Şimdi Ara

'''PLAYSTATION 4 ve PC İÇİN TV TAVSİYELERİ ANA KONU''' (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.883
Cevap
67
Favori
219.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süpersin hocam paylaştığın için çok saol,youtube'dan bi ayar buldum şu an onu kullanıyorum ama bunuda bi kenara kaydedicem.Birde şu geldi aklıma picture mode Gammer 2 olması yada başka bi ayar olamsınık önemi varmı,şu yüzden soruyorum orda hani ayarı seçersen seç siğer ayarları değiştirdiğimiz için nasıl diyim o ayarın bi özelliği kalmıyor gibi umarım anlamışsındır yani o ayarı movie'de yapsak parlaklık ve kontrastı öteki ayarlarıda değiştirdiğimiz için o seçtiğimiz ayarın orjinalliği gidiyo diye biliyorum.

Benim kullandığım ayarlar şöyle:

brightness 70
    contrasdy 60
    sjharpness 2
    black equ. 1
    r97 g100 b98
    reset colar no
    ama high
    instant mod on
    picture mode gammer 1
    senseye demo off
    dynamick cont 0
    smart focuse off

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lion_Army kullanıcısına yanıt
    Ben de tam bilmiyorum onu ama sizin dediğiniz gibi olduğunu düşünüyorum.

Ayarları da denerim bakalım nasıl gözükecek.
  • 1000tlye kadar ps4 slimde bf1 de en iyi fp urunu hangisi arkadaslar 32 inch en az dusunuyorum fullhd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Linkteki ürünlerin birinde TV yazıyor, fark nedir acaba ?
    http://www.hepsiburada.com/ara?q=Dark+4K+%C4%B0ki+Y%C3%B6nl%C3%BC+HDMI+Switch
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

Linkteki ürünlerin birinde TV yazıyor, fark nedir acaba ?
    http://www.hepsiburada.com/ara?q=Dark+4K+%C4%B0ki+Y%C3%B6nl%C3%BC+HDMI+Switch

• Merhaba arkadaslar,

Almanyaya yeni tasindim ps4 veya ps4 pro almayi dusunuyorum ps5 haberlerini goruncede ileriye yonelik bir televizyon almak istiyorum,

genel bilgilerim zayif, mesela bir arkadasim smart tv samsung almisti ps4de fifa oynarken ms oldugunu mesela top havadayken daha net goruluyordu bi akiskanlik olmadigi gibi gözüde rahatsiz ediyordu.

Bu sebeple sizlerden ufak bir öneri istiyor olacagim :)

Dedigim gibi ileriye yonelik tv almak istiyorum muhtemelen 4k olacak burada 4k tvler 500 eurodan basliyor butce olarakda en fazla 600 euro verebiliyorum ps4 pro ile uyumlu ve gelecege yonelik tv tavsiyelerini merakla bekliyorum simdiden cok tesekkurler

saglicakla kalin :)
  • Çok araştırıp chipi yakmaya gerek yok

4000 binden fazla bütçe varsa ve curved sorun değilse ks8500 olayın sonu.
  • Merhaba,

Yorumunuzu gördügümden beri arastiriyorum fakat bulamadim almanya pazarinda, esimle beraber daha detayli bakicam tekrardan.

Özellikle media marktda olmamasi beni üzdü. Buradaki mediamarktlarda 34 ay faizsiz taksit secenekleri mevcut idi :(

ilginiz icin danke schön :)

baska önerisi olan arkadaslar var ise bilmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AHMT++ -- 20 Mart 2017; 17:52:49 >
  • herkese merhaba,

arkadaşlar bende philips 7909 model 4k tv var, buna güvenip pro aldım ama 4k moduna geçince(2160 yuv) ekranda ani parlamalar(kırmızı yeşil) oluyor kesintisiz, bir çok şeyi denedim düzeltmek için +servis çağırdım ama nafile, güncelleme ile düzelir dediler 4-5 ay güncelleme bekledim geçen günlerde geldi nihayet ama o da çözüm olmadı, sonunda illallah ettim ve yeni tv almaya karar verdim vestel 65ub9100 düşünüyordum yabancıya gitmesin para diye ama 1-2 kişinin playstation ile uyumsuz olduğu yorumlarını okudum iyice kafam karıştı. ne önerirsiniz bana? deneen oldu mu vestel ile ps4 pro veya hangi model tv önerirsiniz ucuz yollu 65" 4k sorun yaşamayacağım tv.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LBJ_23

