Şimdi Ara

Playstation 4 vs Xbox One [ Ortak Tartışma Alanı ] (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.828
Cevap
39
Favori
193.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok iyi açıklamışsınız, bir nevi ne zamandır anlattıklarımıza tercüman olmuşsunuz. inanın vaktim olsa oturur her İki bölümde bu bağlantı sorunu yaşayanların listesini yapardım. Eminim arada ciddi bir fark olurdu. Yani aynı bağlantıda Live sorun verirken, PSN'de akıcı online deneyim yaşıyorum demenize, dememe rağmen hala altyapı denilmesi enteresan oluyor haliyle...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunun senin tarafta degil,karsi oyuncu tarafinda oldugunu soyluyorsun dostum. Peki oyle oldugunu varsayalim.
    Fakat PSN'de daha az lag olup,Xbox Live'da cok olmasi mantikli gelmiyor.
    Cunku kendin test ettigin gibi Live'da Ping ve baglanti kalitesi daha kalitelidir,ki bunu kendin olcmusun zaten.
    Bu yuzden Lag sorununun PSN'den fazla olmasi normal degil. Bu iste baska faktorler var. Akla ilk gelen sey tamamen ayarsal.

Ayrica bilgi acisindan,(KONU DISI) yurt disina cikis santraline 7 km uzaklikta olman alt yapi icin bir etken degildir. Yapilan calismalarda buna dahil.
    Oyle ki DSLAM mesafesini senin operatorun bilir.
    Varsayalimki dibinde DSLAM santrali olmasi ordan internet aldigina bile bir gosterge olmaz.
    Adamlar sana 3 km uzaklikta bir dagiticidan baglanti kurmuslarsa (ki orasi Turkiye olabilir!), dibindeki DSLAM santrali bir ise yaramaz.

Ha 50 binlik internetin olmasi alt yapinin kaliteli oldugunu gosteriyor elbet. Tabi bu 50000'e yakin performansi alabiliyorsan..
    Ki 10000 uzerinde bir internet hizin oldugunu varsayarak yasadigin sorunun tamamen ayarsal oldugunu dusunuyorum.

Genel sorunlara deginecek olursak 2 konsolunda baglanti sorunlari ortada. Dogru Nat sikayetleri felan genel anlamda cok! Ama bu sadece XBL'de degil,cagimizin sorunu..
    Lag sorununa deginecek olursak PSN kesinlikle daha sorunlu taraftir.. Bu yuzden senin tecrubenin celiskili olmasinin arkasinda ayarsal baska seyler yatiyor olmali..

• Sesli komutla uğraşan zeki arkadaşlarımız çokmuş demekki forumda :) Hadi sesli komut Türkçe olsa birşey demiyeceğimde adam resmen kendini teselli etmek için BUNDA SESLİ KOMUT DAHA İYİ DAHA ÇOK GÜZEL SENDE YOK YOK ! yazıyor.Gene kendini teselli etmek için OLSUN OLSUN 1080P ÖNEMLİ DEĞİL DEĞİL SONUÇTA BUZDOLABI ALIYORUZ HA 960P HA 1080P NE FARK EDERKİ ALTI ÜSTÜ BİR 7 SENE DAHA BEKLERİZ ! yazıyor.Birde birisi kafasından atmış bunlarda 8 senedir devam ettiriyorlar.XBOX GAMEPAD İ DAHA İYİ DAHA İYİ EL TERLETMİYOR ÇAPRAZ TUŞ DAHA İYİ DAHA ! MÜKEMMEL MALZEME KALİTESİ HARİKA ! ! ! !
  • Yorumsuz:

- Nesil başında HDMI gereksiz deyip üç uçlu kabloyla muhteşem (!) oyun deneyimi yaşadık.
    - 20 GB HDD'ye 40 dolar yerine 200 dolar bayıldık.
    - 50 dolara 256 MB Memory card aldık
    - 150 dolara harici HD-DVD aldık ama ne için kullanıyorduk bunu?
    - % 66 oranında 3K yedik ama gidip 4. 5. konsollarımızı yine de aldık.
    - Para ile oyun stüdyosundan oyun aldık, time exc. yaptık mevcut stüdyolarımızı kapatıp 125 milyon dolara DLC aldık hepsini siz oyuncular için yaptık dediler, biz de onları çok sevdik.
    - Paralı online sistemi icat ettik dediler. desteğimizi biran için bile çekmedik.
    - 2008'de Live 20 gün kapalı kaldı ama biz hep PSN'in 1 aylık kapalı kaldığı süreyi hatırladık, hatırlattık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 11 Ocak 2014; 19:03:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurQich

