Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.221
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ALOK

http://vitrin.bidicin.com/vtr?c=5012&gclid=CIPCiu-z8bsCFclQ3godfmsAng
    bu site güvenilir mi ? cihazlar sony eurasia garantili mi ?

değil face de bi yazışmlaarı gördüm. adam ticaret sicil numaralarını istemiş... adamlar veremedi ticaret sicil numarasını...

https://www.facebook.com/Bidicin/posts/668141626537434

linke tıkla.... gör :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayCicikTR -- 9 Ocak 2014; 17:57:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

beyler türkiyeden alacağımız cihazlarda 1 aylık plus falan gelecek mi?

14 günlük hediye plus var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

quote:

ben 1 aylık hediye üyelik diye bilioyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aucak

quote:

Orijinalden alıntı: gnr.strk

quote:

ben 1 aylık hediye üyelik diye bilioyorum

kutuların üstünde 14 gün yazıyor..sanıyorum amerika cihazlarında 1 aylık pal cihazlarda 14 gün
  • İzmir gaziemir optimumu aradım ön sipariş için gelicek stoğum bittiğini ayın 15 ile 30 arasında geleceğini belirtti.Bana kalırsa ayın 15 kavuşmayı bekleyenler biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egeerdogan

İzmir gaziemir optimumu aradım ön sipariş için gelicek stoğum bittiğini ayın 15 ile 30 arasında geleceğini belirtti.Bana kalırsa ayın 15 kavuşmayı bekleyenler biraz daha beklemek zorunda kalacaklar.

Sony deposu bildiğim kadarıyla istanbulda ve 15 ine kadar ürünler gelicek denmisti.Tam ogün gelirse elbette burda garanti belge islemleri ve izmire stok ayirip yollamak uzun sürebilir oyuzden adamlar kesin konusamiyorlar.Istanbuldakiler 16 sinda elimize gelicek diyorlar kendi on sipariş yaptığım yer öyle dedi çünkü tek bi mağazaları yok 4 tane sony center mağazaları var bi bildikleri olucaktir elbet.

• quote:

TÜRKİYE ve avrupa ps4 cihazlarda 1 aylık plus cıkmıyo ntsc konsollarda çıkıyo 1 aylık plus avrupa konsollar için böyle bi uygulama yapılmamış
  • Teknosa'ya ürün Ocak 24'de geliyormuş.

Bir arkadaşım Teknosa'da çalışıyor, ürün geldiği zaman bana ayır demiştim yaklaşık 1-2 hafta önce. Ara sıra arayıp kontrol ediyordum, ne zaman gelecek filan diye. Bugün biraz önce aradım ürün 24 Ocak'ta gelecek dedi bana. Stok hakkında da bilgi vermedi. Tam tatilin ilk gününe geliyor, süper olacak. Erken gelse daha da iyi olabilirdi tabi...
  • Egeerdogan E kullanıcısına yanıt
    hocam 30 ocak bu kadar sürmez ps4 dağıtımlar, en geç 18 ocakta başlarlar dağıtmaya tabi kide istanbul öncelikli olur diğer şehirlere kargo süresi eklenir, 30 ocağa kadar sürmez verilen açıklama 15 ocak depodan çıkışı mağazalara dağıtımı en geç dediğim gibi 18 ocağa kadar sürer herkeze sayglar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xHuNTERTuRKx -- 9 Ocak 2014; 19:22:51 >
  • sanalpazarda vs. 2 yıl sony eurasia garantili hemen teslim satışlar var
    Fiyat pahalı tabi, doğru mu acaba?
  • Birdaha allah nasip ederse kesinlikle yeni konsol çıkmadan onu almadan eski konsolu satmam. İlk kez bu hataya düştüm. Gerekirse hiç satmam kalsın ama yenisi elime geçmeden satmam. 4 aydır bunalımdayım

• Konu spekülasyonun dibine vurdu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stones Throw

Konu spekülasyonun dibine vurdu...

Aynen hocam dikkatle takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TakisaWa

Birdaha allah nasip ederse kesinlikle yeni konsol çıkmadan onu almadan eski konsolu satmam. İlk kez bu hataya düştüm. Gerekirse hiç satmam kalsın ama yenisi elime geçmeden satmam. 4 aydır bunalımdayım

+1

8 aydır bunalım.
  • beyler hangisi doğru acaba... türkiyeden alanlar bi zahmet yazsa yada bilen yazsa olmaz mı...
  • Bence ayın 15 ine kadar artık gün konuşmanın bir mantığı yok. Yok şu tarihte gelecek yok bu tarihte gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnmaskYourDesire

quote:

Orijinalden alıntı: TakisaWa

Birdaha allah nasip ederse kesinlikle yeni konsol çıkmadan onu almadan eski konsolu satmam. İlk kez bu hataya düştüm. Gerekirse hiç satmam kalsın ama yenisi elime geçmeden satmam. 4 aydır bunalımdayım

+1

8 aydır bunalım.

Aynen 10

• Bu ne la herkes başka birşey söylüyor tarih konusunda
  • Dismoor kullanıcısına yanıt
    Spekulasyon! ;)
  • Merhabalar,

Brandium Avm Sony Center ön sipariş ile cihaz satışı yapıyor. Teslimatlar 16 ocak yada yetişmez ise 25 ocak yapılacakmıs. 1450 tl ye kk taksit ödemeyi yapıp, siparişimi verdim. Şu an 27. sıradayım. Umarım ilk partide cihazı teslim alabilirim. Sanırım daha bu şekilde satış yapmaya devam edecekler, ilgilenenlere duyrulur :)

Not: Nakit ve tek çekimde cihaz fiyatı 1400 tl, taksitli olursa 1450 tl . Ya kurdan dolayı arttı yada banka komisyonunu sony centerlar ödemek istemiyor . İlginç bir durum malesef :(

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.