Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.220
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cok iyiydi :D sonuna kadar katılıyorum . :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cokerhan

Merhaba kulağımız çınladı ama
    Öncelikle arkadaşlar resmi btsony hesabımız değil, kişisel hesabımdan cevap veriyorum, yanlış anlamayın lütfen günlük iş yoğunluğu sebebi ile forumu takip edemeyebilirim, PM olursa da cevap veremeyebilirim.

Resmi bilgi olmamakla birlikte; belki ama lütfen dikkat "belki" PS4 sevkiyatı bu hafta sonuna yetişebilir diye ufak bir duyum aldık.
    Malum gümrük işlemleri bitip ana depolara ürünler gidecek, buradan tüm mağaza kanallarına ve diğer satıcılara siparişlendirmeler merkez tarafından yapılacak, tüm Türkiye için lojistik işlemleri vs gibi bir sipariş/sevkiyat aşaması var, ola ki yetişmez ise ilk başta söylenildiği gibi, önümüzdeki hafta yani Ocak ikinci haftasına dağıtım yapılacaktır.

Ön sipariş veren dostlarımız merak etmesin tüm Türkiye'ye aynı gün sevkiyat yapılacak, bizde gönderileri aynı gün yapacağız.

Herkese iyi oyunlar dileriz

Gayri resmi açıklama için teşekkürler. Demek bana ayın 10 unda satışı olabilir diyen mediamarkt çalışanı yalan söylemiyormuş. O da tamamen duyummuş. Umarım bu duyum gerçek olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

Ya ben anlatamyyorum size ya da siz bütün terimleri birbirine kary?tyryyorsunuz. Adaptör :http://www.amazon.com/BoxWave-Universal-American-Outlet-Adapter/dp/B0019DG448/ref=pd_bxgy_e_img_y

Amerika'dan gelen PS4'ler 3 çyky?ly de?il mi ? Bunu 2 çyky?ly hale getirmek için ya linkte verdi?im ürünün tersi ?eklindeki bir adaptör alacaksynyz ya da kablo de?itireceksiniz yukaryda dedi?iniz gibi. Priz giri?i için çevirici/dönü?türücü zaten bu adaptördür, ancak sizin kafanyzda her adaptör lafy geçti?inde 110v-220v akym de?i?tirici canlanyyor. 5 liralyk dönü?türücü dedi?im zaman transformatörden bahsetmedi?imi de heralde anlamy?synyzdyr.

Bu sayfa icinde bana su mesaji atan sensin:

"Nasıl duymuyor ? Amerikan cihazları 120 volt değere sahiptir , Türkiye'de ise 220 volt. Xbox One gibi ayrı adaptör kullanmayan bir cihazı da farklı akımlara basit bir fiş ucu değiştircisi takarak kullanmak da oldukça risklidir."

Yeni farkina vardigin bir olayi en basindan beri bu sekilde anlatiyormus gibi davraniyorsun. Neden inat edip konuyu kirletiyorsun anlamadim. Bilmiyordun ve dogrusunu sana soyledik. Bunun icin seni kimse ayiplamaz. Fakat su anki davranislarin bu durumdan cikmaya basladi.

Turkiye stok konusunda tabii ki amazondan bahsedenleri uyarabiliriz. Fakat az once dikkat ettim de bir onceki sayfada Dubai'den bahsetmissin. Bu ne perhiz ne lahana tursusu.

• Cokerhan C kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için çok teşekkürler, inşallah dediğiniz gibi olur ve hepimiz oyuncaklarımıza kavuşuruz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Morbeas -- 9 Ocak 2014; 8:58:37 >
  • Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama Galeria Sony Centerla konuştum ismimi yazdırdım. Haftaya gelir diyorlar, ama henüz tam tarih veremiyorlar. Telefondaki bayan pazartesi gibi ararsanız tarih konusunda daha net bilgi verebiliriz dedi. Benim gibi bekleyen çok kişi varmış. Artık çıkacağı gün Galeriada mı konaklarız ne yaparız bilemiyorum. Ama işleri aksatıp, üstüne uykusuz kalıp ve ayriyetten bu cihaza bu kadar para vermek mantıklı mı bilemedim. Ayrıca Amerikadaki 399dolarlık cihazın burada 1399a satılması ayrı bir rezillik ama ne yaparsın burası Türkiye.

Bu aralar meşgul olduğumdan ötürü konuyu pek takip edemedim, daha önce sözü geçmişse tekrardan kusuruma bakmayın ama bu GOLD Bilgisayar ne yapıyor öyle? Sitesinde PS4e 1900+ fiyat biçmiş. Ben 1399 olmasına laf ederken 1900lirayı büyük elektronik mağazalarında görmek epey komik oldu. Spotçularda olsa anlarım da Gold bilgisayarda niye öyle olmuş anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cokerhan

Merhaba kulağımız çınladı ama
    Öncelikle arkadaşlar resmi btsony hesabımız değil, kişisel hesabımdan cevap veriyorum, yanlış anlamayın lütfen günlük iş yoğunluğu sebebi ile forumu takip edemeyebilirim, PM olursa da cevap veremeyebilirim.

