Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.221
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Forum Kayseri mediamarkt'da iki haftadır killzone paketi 1629 tl'de duruyor.Geçen pazar yine baktım 3-4 tane var haala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gado

Forum Kayseri mediamarkt'da iki haftadır killzone paketi 1629 tl'de duruyor.Geçen pazar yine baktım 3-4 tane var haala.

Euroasia garantili mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatalım :D
  • Beyler Eskişehir Metro da 1300 lira+ card finansa 100 lira para puanla birlikte 1200 liraya geliyo.. Metronun garantisinde sıkıntı yaşarmıyım? Fiyat iyi geldigibi sanki..
    Bu arada ithalatcı firması ATC elektronikmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 22 Mayıs 2014; 16:18:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelus26

Beyler Eskişehir Metro da 1300 lira+ card finansa 100 lira para puanla birlikte 1200 liraya geliyo.. Metronun garantisinde sıkıntı yaşarmıyım? Fiyat iyi geldigibi sanki..
    Bu arada ithalatcı firması ATC elektronikmiş..

Sanmıyorum metro dandik bi firma değil dünya çağında özel bi firma ben geçenlerde 1550 tl ye gördüm metroda ist da
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

quote:

Orijinalden alıntı: kamkacemre1

Arkadaşlar haftaya ps 4 alacağım nakit olarak.Sizce sonycenter yada vatandan falanmı alayım sony eurasia garantisi için.Yoksa gg dan idealcarsim'dan da alsam olurmu ne fark eder alacağım arasında bilgilendiren olursa sevinirim.

Sony Eurasia garantili alırsan herhangi bir sıkıntı çıkması durumunda kafan rahat olur fakat cihaza hakettiğinden fazla para vermiş olursun. İdealçarşım'dan alırsan ucuza gelir, cihazda sıkıntı çıkmaması durumunda uygun fiyata almış olursun, makina NTSC olduğu için bluray filmleri oynatamazsın.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar
    yardım ps3 de oyun oynarken birisi online olunca yada off lıne sol üstte görürdüm yada mesaj geldi bildirimi olurdu
    bu ps4 de oyun oynarken bu uyarıları alamıyorum neren ayarlanıyo yada ayarlanmıyoemu
    bu ps4 neden bana hizmet etmiyor ya

• Arkadaşlar morfarede killzone'lu paket 1650 TL ye düşmüş bi ilgilenmek lazım :Dhttp://www.morfare.com/asp/product/6898/Sony-PS4-Oyun-Konsolu-Killzone-Shadow-Fall-PS4-Oyunu

• Arkadaşlar bir şey sorucam ğs4 de pal be ntsc farkı nedir kısaca yorumlarsanız sevinirim.. Herkese iyi geceler :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sinanbjk06

Arkadaşlar bir şey sorucam ğs4 de pal be ntsc farkı nedir kısaca yorumlarsanız sevinirim.. Herkese iyi geceler :)

Neredeyse hiçbir farkı yok sadece blueray filmlerde bölge farklılığı yaratıyor.

• Ebay'den PS4 alan var mı ?
  • Artık konsola geçtim ps4 ve yanında 2. kol, ac:bf ve fifa2014 ile beraber ucuzbudur dan aldım. Pc den ps4 e geçiş ve asıl geçiş yılların pes oyuncusuyum fifa2014 aldım :) bu geçiş süreci beni baya zorlicak gibi
  • http://www.gold.com.tr/sony-playstation-4-500gb-oyun-konsolu_u bu fiyat nasıl beyler alınırmı garanti konusunda sıkıntı yaratırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Ebay'den PS4 alan var mı ?

Ben aldım, USPS ile gönderilmiş fakat fatura 370$ gözüktüğünden dolayı gümrükte takılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ixion -- 23 Mayıs 2014; 10:46:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ixion

quote:

Ben aldım, USPS ile gönderilmiş fakat fatura 370$ gözüktüğünden dolayı gümrükte takılacak.

Link atar mısınız hocam ? 369 + 75 dolar yazıyor ben son ödeme ekranına geldiğimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostxxx07

http://www.gold.com.tr/sony-playstation-4-500gb-oyun-konsolu_u bu fiyat nasıl beyler alınırmı garanti konusunda sıkıntı yaratırmı

Alınmaz. Pahalı.

• quote:

quote:

quote:

Link atar mısınız hocam ? 369 + 75 dolar yazıyor ben son ödeme ekranına geldiğimde.

burdaki linkten almıştım fakat sanırım ben aldıktan bir süre sonra kargo ücreti eklemişler...

• quote:

quote:

quote:

quote:

burdaki linkten almıştım fakat sanırım ben aldıktan bir süre sonra kargo ücreti eklemişler...

Hocam insan bilgilendirir şurdan yahu 75$ büyük fark. Peki gümrük % kaç ?

Trinidad Tobago'ya bile free shipping bize 75$. Çok fazla yahu 370'ten alabilsem ben de direk çekerim şu anda. Ama 6 saat kalmış zaten kampanyanın bitmesine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 23 Mayıs 2014; 11:42:04 >

• alpper001 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim

• Sıcak fırsatlarda görmüştüm konuyu ben de,%18 gibi bir masraf çıkacak gümrükte muhtemelen. 75$ da kargo eklenirse bir avantajı kalmıyor
  • quote:

Sıcak fırsatlarda görmüştüm konuyu ben de,%18 gibi bir masraf çıkacak gümrükte muhtemelen. 75$ da kargo eklenirse bir avantajı kalmıyor

Ben çok kötü kaçırdım yahu. Sıcak fırsatları da epey takip ederim normalde. Of neyse oldu artık

Hocam sıcak fırsatlar linkini atar mısınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 23 Mayıs 2014; 12:02:49 >
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.