Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (697. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.221
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doritoch

Arkadaşlar bir yakınmız Almanyaya gidecek. Galiba orada ps4 400 Euro falan. Garantisiz bu fiyata almak mantıklı mı? Yoksa heralde burada da ithalatçı firma garantili 1200-1300 tl aralığında bulunuyo. Ne dersiniz?

400 euroya almanyadan almanın bence hiç bi espirisi yok 300 olsaydı oke
  • iskender86 kullanıcısına yanıt
    Kendisini adam yerine koymadıkları için olabilir mi acaba ??
  • Nası hocam cihazda var mı bi sıkıntı memnunmusun
  • Bugün 1000 tl ye 1 aylık ntsc ps4 aldım. Abd den gelmiş çocuk oynamıyormuş satıyormuş patlattım hemen.Cihaz daha güncelleme bile almamış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 10 Mayıs 2014; 0:13:33 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Bugün 1000 tl ye 1 aylık ntsc ps4 aldım. Abd den gelmiş çocuk oynamıyormuş satıyormuş patlattım hemen.Cihaz daha güncelleme bile almamış :)

Güle güle oyna iyi yapmışsın.
    Arkadaş ben bir alamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

Bugün 1000 tl ye 1 aylık ntsc ps4 aldım. Abd den gelmiş çocuk oynamıyormuş satıyormuş patlattım hemen.Cihaz daha güncelleme bile almamış :)

Güle güle oyna iyi yapmışsın.
    Arkadaş ben bir alamadım.

Sahibinden.com u sıkı takip etmek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitti gidiyor'dan alacaktım ama idealcarsim'in stoku kalmamış
  • Başka pal satan yok mu gg de?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Nası hocam cihazda var mı bi sıkıntı memnunmusun

Dostum ilk iki gun makinayi baya zorladim 3 tane full oyun indirdim 60gb kadar banamisin demedi.sonra cd li oyunla denedim sorun yok,bluray film taktim calisti, sabaha kadar acik biraktim bir sikinti olmadi.Bundan sonra bir sorun cikarsa benim sanssizligimdir yani

• quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Başka pal satan yok mu gg de?

idealcarsim NTCS getirecekmiş bundan sonra.
  • 1260--111 tl indirim-30 tl çek falan derken alet hakkaten amazon.us fiyatına gelmiş ..eurasia garantili 1299 tl'ye düşse de bizi değişik atraksiyonlara düşürmese arkadaşlar ..Dolar da düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: streamin

1260--111 tl indirim-30 tl çek falan derken alet hakkaten amazon.us fiyatına gelmiş ..eurasia garantili 1299 tl'ye düşse de bizi değişik atraksiyonlara düşürmese arkadaşlar ..Dolar da düşüyor

Bu ayın sonuna kadar bekleyeceğim. 10 haziran gibi sınavlarım bitiyor. Ama 30 mayısta gittigidiyor'daki 100 TL worldpuan kampanyası bitiyor. O biraz düşündürmekte beni.
  • Acaba Euro 2.80'i bulursa fiyatı 1400'e çekerler mi?
  • Valla benim Üniversite zaten Haziran sonlarına doğru bitiyor bu sene, mezuniyet sergisi, tören falan derken Temmuz'u bulacak okulun tamamen kapanması.
    Temmuz'a kadar beklerim ben. Fiyatlar o zamana kadar 1300 civarına düşerse alırım. Düşmezse de dediğim gibi temmuz'un başına kadar almasam da olur zaten.
    Sonrasında artık yaz tatili ile birlikte 1400 1500 neyse fiyatı artık alıcam boşuna da beklemem yani. Ama dolar ve euro'nun son zamanlarda baya düşmesiyle açıkçası bi fiyat indirimi bekliyorum.
    Kampanya falan denk gelirse zaten o zaman direkt 1300 gibi fiyatlara gelicek PS4 ister istemez...
  • Yggdrasil Asgard kullanıcısına yanıt
    Orjinal bluray film izlemeyeceksen bir önemi yok aslında ntsc olmasının. Zaten gönderdikleri cihazlarda güç kablosu için dönüştürücü göndermişler.Cihaz pal ama kablosu ntsc cihazlar gibi. Bence problem opmas yani bu fiyattan olursa yine. Ben bekliyorum stok açmasını gittigidiyorda.

• quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Nası hocam cihazda var mı bi sıkıntı memnunmusun

Dostum ilk iki gun makinayi baya zorladim 3 tane full oyun indirdim 60gb kadar banamisin demedi.sonra cd li oyunla denedim sorun yok,bluray film taktim calisti, sabaha kadar acik biraktim bir sikinti olmadi.Bundan sonra bir sorun cikarsa benim sanssizligimdir yani

Yirttin o zaman senin cihaz temiz cikti

• Gold ta son durum

• Guzel fiyat bence kamera ve 1 oyun.Garantisi ne ogrenebildin mi ?

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    yanında verilen oyun psn den indiriliyor yani takasta kullanamassın ve infamous varken knack oynamak koyar insana bence
  • Psn: spexyy bf4 cüler ekliyebilirmi

• 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.