Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
53
Favori
65.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çalışacaktır. Bahsettiğim klavyeyi kullandım. Ps4 için biçilmiş kaftan diyebilirim. Kısaca pcde çalışan tüm klavye ve mouseları konsolunuzda kullabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 30 Temmuz 2019; 21:3:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam sizin Pubg configin bazı tuşlarını değiştirmek istiyorum. Kaydedemiyorum diye bir hata alıyorum. Nasıl yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygtatli kullanıcısına yanıt
    Tam hatayı yazar mısınız bana? Birkaç nedeni olabilir bu hatanın. Akşam saat 21-23 arası müsait iseniz anydesk adresinizi verin bana bilgisayarınıza bağlanıp yardımcı olayım size.

• Tuş atamalarını değiştirip kaydet deyince: “Kaydedemiyorum ps_pubg_v2.xml

Anladım. Aksam 21 ile 23 saatleri arasında yazın bana kontol edeyim bilgisayarınıza bağlanarak.

• O saatlerde müsait olamam hocam. Xml dosyası üzerinde değişiklikler yaparak kendimce bi önlem aldım. Tek el klavye kullandığım için rahatça değiştirmek istiyordum. Neyse artık

Aklıma gelen ilk çözümü yazayım buraya umarım işinizi görür.

Gimx launcheri (mor simge olan) yönetici olarak başlatın. Program açılınca sol üstten dosya diyin. Oradan config dizinini aç diyin. Yeni indirdiğiniz dosyayı oraya atın. Dosyanın salt okunur olmadığına dikkat edin ve Windows üzerinde dosya değiştirilme izninin aktif olduğunu kontrol edin. Sonrasında klasörü kapatın. Tekrar programda dosya diyin ve fps config düzenle diyin ve modifikasyonu oradan yapmayı deneyin.

• Çözüm önerileri için teşekkürler. Açtığımda deneyeceğim.
    Sorunu şu şekilde çözdüm: değişiklikleri yaparak farklı kaydet diyorum yeni bir config oluşturuyorum. Ya da xml dosyasını açarak kodlamayı değiştiriyorum.

Mantıklı. Xml dosyası üzerinden değiştirme yapmak pratik olmayacaktır. Birkaç kez bu durum ile karşılaştım. Genellikle Windows 7 de rastladım bu duruma. Yukarıdaki anlattığım yöntem ile çözüm sağlıyordum. Birkaç arkadaşta farklı bir şekilde çözmüştüm fakat nasıl olduğunu hatırlamıyorum.

• Bu gün yeni bir tuş problemi yaşadım. R3 ü E ye atadım; bu işlev ana menüde çalışırken, maç esnasında aim anında R3 sağ yatırmadı, aynı şey L3 için de geçerli. Neden olmuş olabilir. O tuşlar daha önce kullandığım configlerin işlevini görüyordu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kel Bir Mühendis

Aklıma gelen ilk çözümü yazayım buraya umarım işinizi görür.

Gimx launcheri (mor simge olan) yönetici olarak başlatın. Program açılınca sol üstten dosya diyin. Oradan config dizinini aç diyin. Yeni indirdiğiniz dosyayı oraya atın. Dosyanın salt okunur olmadığına dikkat edin ve Windows üzerinde dosya değiştirilme izninin aktif olduğunu kontrol edin. Sonrasında klasörü kapatın. Tekrar programda dosya diyin ve fps config düzenle diyin ve modifikasyonu oradan yapmayı deneyin.
    Bu şekilde olmadı hocam

Aim anındaki profil "profil 2" dir. Config düzenle üzerinden profil 2 ye "e" tuşunu atama yapmanız lazım ayrıca. Kaydetmeme konusuna gelince dediğim gibi pek çok şey buna yol açabilir. Müsait olduğunuz bir zaman yazın bana bilgisayarınıza bağlanıp yardımcı olmaya çalışayım.

• Profil 2 olduğunu bilmiyordum, çok sağolun 👍

• Arkadaşlar pubg için makro atan oldu mu?

Makronun işlevi ne olacak bunu belirtin yardımcı olayım.

• PC'den PS4'e yeni geçiş yaptım ve bu konuyu gördüm.
    Herkese yardımcı olmuşsunuz , satış sonrası destek sağlamışsınız.
    Fiyatı da pahalı değil.
    PS için çok para harcadım. Şöyle biraz zaman geçsin ilk alacağım ürün bu olacak.
  • yani yapılabiliyor hocam, şu an için bir işlev düşünmedim. yapan varsa fikir alabilirim.
    Örneğin ben battlefield 1 de klavye ve mouse ile uçak kullanmayı seviyordum fakat mouse sürekli aşağı çekmek mümkün olmadığından makro atamıştım mouseun yan tuşuna. En son dişli rakip bulamayınca bıraktım oyunu. İlk başlarda A4tech f5 mouse vardı direk oscar yazılımı ile makroyu kullanıyordum konsolda. Mouse 6. senesinde arıza yapınca logiteche geçtim. Logitech yazılımında mouse hareketi ataması yapamadığımdan gimx in üzerindeki makro dilini kullandım. Aklına bir makro yapmak gelirse gimx sitesine bak. Orada kullanımını çok detaylı açıklamışlar.

• Bugün gimx i bir türlü kullanamadım. Dos ta sürekli failed dedi ve kablolarda hata, firmware yüklü değil gibi uyarılar verdi. Programı baştan kurdum, firmware atamadım cihaza; sök tak işini algılamadı bir türlü. Ben mi bir hata yapıyorum

Kabloyu taktığınız soket sağlam mı? Benim yaptığım cihazlarda soketin üstüne destek koyuyorum ki kırılmasın. Kendi cihazını yapan arkadaşlara özellikle belirtiyorum soketi ya sıcak silikonla sabitleyin yada hassas davranın diye. Hatanız ya bozuk kablo dan yada kırık soketten kaynaklanıyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 6 Ağustos 2019; 22:58:57 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.