Sorunun senin tarafta degil,karsi oyuncu tarafinda oldugunu soyluyorsun dostum. Peki oyle oldugunu varsayalim.
    Cunku kendin test ettigin gibi Live'da Ping ve baglanti kalitesi daha kalitelidir,ki bunu kendin olcmusun zaten.
    Bu yuzden Lag sorununun PSN'den fazla olmasi normal degil. Bu iste baska faktorler var. Akla ilk gelen sey tamamen ayarsal.

Ayrica bilgi acisindan,(KONU DISI) yurt disina cikis santraline 7 km uzaklikta olman alt yapi icin bir etken degildir. Yapilan calismalarda buna dahil.
    Varsayalimki dibinde DSLAM santrali olmasi ordan internet aldigina bile bir gosterge olmaz.
    Adamlar sana 3 km uzaklikta bir dagiticidan baglanti kurmuslarsa (ki orasi Turkiye olabilir!), dibindeki DSLAM santrali bir ise yaramaz.

Ha 50 binlik internetin olmasi alt yapinin kaliteli oldugunu gosteriyor elbet. Tabi bu 50000'e yakin performansi alabiliyorsan..
    Ki 10000 uzerinde bir internet hizin oldugunu varsayarak yasadigin sorunun tamamen ayarsal oldugunu dusunuyorum.

Genel sorunlara deginecek olursak 2 konsolunda baglanti sorunlari ortada. Dogru Nat sikayetleri felan genel anlamda cok! Ama bu sadece XBL'de degil,cagimizin sorunu..
    Lag sorununa deginecek olursak PSN kesinlikle daha sorunlu taraftir.. Bu yuzden senin tecrubenin celiskili olmasinin arkasinda ayarsal baska seyler yatiyor olmali..

Ben anlatamadım sanırım,ben çevremdeki kişilerin arasında "en az" sorun yaşayanım dedim en çok değil.Live matchmaking serverlarını PSN ile aynı mesafede konumlandırırsak dediğin doğru,Live belki 2 belki 3 kat hızlıdır.Aynı oyunu(Fifa 14/CoD Ghosts)her iki platformdada oynarken birinin beni Almanya diğerinin Şili ile eşleştirmesi ayarsal olamaz.Bu bölgesel bir sorundur.İsterse Live PSN'den 10kat daha iyi ping versin,hangi mesafeye hangi ülkeye göre?

Amacım teknik bilgi yarıştırmak değil zaten bu konuda forumun geri kalanının aksine gayet bilgili olduğun çok açık,MS'un Türkiyeye vermediği destek ve diğer faktörlerden dolayı,Türkiye için ideal olmadığını söyledim,tıpkı konsolun kendisi gibi.Düşünce esasında Doğu Avrupa ve Ortadoğu yok zaten adamların.

http://www.speedtest.net/my-result/3224504103

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shazam! -- 11 Ocak 2014; 19:29:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Shazam!

quote:

Sorunun senin tarafta degil,karsi oyuncu tarafinda oldugunu soyluyorsun dostum. Peki oyle oldugunu varsayalim.

Ben anlatamadım sanırım,ben çevremdeki kişilerin arasında "en az" sorun yaşayanım dedim en çok değil.Live matchmaking serverlarını PSN ile aynı mesafede konumlandırırsak dediğin doğru,Live belki 2 belki 3 kat hızlıdır.Aynı oyunu(Fifa 14/CoD Ghosts)her iki platformdada oynarken birinin beni Almanya diğerinin Şili ile eşleştirmesi ayarsal olamaz.Bu bölgesel bir sorundur.İsterse Live PSN'den 10kat daha iyi ping versin,hangi mesafeye hangi ülkeye göre?

