Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (134. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.221
Cevap
96
Favori
582.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

Amerika'dan gelen cihazın ayrı bir adaptör ile kullanılması gerektiğini, sadece priz girişi için çevirici kullanmanın riskliliğini belirttim.'' Fiş için adaptör yeterlidir'' lafı anlamsız bir demagoji sadece. 1400 liralık aleti 5 liralık dönüştürücüye takıp çalıştı tamam mantığıyla rahat edebiliyorsanız aldığınız riskle size mutluluklar.

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5211

ingilizceyi tam bilmiyorsunuz sanırım... link vermişsiniz ama söyldediğinizi destekler yönde deyil..

"Kuzey Amerika'da, PS4 sadece 120V AC, 60Hz bir güç kaynağını destekler.Uluslararası gerilim standartları farklılık gösterebilir , bu yuzden PS4 ü Kuzey Amerika dışında kullanmaya uyumlu olmayabilir."

doğrudur amerikada voltaj 120v 60hz dir. burdaki olay standart uyarı niteliğindedir. riskli bir durum yok. birçok sony ürünü gibi ps4 de 110-240 V arası çalişir. priz çevirici yerine kablo deyiştirilirse daha sağlıklı olur. forumda amazondan ps4 alan 100lerce kişi var herkes aylardır kullanıyor bende dahil bi sorun yok. lütfen yanliş bilgilendirme yapma. xbox one 110v la çalişiyor 220 desteklemeiyor bu yuzde voltaj düşürücü adaptör gerekir..

• quote:

Amerika'dan gelen cihazın ayrı bir adaptör ile kullanılması gerektiğini, sadece priz girişi için çevirici kullanmanın riskliliğini belirttim.'' Fiş için adaptör yeterlidir'' lafı anlamsız bir demagoji sadece. 1400 liralık aleti 5 liralık dönüştürücüye takıp çalıştı tamam mantığıyla rahat edebiliyorsanız aldığınız riskle size mutluluklar.

Çeviri gerekmiyor PS4'ün adaptörü içinde ve universal ps3 gibi, yanlış biliyorsun doğru bilene de fırça atıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

ingilizceyi tam bilmiyorsunuz sanırım... link vermişsiniz ama söyldediğinizi destekler yönde deyil..

"Kuzey Amerika'da, PS4 sadece 120V AC, 60Hz bir güç kaynağını destekler.Uluslararası gerilim standartları farklılık gösterebilir , bu yuzden PS4 ü Kuzey Amerika dışında kullanmaya uyumlu olmayabilir."

doğrudur amerikada voltaj 120v 60hz dir. burdaki olay standart uyarı niteliğindedir. riskli bir durum yok. birçok sony ürünü gibi ps4 de 110-240 V arası çalişir. priz çevirici yerine kablo deyiştirilirse daha sağlıklı olur. forumda amazondan ps4 alan 100lerce kişi var herkes aylardır kullanıyor bende dahil bi sorun yok. lütfen yanliş bilgilendirme yapma. xbox one 110v la çalişiyor 220 desteklemeiyor bu yuzde voltaj düşürücü adaptör gerekir..

hocam sende türkçeyi tam bilmiyorsun sanırım :))) deyil mi :))
    değil....
  • Navy SEALs kullanıcısına yanıt
  • Arkadaşlar amazon konusu varken neden inatla buraya yazıyorsunuz anlamadım konu ile alakası nedir bizene yani burda stok bekleyenleri boşu boşuna oyalıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

quote:

Orijinalden alıntı: tutesh

şu amazon muhappeti sıktı. konunun adı Türkiye Stok takip adamlar gelip amazondan alın diyor, 1 kişi 2 kişi de değil. Akıl istedik sanki tr de bulamadık nerden alalım diye, zaten hali hazırda bir amazon konusu var, bir bitmediniz ya.

Gerçekten yani... Avrupa bölgesi Bluray ve DVD oynatmayan, kocaman elektrik çeviriciye ihtiyaç duyan, garantisiz Amazon PS4'ünüzle size mutluluklar. Türkiye stok forumunu rahat bırakın lütfen.

Dostum sitem et ama destekli at... Hocam çeviriciye ihtiyacın yok... Ufak bir radyo kablosu bile yetiyor... Ne adamlarsınız yaw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mettfrost -- 8 Ocak 2014; 23:18:35 >
  • Obsidian kullanıcısına yanıt
    Merhaba kulağımız çınladı ama
    Öncelikle arkadaşlar resmi btsony hesabımız değil, kişisel hesabımdan cevap veriyorum, yanlış anlamayın lütfen günlük iş yoğunluğu sebebi ile forumu takip edemeyebilirim, PM olursa da cevap veremeyebilirim.

Resmi bilgi olmamakla birlikte; belki ama lütfen dikkat "belki" PS4 sevkiyatı bu hafta sonuna yetişebilir diye ufak bir duyum aldık.
    Malum gümrük işlemleri bitip ana depolara ürünler gidecek, buradan tüm mağaza kanallarına ve diğer satıcılara siparişlendirmeler merkez tarafından yapılacak, tüm Türkiye için lojistik işlemleri vs gibi bir sipariş/sevkiyat aşaması var, ola ki yetişmez ise ilk başta söylenildiği gibi, önümüzdeki hafta yani Ocak ikinci haftasına dağıtım yapılacaktır.

Ön sipariş veren dostlarımız merak etmesin tüm Türkiye'ye aynı gün sevkiyat yapılacak, bizde gönderileri aynı gün yapacağız.

