Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
53
Favori
65.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • xbox one x var ben de PUBG oynamak için kablosuz klavye mause bağlamak için düşünüyorum...Okudugum kadarı ile son yaptığınız ürün pc olmasına gerek kalmadan yapıyor...Ne zaman satışa sunarsınız...
    iletişim ödeme için GET ilan açar mısnız ?
  • blckbrd7 kullanıcısına yanıt
    Kablosuz klavye mouse ile kullanabilirsiniz. Bende kablosuz klavye mouse kullanıyorum tv ile kullanımı kolay olduğundan. Son çıkacak ürün xbox ile sorunlu çalışmakta driver problemi yüzünden. Cihazın stoğa girmesini bekliyorum. Xbox üzerinde cihazi kullanabilmeniz için kulaklık girişi olmayan kol gerekli (pil kapağını kaldırdığınızda model 1537 yazar) o olmadan kullanamazsınız cihazi. Get ilani açmıyorum sadece havale ve eft kabul ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raspberry versiyonunu xbox için bekliyordum. Uygun olmayacaksa haber vermenizi rica ederim, başka ürünlere yöneleceğim mecburen :(
  • adolinkholin A kullanıcısına yanıt
    Sorun şu ne zaman guide tuşuna (koldaki xbox simgesi olan tuş) bastım mı atıyor programdan. Şuan elimde raspberry yok olsa bir arkadaş bu sorunu xbox tuşu ile view tuşunu konsol donatılarından değişterek çözmüş denemek lazım emin olmak için. Sorun çözülürse sizi haberdar ederim ama çok emin değilim bu seçeneğin sorunu çözceğini zamanında çok deneme yaptım atıyordu sürekli olarak. Ps4 de bilgisayardan bir farkı yok çok güzel stabil çalışıyor.
  • Raspberry pi zero dediği gibi tr stoklarinda yok.yurtdisindan da almak maliyeti pek dusurmuyo.pi 3b+ falan var ama onlarda 200 lira gibi bi fiyat cekiyorlar aurdino su cp2102 si sd kartı kablosu vs 300 ü geçiyor yapmak mantikli olurmu o sekilde bilemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaNCeR91 R kullanıcısına yanıt
    Suan 220 ye sadece raspberry pi zero ile çıkarabilirim. Raspberry pi versiyonunda kar amaçlamiyorum. Raspberry pi zero kargo ile 40tl +16 GB sd kart 21tl + kablo 4tl + usb hub 20tl + hdmi çevirici 10tl. Yaklaşık 100tl yaptı yapacağım 3d print ile.

• Takibe alalım. PC siz versiyon ps4 için sorunsuz ise güzel duruyor.
    Konu sahibine teşekkürler.
  • Usb ses kartı üzerinden ses almak için yine 2. kol senaryosundaki gibi ana hesap plus hesabı gerekli midir?
  • aviator_ kullanıcısına yanıt
    Gerekli değil. Playstation 4 direk ses cihazi olarak görüyor ses kartını.

• Hocam bu güzel oldu çünkü plus hesabını arkadaşla kardeşlik olarak kullaniyoruz

• aviator_ kullanıcısına yanıt
    Kardeşlikte p2 sizde sanırım ondan dolayı ses karti işinize gelir. Unutmayın ses kartında mikrofon ve kulaklık ayrıdır. Y ayırıcı kablo gerekebilir eğer kulaklık jackiniz multijack ise.

• adolinkholin A kullanıcısına yanıt
    Hocam size güzel bir haberim var. Raspberry üzerinde bir güncelleme yaptım ve 2 saattir sorunuz bir şekilde kullanıyorum cihazi. Sanırım benim pcyi artık çantasına koymanın vakti geldi. Gece boyunca ufak bir macro ile çalışır halde bırakacam raspberry ve Xbox one. Eğer sabah çalışıyor halde bulursam bu iş olmuş demektir.

2 gün sonra gelen edit: Herşey sorunsuz çalışıyor. Battlefield V de kullandığım uçak macrosu dahi eksiksiz çalışıyor. Bundan sonra bende raspberry sistemi ile kullanıcam xbox u

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 13 Mart 2019; 16:8:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kel Bir Mühendis

Hocam size güzel bir haberim var. Raspberry üzerinde bir güncelleme yaptım ve 2 saattir sorunuz bir şekilde kullanıyorum cihazi. Sanırım benim pcyi artık çantasına koymanın vakti geldi. Gece boyunca ufak bir macro ile çalışır halde bırakacam raspberry ve Xbox one. Eğer sabah çalışıyor halde bulursam bu iş olmuş demektir.

2 gün sonra gelen edit: Herşey sorunsuz çalışıyor. Battlefield V de kullandığım uçak macrosu dahi eksiksiz çalışıyor. Bundan sonra bende raspberry sistemi ile kullanıcam xbox u
    avantajı ne raspberry nin ?

