Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.883
Cevap
67
Favori
219.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar PS4 üm var ama LCD tvde sanki çok iyi görüntü alamıyorum o yüzden yarın LG 32LA613S DVB-S 3D FHD LED LCD TV yi almayı düşünüyorum acaba PS4 te oynayan yada tecrübesi olan varsa acaba önerirmi ne dersiniz alınırmı???
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlexisSanches

Bende yeni aldım sayılır 2 hafta oldu 42w805 alırken internette çok dolaşmanın ve birazda bilgi sahibi olmaktan ötürü zararda görsemde döndüm dolaştım w805 aldım iyikide onu almışım arkadaşlar nacizane tavsiyem ozellikle w805 ile ilgili nette dolaşan fotolara aldanmayın ışık sızması ledlerin alayında var sadece siyaah ekranda gorebileceginiz ki onada cok dikkatli bakmanız lazım bu tip şeylere takılmayın derim saygılar...

Nette cekilen fotolar kesinlikle aldatıyor yani şöyle canlı gözle gördüğünüzle cep teli ile cekilen foto arasında inanın dağlar kadar fark var ve aldatıyor.

Kaça aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcblue

Arkadaşlar PS4 üm var ama LCD tvde sanki çok iyi görüntü alamıyorum o yüzden yarın LG 32LA613S DVB-S 3D FHD LED LCD TV yi almayı düşünüyorum acaba PS4 te oynayan yada tecrübesi olan varsa acaba önerirmi ne dersiniz alınırmı???

ben de o tv yi almayı düşünüyorum. tek korkum ekranın ufak olması. ama yakından oynayacağım için problem olmaz heralde. takip....
  • 55-60 inch ebat aralığında bir önerisi olan yok mudur arkadaşlar? Fiyat/performans olarak. Elektrik tüketimi vs çok önemli değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emir

sony 42w655 aldım sonunda ama daha kuruluma gelmediler 2. gün bugün.

Bende şuanda 42w655 almayı planlıyorum sen memnunmusun input lag sorunu yaşıyormusun? Bu gün yarın almayı planlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xleonhart

quote:

Bende şuanda 42w655 almayı planlıyorum sen memnunmusun input lag sorunu yaşıyormusun? Bu gün yarın almayı planlıyorum.

ps4 daha almadım hocam.ocakta alacağım.Genel olarak memnunum tv'den

• quote:

quote:

gönül rahatlığıyla al hocam hiçbir sıkıntı yok....

• quote:

Orijinalden alıntı: azzygt

quote:

quote:

Tavsiyen için teşekkürler. Sanırım alıcam bu gün veya yarın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azzygt

quote:

quote:

Tavsiyen için teşekkürler. Sanırım alıcam bu gün veya yarın.

+1

42W655 kullanıyorum PS4 kurulu Input Lag sorunu yaşamıyorum almanı tavsiye ederim.

• Hx850 kullanan varsa ps4 performansı nasıl arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips 32PFL7423D kullanıyorum 3ms tepkime süresi 100hz.. PS4 henüz gelmedi ama input lag neye göre değişiyor arkadaşlar ? nasıl bir input lag olacağını nasıl anlayabilirim ? PS3 de hiçbir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bhdr84 -- 19 Aralık 2013; 19:31:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

Beyler bende "philips 22pfl3403" var. Bynunla ps4 te sorun yaşarmıyım input lag vs anlayan arkadaşlar yorum yapar ise sevinirim. Ps3 te hiç bir sorun yaşamadım kasılma vs yardımcı olursanız sevinirim

Yokmu yardımcı olacak bir arkadaş ):

• quote:

quote:

Beyler bende "philips 22pfl3403" var. Bynunla ps4 te sorun yaşarmıyım input lag vs anlayan arkadaşlar yorum yapar ise sevinirim. Ps3 te hiç bir sorun yaşamadım kasılma vs yardımcı olursanız sevinirim

Full hd değil sanırım hocam internetten bakındığım kadarıyla input lag ne olur bilemiycem ama bütçeniz el verirse bi full hd tv veya monitör bakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkblack_çnr

quote:

quote:

Full hd değil sanırım hocam internetten bakındığım kadarıyla input lag ne olur bilemiycem ama bütçeniz el verirse bi full hd tv veya monitör bakın.

Full hd değil fakat 1080i destekliyor sanırım ps3 te god of war vs 1080i ike açıyordu ): benim sıkıntım sadece lag olmaması yönünde ): gerisini takmıyorum şu aralar bende şurdan baktım;

http://download.p4c.philips.com/files/2/22pfl3403_10/22pfl3403_10_pss_turtr.pdf

• Ps4 için tv alacağım samsung 50' f7000 yada 50' f8000 düşündüm ama biraz pahalı geldi 50 inç olması önemli tavsiyeniz varmıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: firedrake1907

Ps4 için tv alacağım samsung 50' f7000 yada 50' f8000 düşündüm ama biraz pahalı geldi 50 inç olması önemli tavsiyeniz varmıdır acaba ?

ps4 için 50.inc ,pahallı .

sadece ps4 içinse,elektronik mağzalarda 50.inc tv leri test et ps3 le.mümkün ise FPs ile.seni tatmin eden tv ayarında tv alabilirsin.Hayır ben bunu pc de de kullanırım diyorsan 50.inch sevdan dan anında vazgeç.max 42 inch yönel.
  • 805 varken 655 alınmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

805 varken 655 alınmaz

2 misli fiyat farkını açıklayıcı detaylar yazarmısın yoksa mevcut açıklamalar ile idaremi edelim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

805 varken 655 alınmaz

2 misli fiyat farkını açıklayıcı detaylar yazarmısın yoksa mevcut açıklamalar ile idaremi edelim?

42w805 2400 tl 42w655 1750 tl. 2 sini yanyana izleyin. aradaki fark ödemeye değer. özellikle 5 yıl kullanacağın bir cihaz için
  • samsung led tv alacaklari simdiden uyarayım bulutlanma(clouding) sorunu cıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.