Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 **(STOK TAKİP KONUSU)**(ANA KONU)** (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.220
Cevap
96
Favori
582.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nereye kadar gidecek bakalım bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dubai freeshop’tan PS4 almak
    Posted: 07 Jan 2014 04:46 AM PST
    Bildiğiniz gibi ilk parti PS4′ler 13 Aralık 2013 ‘de geldi ve daha geldiği 3-4 saat içinde elektronik marketlerde tükendi.

Playstation severler, 2.partinin ne zaman geleceğini,kaç adet geleceğini ve ”fiyatının” ne kadar olacağını merak etmekte.”Fiyatı” diyorum çünkü USD kuru malum şu aralar bizi bir hayli düşündürmekte.Türkiyedeki satış fiyatının 1400 TL’nin üstüne çıkacağı yüksek bir olasılık.Kafalara gelen sorulardan birkaçı şu şekilde.

1-Amerika’da 400 Usd (yaklaşık 800 TL lik) fiyatı olan konsola neden Türkiye’de 1400 TL ya da daha üstü bir fiyat (USD kurunun sonucu olarak bir olasılık) vereyim?

2-Yurtdışından getirtsem daha mı ekonomik olur?Getirtsem bile garanti konusunu nasıl çözerim?

3-PS4 için yaza kadar beklesem,elektronik marketlerde fiyat düşermi?Kampanyalar olurmu?

Bu sorular arasında gidip gelirken hemen aklıma havaalanlarındaki”freeshoplar” geldi.Malum ucuzluk denince freeshoplar cazip fiyat imkanları sunabiliyor.Tabi bu fiyatlar ülkelere göre de değişim gösterebiliyor.

Şimdi sıkı durun ve şu adresteki fiyat listesine hemen bir gözatın.Hemen hemen herşeyi bulmanız mümkün.PS4 bile!Hem de PAL! Amerikadaki PS4 ler NTSC olduğundan bluray filmlerde Region problemi çıkarabiliyor.Onun için ülkemizde PAL tercih edilmekte.http://www.dubaidutyfree.com/content/upload/documents/44-59_DV%20Listings%20JAN14.pdf.

PS4′ün burdaki fiyatı 471,94 USD.Yaklaşık 1000 TL.

Peki konsolu burdan nasıl temin ederiz?

Cevap gayet basit.Dubai’ye sık sık giden bir arkadaşınızın ya da işi uçmak olan hostes,kaptan,ya da uçak görevlisi bir tanıdığınızın olması.Tabi PS4 stok sorunu Dubai freeshop’ta d amevcut olabilir.Ama listelerine koyduklarına göre demek oluyor ki ciddi bir stokları olacak.

Kısacası zaman kaybetmeden Dubai’ye uçan bir tanıdığınız varsa kendisinden DUBAİ FREESHOP’a bir uğramasını ve bir adet PS4 almasını rica etmeniz.Öncesinde de 0097142162453 no’lu telefondanda Dubai Freeshop no’sunu arayıp bilgi alabilirsiniz.

böyle bi mail geldi paylaşayım dedim...

• Biraz önce amazon dan kaptım bitane
  • Spotçular 2099 TL den 1899 TL ye düşmüşler fiyatları. Üstelik ağız birliği yapmış gibi birlikte düşmüşler fiyatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcloudtr

Biraz önce amazon dan kaptım bitane

akşama ben de bi tane kapıcam inşallah şimdi yakalayamadım finalim var akşama şans dileyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

Spotçular 2099 TL den 1899 TL ye düşmüşler fiyatları. Üstelik ağız birliği yapmış gibi birlikte düşmüşler fiyatları

Ocak 20 den sonra yine fırlar piyasada olmayınca arttırırlar zekiler ya

• quote:

Stok yok orda da nasıl aldın?