• Bu arada arkadaşlar ben de ürünü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum ve memnunum. Benim alma sebebim gamepad le oynayamamaktan ziyade gamepadle oynamayacak kadar kötü ayarlara sahip oyunlarda kullanmaktı ama bazı oyunların motorundan ötürü asla 1e1 fare hissi vermediğini gördüm fakat bf cod pubg gibi oyunlarda hiç şüpheniz olmasın 1e1 hissi ya da 1e1 e yakın performans alabiliyorsunuz. Gamepedle oynamaya çekinen arkadaşlar için pahalı aparatlar yerine ucuz bir alternatif. Satıcı da gerek watsapp dan gerek forumdan her türlü sorunuzda yardımcı oluyor ona da burdan tekrar teşekkür edeyim.
    Kendi yaptığım fallout 76 ve skyrim configlerini de en kısa zamanda paylaşıp gameplay videosu atıcam buraya.
  • Illusive Man kullanıcısına yanıt
    Raspberry zero ile kullanmanin avantajları ve dezavantajlarını madde madde yazarsak:

Avantajları

• Bilgisayar yerini alacağından direk konsolun üstüne koyarak kullanilabilir. Kablo karmaşasından kurtulmuş olursunuz.
    • Bilgisayarınız aradan çıktığı için sabit bir sistem olarak aynı xim Apex gibi kullanırsınız tüm sistemi.
    • Fiyatı.
    • Bilgisayarınızda nasıl kullanıyorsanız aynı şekilde kullanılabilirsiniz.

Dezavantajları

• Bluetooth bulunmadığından konsolda farklı gamepad kullanmak isteyenler kablosuz gamepad kullanamaz.
    • Sınırlı sayıda üretim yapabilirim Raspberry pi zero stoklarından dolayı. Şuan için 10 adet üretebilirim.
    • Bilgisayarınızda kullandığınız özel mouse programı raspbian sistemi üzerinde çalışmaması çok yüksek bir ihtimaldir. Yani mouseunuza özel programdan atamalar veya macrolar attıysanız eğer mouse hafızasında değilse macrolarınız çalışmayacaktır.
    • Deneyseldir. Bilgisayarda almadığınız bazı hataları alma olasılığınız vardır. An itibariyle 35 saatlik bir denemem söz konusu ve bir hata almadım. Fakat bu sistemin %100 kararlı olduğu manasına gelmicektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 20 Mart 2019; 20:3:46 >

• Raspberry zeroya hangi os u kurdunuz gimxos mu normal rasbian mı

• Normal raspbian üzerine kurulu. Gimx os da kullanabilirsiniz. Raspberry pi zerolar stoğa girmiş fakat tekli satış mevcut. E mail üzerinden iletişime geçtim kendileriyle çoklu alabilirsem haftaya hazır olacaktır herşey.

Edit: SAMM den e mail geldi şu şekilde:

quote:

Merhaba,

Bildiğiniz gibi Zero W ürünleri eğitim projesi olduğu için internet satışları tek adetli ve proje fiyatı üzerinden yapılmaktadır.

Toplu alımları için birim fiyatlandırması aşağıdaki şekildedir.

Raspberry Pi Zero : 11 Euro +KDV

Raspberry Pi Zero W : 15,50 Euro + KDV

Buda demek oluyor ki raspberry pi zero versiyonu bekleyenler cihazı kendileri almaları gerekli yoksa 2 kat fazladan ödemek gerekiyor. Elimde 10 adet sd kart, micro usb hub ve mini hdmi adaptör var. Raspberry'i alan arkadaşlar gerekli tüm componentleri benden alıp kendileri birleştirebilir.

SATIN ALMA LİNKİ:Raspberry Pi Zero

@blckbrd7
    @adolinkholin
    @RaNCeR91
    @Illusive Man
    @aviator_
    @marjinaltr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 27 Mart 2019; 14:1:41 >

• Aynen normali 36 lira birşey zaten herkes kendi alabilir.Sende sendeki sd kartlara image yuklemeleri yaparsin.Alan arkadaşlar da direk takıp çalıştırır.Mantıklı.Samm teknoloji tek kart seklinde baya hesapli veriyor.Stokdayken isteyen arkadaslar kaçırmasın derim.Otg ve hdmi donusturuculeri tek tek biraz pahaliya veriyor.

• Çok sıkı bir şekilde kargolanmış olarak geldi. Kesinlikle ve kesinlikle öneriyorum, abartısız olarak gördüğüm en ilgili satıcı. O kadar can sıkıcı sorular sormama rağmen fotoğraflı, detaylı bir şekilde her şeyi anında anlattı. Verilen parayı kesinlikle ve kesinlikle hak edenlerden. Teşekkür ederim.
  • Ya şimdi ben rasperrypi zero aldım...
    Şimdi sana mı göndercem onu yoksa sen bana mı göndercen diğer ürünleri ?
    cepten ulaşabilirim varsa ...
    Veyaaa sen yazılımı bana mail falan at google drive dan indireyim onun için sadece ödeme yapayım geri kalanını nasıl yaparım ufak bir video ya da yazılı atarsın daha hızlı hallederiz...
    Yani her çözüme varım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blckbrd7 -- 5 Nisan 2019; 14:58:9 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.