Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 ve XBOX ONE KLAVYE MOUSE GAMEPAD ADAPTÖRÜ SATIŞ SONLANDIRILDI! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
53
Favori
65.030
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1-bu aletle ps4 de hem klavye mouse hemde lisansli olmayan xbox kolu ile oynayanilirmiyim orjinali xbox kolu yok aliexpresstne vs almistim.

2- İlerde ps4 e bir guncelleme gelirde calismaz gibi bir durumu olurmu

3-cihazda mouse un dpi ayarini ve klavyede tus atamalarini yapabiliyormuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arslan0058 kullanıcısına yanıt
    1-Ps4 de çalıştırmak için orijinal ps4 kolunuz olsun yeterli. Aldığınız xbox kolunu pcye bağlandığınızda joystick(denetim masası /donanım ve ses/aygıtlar ve cihazlar/ den kontrol edebilirsiniz) olarak gözüküyor ise sıkıntısız olarak çalışır.

2-Ps4 e gelen güncellemeler cihazı etkilemez çünkü cihaz ps4 kolunu taklit ettiğinden herhangi bir açıktan yararlanmıyor.

3-Evet mouse ait dpi değerini girebilirsiniz. Hazırladığım rehberde tüm ayarlamalar ve tuş atamalarının nasıl yapıldığını gösterdim rehberi inceleyerek istediğiniz cevabı bulanırsınız. İlk mesajı inceleyerek rehbere ulaşabilirsiniz.

Başka merak ettiğiniz sorular var ise sorabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 23 Ağustos 2018; 9:38:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu cihazdan almak istiyorum.Elimde logitech DFGT PS3/PC uyumlu direksiyon ve XBOX ONE S gamepad var.
    Direksiyon hassasiyeti ve en önemlisi feedback ler nasıl çalışacak çünkü bu direksiyon feedback siz geri toplayamıyor. Böyle bir direksiyon denedin mi hiç teşekkürler.
  • refsak kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazi feedback bulunan direksiyonlar ile kullanmadım. Direksiyonlar konusunda forumda bu cihazdan yapan bir arkadaş vardı ona sormanı tavsiye ederim feedback konusunda tecrübesi benden fazladır eminim. Bende kendime arduino ile çalışan bir direksiyon seti yapıyorum ama kodlaması bana ait olduğundan farklı bir yapıya sahip ve feedback sistemi de farklı.Feedback konusunda tecrübem yok malesef.

Ekleme:https://forum.donanimhaber.com/logitech-direksiyonlarinizi-ps4-te-kullanin-g920-g27-g25-dfgt-momo-force-feedbackli--115423681#mess_115423681 hocam link bu sorun bu arkadaşa ve almak istiyorsanız kendisinden alabilirsiniz.

Bide kol olarak one s kolu çalışmayacaktır. Size 3.5mm jack girişi olmayan kol lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kel Bir Mühendis -- 27 Ağustos 2018; 1:18:16 >

• Teşekkürler detaylı açıklaman için.
  • refsak kullanıcısına yanıt
    Rica ederim :)

• Konuyu takip edeyim. ben de almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: onea54

Konuyu takip edeyim. ben de almayı düşünüyorum
    Varsa merak ettiklerin ister özel mesaj olarak ister konuya cevap olarak yazabilirsin
  • Gamepad kullanımında turbo mod(rapid fire)fonksiyonu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

Gamepad kullanımında turbo mod(rapid fire)fonksiyonu var mı?
    Macro gibi mi? Yani RT tuşuna basılı tuttuğunda saniyede 5 kere basılsın gibi?
  • Aynen öyle hocam,saniyede 2 ya da 3 bile olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strikeer -- 14 Eylül 2018; 15:2:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strikeer

Aynen öyle hocam,saniyede 2 ya da 3 bile olabilir.
    Evet yapabilirsin. Programın kendi macro ayarları bulunmakta. Basit bir dile sahip. Uğraşmak istemezsen ben yazıp gönderebilirim sana.
  • Teşekkürler,ürün geldiğinde özelden ulaşırım size hocam.

• Hayırlı olsun dostum cihaz.

• Teşekkürler hocam.alâkanız için de ayrıca teşekkür ederim.

• Böyle bi cihaz arıyorsanız hiç düşünmeyin derim. Hele bir de böyle ilgi ve alakalı bir insan zor bulursunuz. Hocam ilgin alakan için sonsuz teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agesblue -- 29 Eylül 2018; 19:8:6 >
  • agesblue A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum bilgi paylaşımı konusunda dediğim gibi en ufak bir sey esirgemem kimseden.

• hocam fiyati ne kadar bunu
  • scorpionnn kullanıcısına yanıt
    100tl hocam.

• klahve mouse calisiyor dimi ödeme kart oluyor mu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.