Resmi bilgi olmamakla birlikte; belki ama lütfen dikkat "belki" PS4 sevkiyatı bu hafta sonuna yetişebilir diye ufak bir duyum aldık.
    Malum gümrük işlemleri bitip ana depolara ürünler gidecek, buradan tüm mağaza kanallarına ve diğer satıcılara siparişlendirmeler merkez tarafından yapılacak, tüm Türkiye için lojistik işlemleri vs gibi bir sipariş/sevkiyat aşaması var, ola ki yetişmez ise ilk başta söylenildiği gibi, önümüzdeki hafta yani Ocak ikinci haftasına dağıtım yapılacaktır.

Ön sipariş veren dostlarımız merak etmesin tüm Türkiye'ye aynı gün sevkiyat yapılacak, bizde gönderileri aynı gün yapacağız.

Herkese iyi oyunlar dileriz

Buraya gelip bizi bilgilendirmeniz çok iyi oldu. Bende BTSony'den ön sipariş verenlerdenim. Gerçi sürekli temas halindeydik firmayla. Her sorumuza cevap aldık. Şuana kadar bir sıkıntı görülmüyor umarım sıkıntıda çıkmaz bizde alırız cihazlarımızı.

• Orasıda bi nevi resmi spotçu zaten artık kaldıki makineler ntsc bide.

@Alasse7
  • Sony TR de calisan bir arkadasimdan aldigim bilgiye gore PS4 ler 17 ocak da gelecekmis. Ama kendisi baska departmanda oldugu icin 17 sinde magazalarda mi olacak yoksa Sony TR deposuna mi gelecek onu ogrenemedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreozp -- 9 Ocak 2014; 9:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alasse7

Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum ama Galeria Sony Centerla konuştum ismimi yazdırdım. Haftaya gelir diyorlar, ama henüz tam tarih veremiyorlar. Telefondaki bayan pazartesi gibi ararsanız tarih konusunda daha net bilgi verebiliriz dedi. Benim gibi bekleyen çok kişi varmış. Artık çıkacağı gün Galeriada mı konaklarız ne yaparız bilemiyorum. Ama işleri aksatıp, üstüne uykusuz kalıp ve ayriyetten bu cihaza bu kadar para vermek mantıklı mı bilemedim. Ayrıca Amerikadaki 399dolarlık cihazın burada 1399a satılması ayrı bir rezillik ama ne yaparsın burası Türkiye.

Bu aralar meşgul olduğumdan ötürü konuyu pek takip edemedim, daha önce sözü geçmişse tekrardan kusuruma bakmayın ama bu GOLD Bilgisayar ne yapıyor öyle? Sitesinde PS4e 1900+ fiyat biçmiş. Ben 1399 olmasına laf ederken 1900lirayı büyük elektronik mağazalarında görmek epey komik oldu. Spotçularda olsa anlarım da Gold bilgisayarda niye öyle olmuş anlayamadım.

arkadaşım herkes senin mantığınla düşünüyor hata yapıyor

ntsc cihazlar 399$ tamam bu böyle ama
    pal cihazlar (avrupa modelleri) 399 euro

399$ lık ntsc cihazını alacaksan neden bekliyorsun? git al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnr.strk -- 9 Ocak 2014; 10:15:39 >

• gnr.strk G kullanıcısına yanıt
    Ayrıca 400 euro'ya satılan makinaların garantisi 1 yıldır, +1 yıllık ilave garanti için 45-55 Euro arası ücret alıyorlar.
  • quote:

Nasıl duymuyor ? Amerikan cihazları 120 volt değere sahiptir , Türkiye'de ise 220 volt. Xbox One gibi ayrı adaptör kullanmayan bir cihazı da farklı akımlara basit bir fiş ucu değiştircisi takarak kullanmak da oldukça risklidir.

Yahu bilmediğin konularda ne atıp tutuyorsun ? yok avrupa bölgesi blue ray calıstırmayan, yok kocaman adaptöre ihtiyac duyan vs. Adaptöre falan ihtiyac yok, ps3 kablosunu prizden cıkarmadan direkt ps4 e bağladım sorunsuz kullanıyorum çünkü 120-240 ps4 ler.
    ayrıca artık blue ray ler de bölge kodu kalmadı sayılır, cok nadir bölge kodlu blue ray ler de artık cihaza cd takıp film izleyen kaldımı hakikaten ?
  • quote:

Ya ben anlatamyyorum size ya da siz bütün terimleri birbirine kary?tyryyorsunuz. Adaptör :http://www.amazon.com/BoxWave-Universal-American-Outlet-Adapter/dp/B0019DG448/ref=pd_bxgy_e_img_y

Amerika'dan gelen PS4'ler 3 çyky?ly de?il mi ? Bunu 2 çyky?ly hale getirmek için ya linkte verdi?im ürünün tersi ?eklindeki bir adaptör alacaksynyz ya da kablo de?itireceksiniz yukaryda dedi?iniz gibi. Priz giri?i için çevirici/dönü?türücü zaten bu adaptördür, ancak sizin kafanyzda her adaptör lafy geçti?inde 110v-220v akym de?i?tirici canlanyyor. 5 liralyk dönü?türücü dedi?im zaman transformatörden bahsetmedi?imi de heralde anlamy?synyzdyr.

