Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.883
Cevap
67
Favori
219.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kaan0101

21:9 oranlı monitör ile ps4 kullanan varmı arkadaşlar

Daha önce 21:9 monitör kullanmadıysan uzak dur.Şahsen ben hiç sevmiyorum 21:9 formatı,sadece bazı filmleri izlemek için güzel,gerisi beş para etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 24 Nisan 2017; 3:6:12 >
  • darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    vazgeçtim hocam hoşuma gitmedi , normal tv aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Ks8500 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar. Ağırlık online oynarım. Ps4 de fifa, pc de bf1.. Input lag olayı mukemmel.. Ps4 pro ile hdr olayı muazzam( horizon zero dawn da özellikle)
    Oyun için üretilmiş bir led tv diyebilirim...

hocam bendede sizin tv nin kavisli olmayanı var ks8000 60 inç,gerçekten muazzam bir tv,samsung suhd tv lerde olayı bitirmiş.ps4 pro ile görüntüleri izlemek anlatılmaz ..
  • Beyler ps4 icin uygun fiyatli tv ariyorum 2.el de olabilir hasarsiz oldugu surece

Goruntu kalitesi onemli tabii ki ama butcem max 500 600 tavsiye edebileceginiz bisey var mi veya monitor tavsiye eder misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazz16 -- 24 Nisan 2017; 16:36:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

arkadaşlar ps4 için 32inç tv bakıyorum. full hd olmasına gerek var mı yoksa normal hd iş görür mü birde kaç hz bir şey almam gerek gözüme şu cihazı kestirdim siznlerinde tavsiyesini almak istiyorum siz ne dersiniz

http://urun.gittigidiyo...272560939#product-detail

yok mu yardım edecek birileri :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

vazgeçtim hocam hoşuma gitmedi , normal tv aldım

Aslında hocam daha ön siparişte lg 32 inch monitör çıkacak,ips ve hdr destekli 550 cd parlaklık var.Ps4 pro için ondan iyisi yok,bütün tv ler dahil,tabi fiyatıda ona göre yurt dışı fiyatı 1000 dolar ülkemizde de 6-7 bin falan olur ben onu bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazz16

Beyler ps4 icin uygun fiyatli tv ariyorum 2.el de olabilir hasarsiz oldugu surece

Goruntu kalitesi onemli tabii ki ama butcem max 500 600 tavsiye edebileceginiz bisey var mi veya monitor tavsiye eder misiniz?

500-600 tl ye bulman zor hocam,olsada hayır gelmez.
    2.el dusunmeye basladim 2.el icin de mi kurtarmaz diyosun hocam?

• quote:

Malesef öyle hocam şöyle bir durum var tv kısmında( monitörler zaten pahalı) ucuz tv lerde imput lag olayı çok yüksek,aynı zamanda hz olayıda düşük.Hz olayı yükseldiğinde imput lag olayı düştüğünde fiyatta şişiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 24 Nisan 2017; 18:42:29 >
    pro almaya niyetlendim sonra vazgeçtim , iyi bir tv yada monitör işinide erteledim , yeni xbox ın durumuna göre alabilirim yada almam

• allahını seven üzerime slim ps4 için 32 inç ve altı monitör ya da tv önersin arkadaşlar
  • 1k - 1200 TL arası tv önerecek var mıdır 1-1.5 ay içinde almayı düşünüyorum.
  • 080 p monitörüm var 4k monitör almayi düşünüyorum değermi arada çok görüntü farki oluyormu?

