Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.883
Cevap
67
Favori
219.732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Bu modelin dahili uydu alıcısı yok maalesef. Ayrıca hdmi’lı uydu alıcısı bağlayabiliyorsunuz ama ben daha uydu alıcısı takıp denemedim doğrusu şimdilik sadece PC ve Ps4’de kullanıyorum.
    Ben de PS4 ve PS deki Netflix uygulaması ile kullanacağım sanırım alırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amon Goeth kullanıcısına yanıt
    Yani eğer bu modeli almayı düşünürseniz tavsiye ederim. Ben de almadan önce bayağı bir araştırma yaptım ne almalıyım diye en son bu modelde karar kıldım. Yalnız bu modelde eksi olarak söyleyebileceğim ekran paneli ve çerçevesinde küçük bir boşluk olabiliyor. Samsung’un bu modelinin tabi ki hepsinde olacak diye birşey yok ama genelinde ne yazık ki böyle bir durum varmış. Ama bu söylediğim gözünüzü korkutmasın görünüşü ciddi anlamda etkileyecek dikkat çeken birşey değil yakınına gelip üst tarafından bakarsanız belli oluyor çok milimetrik bir boşluk. Ekranın görüntü kalitesini olumsuz etkileyen bir durum yok. Almayı düşünen arkadaşlar olursa bunu da burada belirtmiş olayım bilgileri olsun.

• selam.gunaydin.tv alma arifesindeyim.fiyat onemli degil.6.000 TL butcem var.kullanim amacim ps4 pro,uydu,teledunya ve bilgisayar.Acaba ortalama 17 ms input lag a sahip 55lgsj850v mi yoksa ortalama 34 ms input lag a sahip sony 55xe9005 mi onerir siniz? mesela sony 55xe9005 i alsam ps4 pro oynarken oyunlarda donma,takilma ve gecikme yani lag yasar miyim?
  • Max bin lira bütçem vardır, ikinci el yada sıfır bakacağım, sadece ps4 ve televizyon için kullanacağım, önerilerinize açığım, dahili uydu alıcısına gerek yok. önceliğim playstation, teşekkürler şimdiden.
  • Samsung 43mi7000 şu an Teknosa da 2300 TL.Ps4 pro ile alınca 200 TL hediye çekide kullanabiliyorum.Ne dersiniz ? toplamda 4600 TL'ye geliyor.Bir de televizyonu internetten almak bir sorun oluşturur mu garanti gibi ? Ya da kutuda yırtılma tarzı.Magazadan teslimat yapacağım muhtemelen

• Not PS4 pro god of War limited edition olcak

• Ayssu kullanıcısına yanıt
    samsung lt32e310mz kesinlikle

• Arkadaşlar sadece playstation için kullanılacak tv özellikleri önerir misiniz?.

Hani belki ayda yılda bir tv seyredilir hatta oda olmayabilir. İnternetten de oyun oynanmıcak.
    2 li şekilde pes felan atılacak.

Bir kaç yerde bazı arkadaşlar ps için lag değerleri felan konuşulduğu için tv özellikleri öneriyor. İnternetten oynanmıyacaksa tv nin hangi özellikleri yeterli olur? Yada monitör mü daha verimli olur? Piyasada olan axen gibi markaların fiyatları çok makul sıkıntı çıkarır mı? 40 50 inç arası bir şey düşünüyorum.
  • Yok mudur yardımcı olacak :)
  • Malum dolar yansımadan televizyon almak istiyorum kafamda 2 televizyon var seçim konusunda yardımcı olabilicek var mı?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-kd55xe9005baep-55-in%C3%A7-138-cm-smart-uhd-led-tv-1173042.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjw0a7YBRDnARIsAJgsF3NMavavkjw0BsmpP1nGzKSsQF7mjW0x4CXD4riOq995YDbf1m62tr8aAtdFEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CMi26IedqdsCFRKsdwodTBsGog

Sony kendi bayisinde 8000 TLden nakit için 5500e düşüyor

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-ue65nu8000txtk-ss6-premium-uhd-tv-1180606.html

Bu televizyonun 55 inchini samsung kendi bayisinde 5800e bırakıyor

İki televizyonun karşılaştırmasını ve ps4 pro için hangisinin daha iyi olduğunu birisi anlatabilir mi?
  • Arkadaşlar öncelikle herkesi selamlıyorum

Ps4 Pro alacağım ancak televizyon konusunda kararsızım. 2.5k bütçem var ve LG 49UJ630V düşünüyorum. Ps4 Pro yanında film falanda izleyeceğim için iyi bir televizyonistiyorum ancak söylediğim gibi bütçem kısıtlı olduğu için 2.5k. Acaba seçtiğim televizyon iyi mi yoksa başka öneriniz var mı?

Şimdiden herkese iyi ve kötü yorumları için teşekkür ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mericuls

Malum dolar yansımadan televizyon almak istiyorum kafamda 2 televizyon var seçim konusunda yardımcı olabilicek var mı?