Amacım teknik bilgi yarıştırmak değil zaten bu konuda forumun geri kalanının aksine gayet bilgili olduğun çok açık,MS'un Türkiyeye vermediği destek ve diğer faktörlerden dolayı,Türkiye için ideal olmadığını söyledim,tıpkı konsolun kendisi gibi.Düşünce esasında Doğu Avrupa ve Ortadoğu yok zaten adamların.

http://www.speedtest.net/my-result/3224504103

Alıntıları Göster
    Yok estagfurullah dostum..
    Amacim sadece sorunun kaynagini bulmakti..

MS'un Turkiye'yi birak Avrupa'yi bile ne kadar onemsedigi acikca ortada. Adamlarin vari yogu Amerika'ya yatirim yapmak.
    Senelerce Amerika'da olan app'lerin,programlarin,etkinliklerin vs Avrupa'da da cikmasini bekledik.
    Ama yok.. Bazilariyla aylar/seneler sonrasinda bulusabildik! Bazilariysa halen Avrupa'da yok!
    Adamlar Kinect'in ayakligini bile Amerika'da kutuda dagitirken, Avrupa'da ki musteriye parayla aldirmayi layik gordurduler.
    Ustune ustun Amerika fiyatlarinin ustune tuzlayarak Avrupa'da konsol satarak!
    Amerika'ya sunulan XBL,Film,Kiralama,dijital oyun vs fiyatlari ortadayken, Avrupaliya kazik atarcasina fiyatlar koydular.
    Bu konuda Microsoft kesinlikle buyuk bir tepkiyi hakediyor!

Yaptiklari isler,hizmet gayet guzel. Fakat Microsoft'un bu ayrimci politikayi birakmasi sart!
    Neyseki oyunlari arz-talep meselesinden dolayi biraz daha uygun fiyatlara geliyordu.

Konuda nerden nereye geldim bende.. Ama Microsoft'un bu ayrimci tarafi bana gore firmanin en buyuk dezavantaji!
    Xbox One'i bile duyururken Amerika hizmetlerinin reklamlarini yaptilar. Sanki Avrupa'da ki adam bunlari kullanabilecek,Ya da isine yarayacak diyelim!
    Oysa ki Avrupa'ya Turkiye'ye yatirim yaptiklarini dusunuyorumda.. Digiturk'u Xbox One'a entegre ettigini dusunsenize.. Ya da Avrupa'da Sky'i uygun fiyatlara Avrupa'da yaydigini..
    Peynir ekmek gibi satis yaparlardi! Ama yok adamlar halen Amerika'dan disarisina evlatlik gozuyle bakiyor!

• Farklı hesaplarda herzamanki gibi yalan dolan bilgilere inanıp yanlış bilgilenmeyin diye yazıyorum. Maksat kolpa değil doğru bilgiyi öğrenelim...

Microsoft hiçbi zaman hdmi gereksiz, biz hdmi koymayacağız demedi. Malesef yalan :) Component ile de hd görüntü alabiliyordunuz (bilelim öğrenelim teknoljiye giriş ders 1) hatta o dönem böle şimdiki cep telefonlarındaki gibi her tvde her monitörde hdmi yoktu. Ps3de hdmi destekliyodu ama ne hikmetse kutudan hdmi yerine componenet kablo çıkıyodu...

Hdd ve memory stick fiyatları konsol çıkmadan önce belliydi zaten beğenmeyen almazdı. Keriz yerine koymak sattığı özelliği geri çekmekle, reklamını yaptığı şeyi sattıktan sonra tüketicnin elinden almakla olur...

Hd dvd aparatını alan adam "isteğe bağlı olarak" hd dvd film izlemek için almıştır. Elindeki filmeleride izlemiştir... Elşnde hddvdsi olan adam o aparatı alıp şimdi bile izleyebilir... Hd dvd bluray karşısında kaybettiyse suçu neden aparat çıkardın diye xboxa çıkarmak niyetinizi belli eder... Hd dvdli oyun çıkarıp bunu oynamak için 150 dolarlık aparat alıcaksınız diye milleti keriz yerine koyduda bizim haberimiz yok :) makinaya hd dvd koyup oyunları dvd olarak satsaymış yine kötü olucakmış. Yani çamur çok olduktan sonra atılacak biyer bulunur...