Herkese iyi oyunlar dileriz
  • http://www.ign.com/articles/2014/01/07/ces-playstation-4-sales-pass-42-million
    PS4 satışları 4.2 milyonu geçmiş. Biz hala stok gelecekte alacağız diye bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mettfrost

quote:

Orijinalden alıntı: Obsidian

quote:

Orijinalden alıntı: tutesh

şu amazon muhappeti sıktı. konunun adı Türkiye Stok takip adamlar gelip amazondan alın diyor, 1 kişi 2 kişi de değil. Akıl istedik sanki tr de bulamadık nerden alalım diye, zaten hali hazırda bir amazon konusu var, bir bitmediniz ya.

Gerçekten yani... Avrupa bölgesi Bluray ve DVD oynatmayan, kocaman elektrik çeviriciye ihtiyaç duyan, garantisiz Amazon PS4'ünüzle size mutluluklar. Türkiye stok forumunu rahat bırakın lütfen.

Dostum sitem et ama destekli at... Hocam çeviriciye ihtiyacın yok... Ufak bir radyo kablosu bile yetiyor... Ne adamlarsınız yaw

Diğer cihazlarda olurdu ama varsın olmasın. 100-200 eksik verip diğer özelliklerden ve TR garantisinden mahrum kalmak istemediğimiz için buradan alıyoruz. Yoksa Amazon'dan almayı biz de biliyoruz, İngilizcemiz var çok şükür.
  • Cokerhan C kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen PS4 Stokları hakkında BTSony ve hepimiz Mustafa Yiğit'ten daha çok bilgiliyiz. Adam bizim kadar takip etmiyordur herhalde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cokerhan

Merhaba kulağımız çınladı ama
    Öncelikle arkadaşlar resmi btsony hesabımız değil, kişisel hesabımdan cevap veriyorum, yanlış anlamayın lütfen günlük iş yoğunluğu sebebi ile forumu takip edemeyebilirim, PM olursa da cevap veremeyebilirim.

Resmi bilgi olmamakla birlikte; belki ama lütfen dikkat "belki" PS4 sevkiyatı bu hafta sonuna yetişebilir diye ufak bir duyum aldık.
    Malum gümrük işlemleri bitip ana depolara ürünler gidecek, buradan tüm mağaza kanallarına ve diğer satıcılara siparişlendirmeler merkez tarafından yapılacak, tüm Türkiye için lojistik işlemleri vs gibi bir sipariş/sevkiyat aşaması var, ola ki yetişmez ise ilk başta söylenildiği gibi, önümüzdeki hafta yani Ocak ikinci haftasına dağıtım yapılacaktır.

Ön sipariş veren dostlarımız merak etmesin tüm Türkiye'ye aynı gün sevkiyat yapılacak, bizde gönderileri aynı gün yapacağız.

Herkese iyi oyunlar dileriz

İnş. dediğiniz gibi bu işlemler en kısa sürede biter ve herkes PS4 lerine en kısa sürede kavuşur.
  • Stok sıkıntısı olmayan yer var mı?

Sony Türkiye iyi olayım derken hata yaptı. Aralıkta getirmek yerine direk ocak ortası 10k stokla gelseydi herkes aynı zamanda almış olurdu kimsenin hevesi kaçmazdı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ilginiz ve bilgilendirmeniz için bekliyoruz

@Cokerhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

http://www.ign.com/articles/2014/01/07/ces-playstation-4-sales-pass-42-million
    PS4 satışları 4.2 milyonu geçmiş. Biz hala stok gelecekte alacağız diye bekliyoruz...

Linkte 4.2 42 olarak yazılmış bir an afalladım 42 milyon da neyin nesi diye Neyse hazırda bekliyorum parayı ayarladım 1400 lira eğer ki 15 ocakta satılan ps 4 ler zamlı olursa vay halime çünkü üstüne çıkacak param yok şuan..
  • hala alamıyan varmı yazıııık ne cektınız be

sabahtan kalkın sıraya gırın gene kalmayacak gene stok az

Saat 0 da acılan bır yere en gec 7 de orda olmanız lazım gıder gıtmez sıra yapın ve ısım yazın yoksa ısınız zor :)ısallah herkez alır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla sizleri gördükce özenmemek elde değil biz para biriktiricez de ps4 alıcaz Millet kuyruğa girmiş bile :) Neyse ps5 çıkar ben ps4 alırım artık :)
  • Stok açıldı kapın :)
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Ya ben anlatamyyorum size ya da siz bütün terimleri birbirine kary?tyryyorsunuz. Adaptör :http://www.amazon.com/BoxWave-Universal-American-Outlet-Adapter/dp/B0019DG448/ref=pd_bxgy_e_img_y

Amerika'dan gelen PS4'ler 3 çyky?ly de?il mi ? Bunu 2 çyky?ly hale getirmek için ya linkte verdi?im ürünün tersi ?eklindeki bir adaptör alacaksynyz ya da kablo de?itireceksiniz yukaryda dedi?iniz gibi. Priz giri?i için çevirici/dönü?türücü zaten bu adaptördür, ancak sizin kafanyzda her adaptör lafy geçti?inde 110v-220v akym de?i?tirici canlanyyor. 5 liralyk dönü?türücü dedi?im zaman transformatörden bahsetmedi?imi de heralde anlamy?synyzdyr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frostmourne Hungers -- 9 Ocak 2014; 3:33:38 >
  • yok abi bu gidişle bizim ps4 almamız şubatı rahat bulur adamlardan tık yok. madem bu işi yapacaksın uslubuna göre yap. bilgilendir herkesi şu tarihte şu kadar gelecek de ne bileyim yani. insanları bu kadar zor durumda bırakmaya hakkı yok bu işi yapanların . inşallah herkes ps4 üne kavuşur ne diyelim
  • http://www.beyazcarsibeko.com/?newUrun=1&Id=1004990&CatId=bs512655&Fstate=&/PlayStation-4
    Burası güvenilirmi arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.