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_sony-kd55xe9005baep-55-in%C3%A7-138-cm-smart-uhd-led-tv-1173042.html?rbtc=%7C%7C%7C%7Cp%7C%7C&gclid=Cj0KCQjw0a7YBRDnARIsAJgsF3NMavavkjw0BsmpP1nGzKSsQF7mjW0x4CXD4riOq995YDbf1m62tr8aAtdFEALw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=CMi26IedqdsCFRKsdwodTBsGog

Sony kendi bayisinde 8000 TLden nakit için 5500e düşüyor

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-ue65nu8000txtk-ss6-premium-uhd-tv-1180606.html

Bu televizyonun 55 inchini samsung kendi bayisinde 5800e bırakıyor

İki televizyonun karşılaştırmasını ve ps4 pro için hangisinin daha iyi olduğunu birisi anlatabilir mi?
    7000 tl led tv sony'e vereceğime, lg c7 oled alırım daha iyi.Ben vatandan 7300 tl'ye aldım.Yeni gelen c8 modelininde 13-14000 tl civarı geleceğini düşünürsek, bence gayet iyi bir fiyat.
  • https://www.teknosa.com/urunler/125020858/lg-25um58-p-25-5ms-2xhdmi-full-hd-ips-monitor

Arkadaşlar sizce şu monitör nasıl? 25 inch olmasından ötürü biraz emin olamadım malum çözünürlük yüksek olacağından acaba yan taraflar siyah kalır mı diye ve görüntü çok dağılır mı emin olamadım.
  • Herkes TV ve monitör tavsiye etmiş konu o olabilir ama ben projeksiyon tavsiye edeceğim
    Ben aldım dev ekranda PES,BATTLEFIELD 1 ve GRAN TURISMO oynuyorum tek kelime ile muhteşem
    http://www.vatanbilgisayar.com/lg-ph450ugv-hd-1280x720-450-ansilumen-100-000-1-kontrast-30-000-saat-lamba-omru.html
  • Merhaba arkadaşlar ps4 pro için önerebileceğiniz 4K tv veya monitörler nelerdir. İkinci el alabilirim bütçe 1700tl
    SAMSUNG 28" LU28E590DS
    LG 27UD58-B

TV OLARAKTA

SAMSUNG 40KU7000
    SAMSUNG 55JU7000

araştırıp bunları buldum
  • Düşünmeden lg c7

• Merhaba arkadaşlar.

Ps4 Pro için uzun araştırmalar sonunda Samsung 55ks9500 almıştım. O zamanlar yamuk tv istemiyordum ama seçenek yoktu ks8000 stoğu yoktu.

Samsung la davalık olduk tv yi iade edeceğim. Sizden ricam bana özellikle lg olmak koşulu ile 3500 k ya kadar bir tv tavsiyesi vermeniz.

Oled c7 alayım dedim ama hem Samsung ile yaşadıklarım hem şu anda stok sıkıntısı olması beni uzak tutuyor oled den bir de logo yapışması olayı var :/

Hepsi burada da 7500 e buldum ama hepsi burada ya güvenmiyorum.

İnce hesap da da aynı hemen hemen ama onlar hakkında da hiç bir fikrim yok Samsungda olduğu gibi paramla rezil olmaktan korkuyorum. Özellikle lg istiyorum çünkü Web os sistemi çok iyi ve maus ihtiyacı olmaması harika.

Ekran boyutu 55-65 arası öncelik 55 inç.

Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

• Bütçem 3-3.5 milyar.

PS4 PRO için 4k TV önerir misiniz? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Çok fazla büyük ekran düşünmeyen kişilere Samsung’un 82 ekran bu monitör tv’sini tavsiye ederim arkadaşlar. Ben de yakın bir zaman içinde aldım. Görüntü kalitesnin oldukça canlı ve güzel olduğunu söylemeliyim. Ps4 performansını da çok beğendim.

https://www.hepsiburada.com/samsung-lt32e310mz-32-82-ekran-full-hd-led-ekran-p-HBV000002KLZS
    1200-1500 kusur bütçem var uydu alıcılı led tv olacak şekilde ne önerirsiniz?32 inc boyunu olsa yeter samsung tv istemiyorum çünkü gözümü agrıtıyor çok renkli geliyor
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, son dönemlerdeki malum dolar-euro yükselişlerinden dolayı birçok ürünün fiyatı arttı. Eğer Samsung düşünmüyorsanız benim kullandığım ürüne benzer LG’nin bir monitör tv’si var. Ben de Samsung’u almadan önce almayı düşündüğüm modeller arasındaydı bu ürün. Modeli bu LG 32MN58HM 32" fiyatları artmış haliyle bir göz atabilirsiniz. Bu arada belirteyim Monitör Tv olduğu için dahili uydu alıcısı yok içinde kendiniz ayrıca bir Hdm-i olan uydu alıcısı takmanız gerekiyor.

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.