kıvırma. ilk mesajında ki ibarende "kocaman adaptör kullanacaksınız" diceksin, sonra da " yahu priz dönüştürücü de adaptör sayılır siz ne anladınız ki caaaanım" yapacaksın, yemezler

• amerikada ki 400$ vergisiz... 440tan hesaplayın o da şu anki kurdan 961 tl yapıyor...

avrupada 400 euro ama vergisi içinde... şu anki kurla 1190 yapıyor...

ben amerikadan dolar 2 lira civarında iken yine buradaki gibi bulup alamamış, tabi bu arada nasıl olsa alırım diyip TRdeki stok vs .durumunu takip etmemiş sonra da şapa oturmuştum... mevcut kur oranından ilk denilen fiyat ile 1400 liradan alınabilinirse 200 tl garanti parası vermiş olursunuz...

(bu arada cihaz fiyatı uygun vs diye anlaşılmasın lütfen - amerika yanında çok pahalı... yabancı forumlarda bile (özellikle UKde) amerika amazondan alsak vs. diye buradakine benzer tartışmalar dönüyor. ama kargo ve gümrük parası yüzünden bu para aynıya (ve sadece uluslar arası garanti nanesiyle) geliyor)...

dolar %10 arttığına göre 1400tl olan miktar 1550 lira civarına çıkacaktır. (tabi artış bu miktarda kalırsa) o bakımdan bu sevkiyat çok önemli...

• Bgün DnR'dan stoklarla ilgili mailime cevapları geldi.

quote:

Sayın Müşterimiz,

Ön sipariş tarihi 18.01.2014 olarak görünmektedir.Fakat tedarikçi firmadan kaynaklı gecikmeler yaşanmaktadır.

Saygılarımızla,

D&R Müşteri Hizmetleri

Valla söylenenlere bakılırsa, bu haftasonu ihtimaller dahiline giriyoruz ve ocak sonuna kadar bekleme ihtimalimizde mevcut. Hayırlısı bekleyeceğiz artık
  • bugün vatan bilgisayara tekrar sordum. 15 ila 20 si arasında dağıtımlar yapılacak.(ön ödeme yapanlara)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nibbleArt -- 9 Ocak 2014; 11:26:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuros

amerikada ki 400$ vergisiz... 440tan hesaplayın o da şu anki kurdan 961 tl yapıyor...

avrupada 400 euro ama vergisi içinde... şu anki kurla 1190 yapıyor...

ben amerikadan dolar 2 lira civarında iken yine buradaki gibi bulup alamamış, tabi bu arada nasıl olsa alırım diyip TRdeki stok vs .durumunu takip etmemiş sonra da şapa oturmuştum... mevcut kur oranından ilk denilen fiyat ile 1400 liradan alınabilinirse 200 tl garanti parası vermiş olursunuz...

(bu arada cihaz fiyatı uygun vs diye anlaşılmasın lütfen - amerika yanında çok pahalı... yabancı forumlarda bile (özellikle UKde) amerika amazondan alsak vs. diye buradakine benzer tartışmalar dönüyor. ama kargo ve gümrük parası yüzünden bu para aynıya (ve sadece uluslar arası garanti nanesiyle) geliyor)...

dolar %10 arttığına göre 1400tl olan miktar 1550 lira civarına çıkacaktır. (tabi artış bu miktarda kalırsa) o bakımdan bu sevkiyat çok önemli...

Arkadaş bir öğrenin önce hemen atıp tutuyorsunuz. TÜRKİYEYE ÜRÜN DOLARLA DEGİL EURO İLE GELİYOR BİZ AVRUPA ÜLKESİYİZ!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

bugün vatan bilgisayara tekrar sordum. 15 ila 20 si arasında dağıtımlar yapılacak.(ön ödeme yapanlara)

hocam simdi gidip on siparis yapsam. vatan topkapi yaparlar mi acaba 15-20 ocak gibi cihaz elimde olur mu ki cunki on siparis yapan bir cok kisi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ön sipariş verdiğim bayinin rakibine uğradım bugün laf olsun diye ön sipariş alıyor musunuz dedim alıyoruz 28 tane para ödüyen oldu dedi.. stok bilgisi var mı dedim 100 ürün bekliyoruz dedi birde bu adam konyada..

ben izmirden ön sipariş verdiğimde adam bana 6 tane gelicek demişti
  • Psikotrex kullanıcısına yanıt
    dostum şuan için yok zaten 27 aralık günü açıldı. bir saat ya kaldı ya kalmadı. hemen bitti alımlar. bende o sırada pc başındaydım. buradan takip ediyordum. hemen kaptım bi tanı.
  • SahkaaN kullanıcısına yanıt
    alınmıyor hocam 27 aralık günü alındı. o da 1 saat ya kaldı ya kalmadı. o sırada kaptım bende.
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.