Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
53
Favori
65.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Ürünü almayı düşünüyorum. Benimle de iletişime geçerseniz sevinirim.
  • uA * Nedvedmania kullanıcısına yanıt
    Pm ile geri dönüş yapıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben iki gün önce aldım. Alet ps4 te PUBG'de kusursuz çalıştı. Arkadaş süper yardımcı oluyor. Ben kesinlikle tavsiye ederim. Bu paraya değer diyorum. Herşey için teşekkürler.
  • Hocam bende şimdi pc de xbox one kolu var bunu takınca wireless şekilde oynayabiliyorum sanırım birde blueetothla bağlanıyorum wireless ile bağlarsam bu cihazla gecikme süresi daha düşük oluyor değil mi?

• Xbox kolunu wireless olarak bağlamanıza yarayan bir adaptör değil bu cihaz. Sizin bahsettiğiniz cihaz "xbox wireless adapter"microsoft tarafından satılıyor.
  • Arkadaşlar merhaba bu gimx.fr sitesine üye olurken en altta sorulan sorunun cevabı nedir herşeyi denedim bir türlü üye olamadım

• pm atıldı
  • burkino kullanıcısına yanıt
    cevaplandı.
  • Tüm sayfaları okuyamadım, bir kaç sorum var.

- Xbox one X ile Pubg, Call of duty WW2, Battlefield V vs gibi tüm oyunları mouse ve klavye ile gecikmesiz oynayabilir miyiz?
    - Ürünü kullanırken kablo ve cihaz karmaşası/kalabalığı oluyor mu? PC'den bağımsız kullanabiliyor muyuz?
    - Ürünü online oyunlarda kullanırken Microsoft tarafından banlanma gibi riskler var mı? Varsa ne kadar orada vardır?
    - Aynı sorumlarım PS4 için de geçerli.
    Cevaplar için teşekkürler.
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    -Evet xbox one x üzerinde bahsettiğiniz oyunlar ve diğer popüler oyunlarda kullabilirsiniz.(populer dememin sebebi hazır ayarların bulunması hazır olan ayarlara buradan bakabilirsiniz.
    -Cihazı kullanabilmeniz için pc gerekli. Cihazın yanında konsola bağlanacak kabloyu gönderiyorum. Cihazı da direk pcye takıyorsunuz. Ekstra olarak gamepadi de pcye bağlıyorsunuz. Kablo karmaşası yok kısacası.
    -Şu ana kadar böyle bir cihaz kullanıp banlanan olmadı. Kendimde kullanıyorum. Turnuvalarda kullanmamanızı tavsiye ederim.
    -Yazdıklarım tüm konsolları kapsıyor.

Rica ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 12 Haziran 2019; 21:2:17 >

• Merhaba iki sorum var.

1. Bu cihazın Tak çalıştır misali PC bağlantısı gerekmeyen şekli yok mudur ?

2. Birde wireless klavye mouse ile çalışır mı ?

Playstation salonda televizyonun altında duruyor, Bilgisayar diğer odada duruyor. Masaüstü olduğu için pek taşınacak gibi değil. Bir odadan diğer odaya da kablo uzatmak mantıksız olur . Çocuklar o kabloları parçalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kraaz -- 15 Haziran 2019; 16:59:6 >
  • Kraaz kullanıcısına yanıt
    1. Tak çalıştır tipini forumda diğer arkadaş satıyor ondan alabilirsiniz. Yeterince vaktim olmadığından üzerinde artık çalışmıyorum.

2. Wireless olup olmaması önemli değil normal çalışması yeterli.
  • Merhaba cihazdan almak istiyorum dönermisiniz

• Liberate L kullanıcısına yanıt
    Pm ile geri dönüş yapıldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pm attım hocam almak istiyorum ürünü

• Merhabalar cihazdan almak istiyorum pm atıldı.
  • recon1729 kullanıcısına yanıt
    Geri dönüş yapıldı.

• Arkadaşlar gimx e oyuncu klavyeleri(mini olanlar) uyumlu olur mu

• ygtatli kullanıcısına yanıt
    Bu yarım klavyeleri mi kastediyorsunuz? Örneğin rush rk77 gibi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kel Bir Mühendis

Bu yarım klavyeleri mi kastediyorsunuz? Örneğin rush rk77 gibi mi?
    Evet hocam

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.