• Merhabalar forumdaşlar 3 aydır ps4proyu sony 55xd8505 ile kullanıyordum gayet memnundum lakin işim gereği ilçeye gitmem icap etti baştan düzen kurdum eşyalı ev tuttum.(sony tv ailemin evinde kaldı :( Kiraladığım evde 82 ekran vestel tüplü tv var ama tüplü ps3 gibi olur güzelim ps4. Öte yandan iş için laptop da almam gerek.Hem oyun oynayıp hem işlerimi görim diye sıfır oyun laptobuna 3000-3500 lira vereceğime 1000-1700 işte kullanacağım sıfır bir laptop alıp 1000-1700 arası da ps4 pro için tv almayı düşünüyorum sıfır ya da ikinci el. İkinci el olarak sony plazmahttps://www.sahibinden....lazma-tv-400077888/detay mevcut.Sizce bu tv nasıl ? Bunu almalı mıyım yoksa illa ki 4k tvlere mi yönlenmeliyim. Ya da 4k monitor de almak başka seçenek. Fikirleriniz benim için değerli paylaşırsanız sevinirim.

• quote:

Merhaba hocam 4k televizyon almak istiyorum o yüzden Sony 40HX800 tv satıyorum çok kaliteli bir seridir. 1000tl verebilirim
  • arkadaşlar 32-40 arası 1000 civarı hangi led tv'yi önerirsiniz?5070 vardı satmışdım baya önce tekrar konsol ile tv almayı düşünüyorum
  • Gelecek ay ps4 slim alicam rainbow six siega oynarim online oynarsam evde olan tv yeterlimi kasma vs olmasn yeter

http://www.philips.com.tr/c-p/42PFL3605_12/3000-series-digital-crystal-clear-oezellikli-lcd-tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alperenkrkmz -- 28 Mayıs 2017; 10:36:50 >
  • Beyler forumda yeniyim . PS4 alıcam bu ay içerisinde ve yanında televizyonda alacagım . Güzel bi performans için seg-43sc7600-43-smart-led-tv bu televizyonu alacagım takılma falan olurmu 400 hz bu televizyon . bütçem 1500 lira .
  • daha once kullandigim tv VIZIO M422i-B1 42-Inch 1080p Smart LED TV.

amac: playstation 4( pro degil), ara sira tv, mac, film izlemek. bazi zamanlar bilgisayari baglayim 2. ekran olarak kullanabilirim.

smart tv olmali mi? gerekli degil. chromecast kullaniyorum. yeterince akilli yapiyor tvyi.

ne gerekli: en azindan 4 hdmi girisi, bir iki usb baglantisi, ses cikis baglantisi(ps4 ve tvye orta kalite ses sistemi baglamak istiyorum)

nasil olmali? input lag ps4te onemli oldugundan onceki tvden kotu olmamali. yanlis hatirlamiyorsam 120 hz orijinal panel yenileme orani vardi, yazilim oyunlariyla 720 Hz'e kadar yukseliyordu. 25-30 ms input lag vardi.

bu tv ile online, oyunlarda, futbol maci sirasinda hizli atilan toplarin goruntulenmesinde sorun yoktu. yani lagli veya kuyruklu yildiz gibi bir goruntu olmuyordu.

en azindan 42inc-50 inc ekran olmali. 1080P cozunurluk tercihim, fazlasi olsa da olur olmasa da. ama gereksiz

para vermek istemem.

bana bir onceki tvyi aratmayacak kaliteyi en ucuza saglayan sorunsuz tvlerden ariyorum.

onerilere acigim.

fiyat olarak mumkun olan ucuz olsun. 2000 lira da verebilirim 4000 de. ancak kullanmayacagim ozellikler icin fazladan para vermek istemem. turkiyeye yeni geldim. fiyatlar hakkinda pek arastirma firsatim olmadi. bu konu ile basliyorum :)

• ozellikle scorpio ve ps5 alacak arkadaslar tv ve monitor almayi ertelemelidirler cünkü bu yeni konsollar hdmi 2.1/2 destegi ile gelecek ve piyasada satilan tv lerin hic biri hdmi 2.1/2 desteklemiyor,bu olay neden önemli ? konsoldan tam verim almak ve bazi teknolojilerden faydalanmak icin cok önemli !!!! fazla bir sey kalmadi 3-4 ay sonra scorpio geliyor
    https://www.digitaltrends.com/gaming/microsoft-project-scorpio-supports-amd-freesync-and-hdmi-2-1/?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreuger -- 29 Mayıs 2017; 12:42:4 >

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.