herkese merhaba,

arkadaşlar bende philips 7909 model 4k tv var, buna güvenip pro aldım ama 4k moduna geçince(2160 yuv) ekranda ani parlamalar(kırmızı yeşil) oluyor kesintisiz, bir çok şeyi denedim düzeltmek için +servis çağırdım ama nafile, güncelleme ile düzelir dediler 4-5 ay güncelleme bekledim geçen günlerde geldi nihayet ama o da çözüm olmadı, sonunda illallah ettim ve yeni tv almaya karar verdim vestel 65ub9100 düşünüyordum yabancıya gitmesin para diye ama 1-2 kişinin playstation ile uyumsuz olduğu yorumlarını okudum iyice kafam karıştı. ne önerirsiniz bana? deneen oldu mu vestel ile ps4 pro veya hangi model tv önerirsiniz ucuz yollu 65" 4k sorun yaşamayacağım tv.

2160 RGB aktif olmuyormu?Birde onda deneyin.Pro yu hangi hdmi portuna taktınız.Mesela benim tv Lg sadece HDMİ 1 de 2.2 desteği var.RGB yi de gelişmiş ayarlardan hdmi deep color u açıp hdmi1 portunu seçtim.ondan sonra 2160 rgb aktif oldu.

• mehmetps2016 kullanıcısına yanıt
    yok, pasif rgb. benim tv'de de sadece hdmi-1 2.2 destekliyor. gelişmiş ayarlar dediğiniz playstation ayarları mı, tv ayarları mı?
  • quote:

yok, pasif rgb. benim tv'de de sadece hdmi-1 2.2 destekliyor. gelişmiş ayarlar dediğiniz playstation ayarları mı, tv ayarları mı?

TV nin ayarlarından.Bende de aktif değildi önce.Benim tv LG.Gelişmiş ayarlada ULTRA HDMİ deep color seçeneğini açınca hangi hdmi portunda kullancağımı sordu hdmi1 portunu seçtim.Ondan sonra ps4 pro nun ayarlarında 2160 rgb aktif oldu.
    philips'te böyle bir şey yok sanırım:(
  • quote:

philips'te böyle bir şey yok sanırım:(

İsmi farklı olabilir.samsung tada UHD COLOR diye geçiyor galiba.Belki sizin tv 60 hz desteklemiyormu acaba.30 hz ise ondan da yapıyor olabilir.1080p de iken sorun varmı?
    1080'de sorun yok. evet hz sorunu muhtemelen, çünkü trt 4k'da görüntü yok. başka nasıl bir isimle geçiyor olabilir?
  • quote:

1080'de sorun yok. evet hz sorunu muhtemelen, çünkü trt 4k'da görüntü yok. başka nasıl bir isimle geçiyor olabilir?

İnternetten baktım 7900 serisinde 60hz destekliyor diyor.Menüde Pixel Precise Ultra HD gibi bişey varsa orayı biraz kurcala.belki o olabilir.
    epey kurcaladım, yok öyle bir şey ayarlarda :(
  • Ks8500 kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar. Ağırlık online oynarım. Ps4 de fifa, pc de bf1.. Input lag olayı mukemmel.. Ps4 pro ile hdr olayı muazzam( horizon zero dawn da özellikle)
    Oyun için üretilmiş bir led tv diyebilirim...
  • 21:9 oranlı monitör ile ps4 kullanan varmı arkadaşlar
  • arkadaşlar ps4 için 32inç tv bakıyorum. full hd olmasına gerek var mı yoksa normal hd iş görür mü birde kaç hz bir şey almam gerek gözüme şu cihazı kestirdim siznlerinde tavsiyesini almak istiyorum siz ne dersiniz

http://urun.gittigidiyo...272560939#product-detail
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.