Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)**

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
16.220
Cevap
98
Favori
564.618
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)**
Giriş
    9 Mesaj
    Az önce bende amazon.com dan ön sipariş verdim toplam 1239tl. Bugün içinde 3 kere yakaladım ön siparişteyken tam checkout yaparken kapanıyordu, en sonunda yetiştim :)

DELIVERY ESTIMATE Tuesday, January 14, 2014 - Thursday, January 16, 2014 by 8:00pm
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Patikle penguentos

Herkese yetecek kadar gelecektir neyin acelesidir bu anlamadım kaldı ki para veren biziz bırakında paramızla rezil olmayalım satıcı düşünsün

Satıcı onu düşünse ah keşke. Nasıl olsa bunlar alacak "cepte" mantığı yüzünden gelen parti stokları az değil miydi.
    |
    |

ρѕη: αcмzѕlи
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    amazonda taksit imkanı var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

hayır yok.
    |
    |
    OguzB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Ben kendime aceleci derdim. Sizi gördükten sonra ben sabırlı oldum. Sony tr den haber gelmediği için perakendeciler atıp tutacak doğal olarak. Zaten 10 unda geleceğini kimse söylemedi. Hele bi bekleyin 15 i gelsin baktık tarih erteleniyor yine bende zaten ön ödememi geri alırım vatandan amazon kovalarım.

|
    |

evet var, miles&smiles ve worldcard yurtdışı $100 üzeri alışverişlere 3 taksit yapıyor. bunun için bir sms göndermeniz gerekli. belki başka kartların da bu şekilde kampanyaları vardır.
    |
    |
    OguzB kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün Dubai'ye gelecek konsollar hakkında açıklama vardı, (Birleşik Arap Emirlikleri'ne) bizimle aynı şekilde ocak ortasında ürünlerin mağazalarda olacağını ancak yüksek talep nedeniyle ay sonuna stoğun anca yeteneği söyleniyordu. Sony esas stoğunu Christmas nedeniyle Avrupa ve Amerika' ya ayırdığından kendilerine talebi karşılacak kadar stok gelememisinden ve ocak sonunda gene tüm ürünlerin bitmiş olacağından şikayetçiydi. Grey market oralarda da almış başını gitmiş.
    |
    |

• Teğmen
    228 Mesaj
    Merak ettiğim bir konu var. Ben de almayı düşünüyorum fakat çok acelem yok. Şu an ön sipariş veren kişiler 1499 liradan mı alacaklar konsolu? Şu an her yerde fiyat bu mu?

quote:

Orijinalden alıntı: sebzelicorba

Merak ettiğim bir konu var. Ben de almayı düşünüyorum fakat çok acelem yok. Şu an ön sipariş veren kişiler 1499 liradan mı alacaklar konsolu? Şu an her yerde fiyat bu mu?

Ben 1399 TL den ön ödeme yaptım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Panik yok arkadaşlar ben vatandan avanslı satış dan ps4 dü almıştım ve en fazla on gün içinde ps4 lerimize kavuşmuş olacağız vatan bilgisayara uğrayıp sordum en fazla 10 gün icersinde herkese dağıtmış olacağız tabii kii ön ödeme ile alanlara zaten tüm stoğu satmışlar ön ödemeli olarak ........

Orijinalden alıntı: vanquash

Panik yok arkadaşlar ben vatandan avanslı satış dan ps4 dü almıştım ve en fazla on gün içinde ps4 lerimize kavuşmuş olacağız vatan bilgisayara uğrayıp sordum en fazla 10 gün icersinde herkese dağıtmış olacağız tabii kii ön ödeme ile alanlara zaten tüm stoğu satmışlar ön ödemeli olarak ........

Aynen. Topkapı vatana bende sordum bugün. Ürünlerin bize dağıtımı yakın bir zamanda olacak dediler. En fazla 10 gün içinde ödeme yapanları telefonla arayıp teslimatlarını gerçekleştireceğiz dediler.

|
    |
    Türkiyeden (türkiye garantili konsol )almaya niyetli arkadaşlar grup altında dertleşip yazışıyor kimi sitem ediyor kimi onu sabırlı olmaya davet ediyor buraya kadar herşey tamam yani alan razı veren razı fakat konu ile alakası olmayanların burada akıl hocalığı yapması hiç hoş bir şey değil bende yazılanları genellikle takip ediyorum açıkçası yazılanları son durumları merak ediyorum merağımdan özellikle açıp okuyorum ama sadece okumakla yetiniyorum parlak ve mantıklı fikirleri olan arkadaşlar tabikide yazmalı fakat burada bu grup altında toplanan arkadaşlar amazonuda amazon ormanlarını belkide sizden benden daha iyi biliyorlardır (.)

|
    |
    Bugün Fatih Historia AVM Sony Center'a uğradım. Toplam ödeme yaparak ön sipariş vermiştim listede 17. sıradaydım ve ellerine kesin olarak 20 adet ürünün geleceğini söylediler. Tarih olarak ise 16 Ocak günü %99 ellerinde olacağını ve gün içerisinde listedeki müşterileri telefonla arıyarak ürünlerini alabilceklerini haber vereceklermiş. Saygılar.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

Orijinalden alıntı: sebzelicorba

Ben 1399 TL den ön ödeme yaptım.

bende dr den 1399 tl ye yaptım.
    Şuan Ankaradan ön sipariş verebileceğim herhangi biyer varmı arkadaşlar ?

|
    |

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

hacı bendde d&r den sipariş verdim. ben görüştüm. 18 i bize gelcek en geç 20 si size kargolarız dediler...

d&r sipariş alıyor mu şuan ? Param var alcak yer yok dammit.

Orijinalden alıntı: Psikotrex

quote:

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

hacı bendde d&r den sipariş verdim. ben görüştüm. 18 i bize gelcek en geç 20 si size kargolarız dediler...

d&r sipariş alıyor mu şuan ? Param var alcak yer yok dammit.

Aynen d&r mağazalarından sipariş alıyolarmı şuan ?

kolayoto.com
emek server
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.