Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
53
Favori
65.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox one logitech klavyeyi taktim sorunsuz gördü ama x y a b tuşlarını nasıl ayarlayacağım oyunda kullanmak icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marmarali M kullanıcısına yanıt

Programda sol üstten dosya diyin. Fps config düzenle diyin. Sonrasında çıkan kol fotoğrafı üzerinden atama yapmak istediğiniz kol tuşuna basıp atanacak klavye tuşuna basın. Bastığınız tuş ekranda görünecektir.

• Kel Bir Mühendis kullanıcısına yanıt

Hocam Xbox one konsolda dediğin bölüm var mi? Her oyunda yapmak mi lazım bir kere ayarlayınca her oyunca çalışmaz mi

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI!

Burada yaptığınız ayar tüm oyunlarda geçerli olur. Bu ayarlamayı yaparken seçili olan config üzerinde bu değişiklik kaydolur. Farklı oyunlarda farklı config gerekmez. Farklı configler sadece tuş dizilimini değiştirmek için yapılır. Örneğin Pubg de kare (xboxda X. Burada ps3 kolu olması yanıltmasın xbox ve psde de çalışır yaptığınız config) tuşunu r olarak kullanırken, battlefield 5 de a yapalirsiniz.

Xbox one bu bölüme nasıl ulaşıyoruz hocam

Tam olarak neyi kastediyorsunuz anlamadım. Daha fazla detay verirseniz bir çözüm üretebiliriz.

xbox one oyun konsolu, Xbox one klavye bağlayarak oyunlarda klavye ile oynamak istiyorum hocam

Gimx adaptörüne sahip misiniz?

Böyle bir aparat almam lazim Direk yazilimla olmuyor sanırım

doğrudur.

• Elinizde gimx adaptor bulunuyor mu? Series x klavye mause için kullanacağım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • John RamBooo J kullanıcısına yanıt

Maalesef üretime devam etmiyorum.

• Ps4 kullandığım gimx adaptor 2 yıldır sorunsuz çalışıyor xbox one x gectim Bi türlü çalıştıramadım yardıma ihtiyacım var bilen ustaların saygilar

• Arkadastan almış olduğum aparatı Yer sorunu nedeniyle satıyorum(büyük tv nin karşısına her oyun oynayacağım zaman masa kurup geçmem gerekiyor küçük bir monitör, bilgisayar masası ve oyun odasi tarzi bir yerim yok)
    Ürünü pubg ve BFV te denedim toplamda 1 hafta bile kullanılmamıştır ve yanında yine sıfır alıp 1 hafta kadar kullanıl kenara koyduğum everest sm g32(yüksek dpi li) faturali kutulu mause du satiyorum

Ilgilenen bana ulaşsın

• Arkadaştan aldığım adaptörü bende ikinci çocuğumun doğmasından dolayı satıyorum. Ps yi açacak vaktim olmuyor artık. İstediğim rakam 50 tl. İlgilenenler mesaj atabilir.

• ali_haydar_tr A kullanıcısına yanıt
    İletişim alabilirmiyim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • John RamBooo J kullanıcısına yanıt
    Dm den numara vereyim. Yer istanbul pendik

• Arkadastan almış olduğum aparatı Yer sorunu nedeniyle satıyorum(büyük tv nin karşısına her oyun oynayacağım zaman masa kurup geçmem gerekiyor küçük bir monitör, bilgisayar masası ve oyun odasi tarzi bir yerim yok)
    Ürünü pubg ve BFV te denedim toplamda 1 hafta bile kullanılmamıştır ve yanında yine sıfır alıp 1 hafta kadar kullanıl kenara koyduğum everest sm g32(yüksek dpi li) faturali kutulu mause du satiyorum

Ilgilenen bana ulaşsın

• Bu adaptörü ps5 de ps4 kolu ile kullanabilir miyiz kolu hamur edecez yoksa
    Yanlış oldu ps5 de ps5 kolu ile 4 kolu ile çalışıyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haklısın toprAAm -- 1 Ekim 2023; 15:30:57 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ilgilenen bana ulaşsın

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.