3k yiyen garantili ise gidip değiştirdi. Garantisiz alan, eğer garantisiz aldığı makineye garantili muamelesi yapacak kadar andaval değilse çemkirmek yerine ya yaptırdı yada çöpe atıp yenisini aldı çünkü rakibi yoktu :)

Paralı online sistemi icat edip şuan ps4ün dahi ses kalitesi ve bakıma girdiğinde kapanmama konusunda halen daha yetişemediği sistemi 5 sene önceden yaptılar :) zaten rakibide kaliteli sistemi bedava sunamayacağını anlayınca paralı oldu :)

Kısaca her denilene inanmayın. Konumuz bildiğim kadarıyla söylenip geri çekilen özelliklerdi ama farklı hesap aynı zihniyet en iyi yaptığı şeyi yapıp forum abiliği taslayıp, carl zeisse taş çıkaran objektifliğiyle lafları çarpıtmaya başlandı :) yoksa bu şekilde söylenip geri çekilen özelliklerden değilde genel olarak ps3ün kötü yönlerinizi yazsak gamepadinden gireriz, dashboardın kabızlığından çıkarız, son dönemde çıkan 12 gblık süperslim ps3lere gt5 updatei bile kuramadığımızdan girer, party chatin olmamasından çıkarız delik deşik olur makina :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 11 Ocak 2014; 20:00:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Yok estagfurullah dostum..
    Amacim sadece sorunun kaynagini bulmakti..

MS'un Turkiye'yi birak Avrupa'yi bile ne kadar onemsedigi acikca ortada. Adamlarin vari yogu Amerika'ya yatirim yapmak.
    Senelerce Amerika'da olan app'lerin,programlarin,etkinliklerin vs Avrupa'da da cikmasini bekledik.
    Ama yok.. Bazilariyla aylar/seneler sonrasinda bulusabildik! Bazilariysa halen Avrupa'da yok!
    Adamlar Kinect'in ayakligini bile Amerika'da kutuda dagitirken, Avrupa'da ki musteriye parayla aldirmayi layik gordurduler.
    Ustune ustun Amerika fiyatlarinin ustune tuzlayarak Avrupa'da konsol satarak!
    Amerika'ya sunulan XBL,Film,Kiralama,dijital oyun vs fiyatlari ortadayken, Avrupaliya kazik atarcasina fiyatlar koydular.
    Bu konuda Microsoft kesinlikle buyuk bir tepkiyi hakediyor!

Yaptiklari isler,hizmet gayet guzel. Fakat Microsoft'un bu ayrimci politikayi birakmasi sart!
    Neyseki oyunlari arz-talep meselesinden dolayi biraz daha uygun fiyatlara geliyordu.

Konuda nerden nereye geldim bende.. Ama Microsoft'un bu ayrimci tarafi bana gore firmanin en buyuk dezavantaji!
    Xbox One'i bile duyururken Amerika hizmetlerinin reklamlarini yaptilar. Sanki Avrupa'da ki adam bunlari kullanabilecek,Ya da isine yarayacak diyelim!
    Oysa ki Avrupa'ya Turkiye'ye yatirim yaptiklarini dusunuyorumda.. Digiturk'u Xbox One'a entegre ettigini dusunsenize.. Ya da Avrupa'da Sky'i uygun fiyatlara Avrupa'da yaydigini..
    Peynir ekmek gibi satis yaparlardi! Ama yok adamlar halen Amerika'dan disarisina evlatlik gozuyle bakiyor!

Aynen dostum,konuyu biraz dağıtsamda bütün anlatmak istediğim temelde buydu.Çok memnun olduğum severek kullandığım Xbox 360'dan PS4'e geçiş yapmamın ve ana platform olarak belirlememin baş sebebi ve Xbox One'ı ileride sadece exclusive oyunları için 2ci konsol olarak almayı düşünmeminde sebebi budur.

• Ismail Abi'nin ağzından: "Yarış yarış!".

Çok eğlenceli burası, zannedersiniz ki Sony ve Microsoft avukatlarını yollamış, kapıştırıyorlar konuda =)

BF4'ün başından kalkabilsem daha çok geleceğim buralara ama 64 kişi olunca tadından yenmiyor.

