Şimdi Ara

PlayStation 5, 2019'un sonunda gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
4.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Osaka merkezli Ace Ekonomik Araştırma Entitüsü'nde analist olan Hideki Yasuda, geçtiğimiz günlerde Sony'nin finansal performansı hakkındaki raporunu yayınladı. Yasuda, Sony'nin elektrikli komponent tedarikçileriyle bir sorun yaşamaması halinde PlayStation 5'in 2019 yılının sonunda raflardaki yerini alacağını belirtti.

Sony tarafında PS5 için belirsizlikler sürüyor

Ancak yeni nesil oyun konsolu olan PlayStation 5'in bazı elektronik bileşenlerinin tedarik sorunları nedeniyle gecikme ihtimalinin de olacağı söyleniyor. Bunun sebebi de Sony'nin tedarikçileri olan Murata Manufacturing ve TDK'nın daha çok akıllı telefon ve otomobil üreticileri ile çalışıyor olmaları.

Bu raporun, PlayStation 5'in önümüzdeki kısa süreçte piyasaya sunulmayacağı ortaya çıktıktan sonra yayınlanması da dikkat çeken bir detay. Ünlü analist bu fikri, Sony CEO'su Kenichiro Yoshida ve Sony Interactive Entertainment CEO'su John Kodera tarafından yapılan çok belirsiz açıklamalardan ortaya çıkardığını belirtiyor. Sony'nin Mart 2021 yılına kadar PlayStation'ın karında büyük bir düşüş beklediği de sızan bilgiler arasında.

• PS3, PS4 ve PS4 Pro'nun ilk modellerini kullandım hep. Ya önsipariş verdim ya da sabah kuyruğuna girerek aldım. Hiç birinde sorun çıkmadı.

Yeni çıkan elektromik eşyaya ilk sahip olmak kadar keyif veren bir şey yok. Cihazınız gelişimini vs adım adım görüyorsunuz o anki heyecana ortak oluyorsunuz vs.
    Ps5'in 2019'da cikmayacagi gayet belli. Daha once de 2018'de cikabilir diyen analistler vardi. Last of us 2 de ps5 cikis oyunu falan olmaz ps5 ciktiktan sonra remaster ederler. 2019 da cikmasi icin simdiye cok ciddi sizintilar haberler olmasi lazimdi bu kis da duyurulmasi falan lazim ki sony de hic oyle bir hava yok. Seneye de bir dunya oyun cikacak su anki nesil icin. Daha yeni ps4 olgunluk surecine girdi diye aciklama yaptilar bu saatten sonra asil oyun satislarindan kaymagi yiyecekler. En erken 2020 kasim diyorum.
    Sakin olun 2019'da bir şeyin falan çıktığı yok. bir defa adamların duyurdukları oyunların çıkış takvimine bakarsanız 2020 sonundan önce gelmesinin pek mümkün olmadığını görürsünüz. Ayrıca benim düşünceme göre bu konsola GT7 ve GTA 6 gelmeden, bu nesil bitmez. Adamlar GTA 6 gibi bir hazineyi her iki nesile çıkartıp, millete en az ikişer defa aldırmadan bırakmaz bu adamlar.

Dün Gamescome izleyenler Nvidia'nın yeni kartlarındaki Raytracing teknolojisini görmüştür. Henüz bunun AMD'de bir karşılığı yok ya AMD buna karşı bir yenilik yapacak ve bu en azından bir yılda sonuçlanmaz, ardından yeni konsol mimarilerine entegre edilecek ya da MS ve Sony veya en azından bunlardan birisi yeni nesilde AMD yerine Nvidia ile anlaşıp üstün duruma geçecekler. Buna göre en az iki yıl var yeni nesil konsollara.

Ayrıca anlamıyorum; herkesin tuzu kuru da, bu yeni nesil konsollara dünyanın parasını dökmek için bir kenara para koymuşlar ya da bunlar gömü falan bulmuşlar. Tamam yeni nesil güç anlamında bundan çok daha güzel olacak ama bunun ciddi bir maliyeti olacaktır, bir yerde kendimize dur demenin zamanı gelmedi mi? Konsol ve oyun fiyatlarından, ülkenin ekonomik durumundan herhalde kimsenin haberi yok. Yeni duyurulan 2080ti'ların fiyatı 12 bin lira civarında, yeni çıkacak konsollar ne kadar olur buradan hesabınızı yapın. Ben en aşağı 4.000-5.000 lira olmasını bekliyorum...
  • 2021 de gta 6 ile beraber tanitilacak ha aralarinda ay farki olabilir

• Mükemmel bişey olacak
  • 2022 olsa güzel olurdu aslında...

• Inşallah en baştaki fotoğraftaki gibi bir iğrenç tasarımla gelmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 kışında gelecek

• Eğer yeni nvidia Rtx serisi ciddi performans artışı ile gelirse yeni nesil konsollar çok yakındır demektir.

• Yeni battlefield oyunu ps5'e çıkacak.2020'de gelir

• Play station ların ilk çıkanları alınmaz. Çıkan modelin 3. Yılında kararlı bir modeli alınır. Örneğin 2016 sonunda çıkan PS4 Slim gibi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020 sonu veya 2021 başı çıkacaktır.

atın fava bekleyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2019 sonu en muhtemel tarih. Hatta Last of Us 2 ve Dead Strandıng çıkış oyunlarıda olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EFF95B10

Play station ların ilk çıkanları alınmaz. Çıkan modelin 3. Yılında kararlı bir modeli alınır. Örneğin 2016 sonunda çıkan PS4 Slim gibi.
    Valla hocam diğer modelleri almak için 2 3 yıl da beklenmez. Napcan okadar zaman millet yeni nesil oynarken sen geriden mi geleceksin?

• quote:

Play station ların ilk çıkanları alınmaz. Çıkan modelin 3. Yılında kararlı bir modeli alınır. Örneğin 2016 sonunda çıkan PS4 Slim gibi.
    ps5 çıkcak 3sene bekleyip sonra alcaz ha milet yanip tutuşuyor hocam konsol için. ben dahil ciktiği gibi alacak milyonlar var

• quote:

7 senede bir konsol çıkıyor zaten.3 sene niye bekleyelim

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    3 kişi birden kızmış bana😁 Bende ps4 slim kullanıyorum ihtiyaçlarımı karşılıyor ki PS yeni konsol çıkardımı eskileri hepten kesmiyor. Yeni çıkan modellerin 2-3 sene sonrasında daha kararlı ve minimal kasalar çıkıyor daha hoş oluyor diye söyledim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi hoş da amd nin elinde yeni nesil cihaza koyacak SoC var mı?

• Gelse ne olur böyle giderse bi oyunda 500 TL fiyat etiketi görücez ki zaten gördük bazılarında.yeni nesilde çok sağlam bi pc toplarım ben zannetmiyorum PS5 alacağımı.

• Güzel tarih, zaten Xbox Scarlett için geliştime sürecine başladı.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.