarak çıkarıldı ve yeni sürüm ps cihazi etkisi de yaratamadı zaten.

Ben ana sürüm bir playstation çıkış takvimini etkileyeceğini sanmıyorum ps5 eğer büyük bir aksilik olmazsa 2019 sonunda piyasaya düşecektir.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.