• Rai-gy kullanıcısına yanıt
    İnsan yedisinde neyse, yetmişinde de odur derler ya, yıllar geçti birileri bel altından çalışmaya, hakaretler etmeye aynen devam ediyor. Muhatap olamayacağım artık, blokladım gitti...

İşin kötüsü o kadar orijinal kullanıp, üstüne MS tarafından yüzüstü bırakılmak, oyun sektöründeki zihniyetlerini apaçık ortaya koymak bile bazılarına akıllanmak için yetmiyor, yetemiyor. İnsan içine düştüğü kısır döngüyü hiç mi aşmaya çalışmaz, hiç mi kafasını kaldırıp gerçekleri görmez?...

Neyse sen gel Skype'a da fakir işi XXChat (krosplatformmultiçet) yapalım...
  • Tartışılacak birşey değil ki bu konu , xbox one alırım neden sadece oyun değil evime gelen misafirlerle oyun oynamak istiyorsun ama gamepad yok 6 kişi için gamepad alacagına konsol al bi tane daha daha iyi ama xbox da acarım ordan knicekt oyununu herkesi eglendirrrim geçerim ha ama şöyle olsa mesela tek basıma kalsam sadece tek basıma oyun oynasam ps 4 alırım oda donanımsal olarak gelişen oyunları karşılamak için daha yatkın gözüküyor... olayın özü kendin için düşünürsen ps4 tabiki bariz önce ama toplu oyun toplu eglenmek istiyorsan (bencil olmamak denir buna :) )) xbox one alırsın topyekün eglence bu kadar o diğer port baglama digiturk felan filan girmeden bana göre kıstaslar bunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Ismail Abi'nin ağzından: "Yarış yarış!".

Çok eğlenceli burası, zannedersiniz ki Sony ve Microsoft avukatlarını yollamış, kapıştırıyorlar konuda =)

BF4'ün başından kalkabilsem daha çok geleceğim buralara ama 64 kişi olunca tadından yenmiyor.

Bende feci keyif alıyorum. TDM oynamıyordum hiç, yani xbox360 ta başladım xboxoneda devam ettim 35 lvli geçkindi bıraktım hep conquest . Ps4 e geçtim yine öyle hep conquest, geçen bir tdm ye girdim, daha anlık aksiyon hem daha hızlı level atlatıyor gibi geldi kd oranlarımıda yükseltti

• ps3 ten xbox 360 geçtim Turkıye ye destek diye bişey yok
    Tr hesaptan sf. a e eklentisini alacaktım o bile yok
    uzgunuz bu teklıf bolgenizde geçerli değil diyor
    aradıgım oyunu 1 haftada ancak buldum orjinal kutulu
    o öve öve bitiremediğiniz gamepad bana göre hiç güzel değil
    ds3 ile ssf4 ü rahat rahat oynarken xbox gamepad ile ultra bile yapamıyorum
    DS3 te parmak ağrıtıyor dediğiniz sol analoga kurban olsun xbox gamepadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OTTOMAN_67 -- 11 Ocak 2014; 20:54:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Bende feci keyif alıyorum. TDM oynamıyordum hiç, yani xbox360 ta başladım xboxoneda devam ettim 35 lvli geçkindi bıraktım hep conquest . Ps4 e geçtim yine öyle hep conquest, geçen bir tdm ye girdim, daha anlık aksiyon hem daha hızlı level atlatıyor gibi geldi kd oranlarımıda yükseltti

Hocam iki konsoluda aktif kullanmis birisi olarak ozellikle grafik acisinda ps4 gecmeye degecek bir fark var mi mesela bf4?iyiki gecmisim diyebilirmisiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Chandler Bing

quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

quote:

Orijinalden alıntı: Reus Vox

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Adamlar 3K nın çözümünü yıllar sonra buldu bumudur m ühendislik :)

Korsancı xbox cular one de korsan olayı olmayınca ps4'e geçmeye başladılar.

Eee biraz elinizi cebinize atın artık 7-8 yıl boyunca bütün oyunları beleşe oynadınız yeter gari :) hele gidin bir orjinal oyun alın bakayım nasıl oluyormuş o tad :)

Fat kasa PS3'ü olup da bozulmayanı kaldı mı?

Tüm fat kasa PS3'ler bozuluyor, aynı 3k gibi. Hiçbir farkı yok.

6 yıldır fat kasa ps3 kullanıyorum. Sadece bluray sürücüsünün kafasını değiştirdim.

7 yıldır ilk seri xbox 360 kullanıyorum. hiç bir şeysini değiştirmedim. senin benim konsolumuzun sorunsuz olması bir sorun olmadığı anlamına gelmez.

Şurada gördüğün 3 Xbox'dan 2'si ne oldu sence ? Sen yine şanslıymışsın. Gears of War aşkı bize pahalıya patladı.

Playstation 4 vs Xbox One [ Ortak Tartışma Alanı ]

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

Orijinalden alıntı: lee byung

quote:

Hocam iki konsoluda aktif kullanmis birisi olarak ozellikle grafik acisinda ps4 gecmeye degecek bir fark var mi mesela bf4?iyiki gecmisim diyebilirmisiniz?

BF4 kesinlikle ölçü değil.
    Xbox one da oynarken neyse PS4 te oynarkende hemen hemen o, ne fark ediyor peki insanlar diyecek olursan oyun oynamak için değil bunu incelemek için girecek olursan renk tonlarında kaplamalarda hafif farklar yani daha keskin hatlar görebilirsin. Benim farkettiğim bu . Killzone ise oyun olarak tartışılır, grafik olarak tartışılmaz RYSE ile beraber grafik açıdan iki konsolun HARİKA oyunları. Yani kaliteyi farketmek için Killzone gibi bir oyun denemen lazım. Xbox one dan Ps4 e geçip yine BF oynuyoruz o ayrı ama grafik açıdan öyle inanılmaz uçurumlar yok, biraz iyi diyebilirim kısaca.

• XBOX ONE cıkısından bir hafta sonra aldım .Gerek çıkış oyunları(Forza,Dead Rising,Ryse,BF4,CodGhosts) gerekse multimedya özellikleri(Netflix,Amazon,Hulu Plus,ESPN) ve 1 adım daha performansı artan gamepad ile beni oldukca memnun etti .Yakın zamanda çıkacak olan Titanfall cok merak ediyorum.Oyunları ,360 dan gelen live kalitesi beni ONE a devam etmeyi sağladı .Şu an için PS4 almayı gerek görmüyorum .Arkadasta oynuyorum sürekli PS4.Uncharted en cok beklediğim oyun .Fiyatlar yerine oturdugunda alırım ilerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: by _GoKhAn

XBOX ONE cıkısından bir hafta sonra aldım .Gerek çıkış oyunları(Forza,Dead Rising,Ryse,BF4,CodGhosts) gerekse multimedya özellikleri(Netflix,Amazon,Hulu Plus,ESPN) ve 1 adım daha performansı artan gamepad ile beni oldukca memnun etti .Yakın zamanda çıkacak olan Titanfall cok merak ediyorum.Oyunları ,360 dan gelen live kalitesi beni ONE a devam etmeyi sağladı .Şu an için PS4 almayı gerek görmüyorum .Arkadasta oynuyorum sürekli PS4.Uncharted en cok beklediğim oyun .Fiyatlar yerine oturdugunda alırım ilerde.

Multimedia özelliklerinden bahsetmişsin Amerikadamı yaşıyosun?Bildiğim kadarıyla bu özellikler Avrupada dahi kullanılmıyor.

• TR/İzmit yaşıyorum

İnternet DNS ayarlarını Değiştirerek hepsini kullanıyorum.extra bişey yapmaya gerek kalmıyor

Netflix,Amazon video,Hulu Plus,ESPN ,NFL,Crackle,xbox videos,verizon fios,Foxnow,FXNow hepsi çalışıyor .

XBOX ONE ın tüm özellikleri TR da çalışıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanext -- 11 Ocak 2014; 22:03:38 >
  • VPN'mi, yoksa sadece DNS ayarları mı, eğer sadece DNS'ten hallediliyorsa, dediğiniz gibi servislerin tamamının ülkemizde kullanılması güzel bir olay...

Yoksa VPN ile uğraşılmaz...
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.