• vatandan haber alan varmı önsiparişçi arkadaşlar haftaya alıyormuyuz ps4 lerimizi acaba. tv yi de aldım artık ps4 ü daha fazla beklemesek..
  • gipsykings kullanıcısına yanıt
    tv ne aldın aga link vvar mıincelemek için :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

tükiye stoklarından ümit kesildi heralde herkez amazonda kovalıyor ps4 ü ayrıca amazondan almayı düşünenler şimdi sipariş verilse 15-20 gün arası elinizde olur.. ordada stok sıkıntısı var.

nası 15-20 gün arası ya ? forumdan alanlar 5-6 güne geldi. stok sıkıntısı var zaten ama arada bir açıyorlar azar azar satıyorlar. yanlış biliyosunuz önsipariş almıyor amazon stoktan gönderiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdogan_cicik

tv ne aldın aga link vvar mıincelemek için :D

samsung 32f5570 aldım hocam baya bir araştırdım bütçeme göre bunu seçtim input lag sıkıntısı olmadığını 16 fps değerlerini verdiğini duydum bunu aldım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gipsykings

vatandan haber alan varmı önsiparişçi arkadaşlar haftaya alıyormuyuz ps4 lerimizi acaba. tv yi de aldım artık ps4 ü daha fazla beklemesek..
    quote:

Orijinalden alinti: gipsykings

vatandan haber alan varmi önsiparisçi arkadaslar haftaya aliyormuyuz ps4 lerimizi acaba. tv yi de aldim artik ps4 ü daha fazla beklemesek..

bir ara topkapy vatana u?rayyp sormak lazym durumu. Telefondan tam bilgi veremiyoruz diyorlar çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nibbleArt -- 8 Ocak 2014; 11:50:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: F-G

quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

tükiye stoklarından ümit kesildi heralde herkez amazonda kovalıyor ps4 ü ayrıca amazondan almayı düşünenler şimdi sipariş verilse 15-20 gün arası elinizde olur.. ordada stok sıkıntısı var.

nası 15-20 gün arası ya ? forumdan alanlar 5-6 güne geldi. stok sıkıntısı var zaten ama arada bir açıyorlar azar azar satıyorlar. yanlış biliyosunuz önsipariş almıyor amazon stoktan gönderiyor.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: F-G

quote:

Orijinalden alinti: byvolcan

tükiye stoklarindan ümit kesildi heralde herkez amazonda kovaliyor ps4 ü ayrica amazondan almayi düsünenler simdi siparis verilse 15-20 gün arasi elinizde olur.. ordada stok sikintisi var.

nasi 15-20 gün arasi ya ? forumdan alanlar 5-6 güne geldi. stok sikintisi var zaten ama arada bir açiyorlar azar azar satiyorlar. yanlis biliyosunuz önsiparis almiyor amazon stoktan gönderiyor.

ordada stokta yokki ara ara giriyor ama gönderi tarihi deyihiyor devamly. sabah acylan satista gönderi tarihi 15 ocak görünüyordu. öngörülen teslim tarihi 21 ocak. 1-2 günde bizim gümrükte oyalansa 22-23 ocakta elinizde olur.. 23-8= 15 durum bu yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 8 Ocak 2014; 11:55:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Stok yok orda da nasıl aldın?

Denk geldi şans işte ofiste bakıyordum öylesine
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

vatandan haber alan varmi önsiparisçi arkadaslar haftaya aliyormuyuz ps4 lerimizi acaba. tv yi de aldim artik ps4 ü daha fazla beklemesek..

bir ara topkapy vatana u?rayyp sormak lazym durumu. Telefondan tam bilgi veremiyoruz diyorlar çünkü.

Telefondan bilgi vermemeleri kadar garip birşey yok ya milleti mecburen ayaklarına kadar getirtiyorlar.en geç haftaya çarşamba bir uğramak lazım
  • quote:

quote:

quote:

Telefondan bilgi vermemeleri kadar garip birşey yok ya milleti mecburen ayaklarına kadar getirtiyorlar.en geç haftaya çarşamba bir uğramak lazım

Ben bugün yedikule tarafına geçeceğim. Muhtemelen uğrayıp bilgi alıp paylaşırım burada.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben bugün yedikule tarafına geçeceğim. Muhtemelen uğrayıp bilgi alıp paylaşırım burada.

iyi haberlerini bekliyoruz

• Arkadaşlar, az önce armada sony center ile konuştum. Gelecek olan tüm stokların ön sipariş ile satıldığını kendilerinden ürün bulunamayacağını söylediler. Muhtemelen bütün dükkanlar bu şekilde stoklarını bitirdiler. Yine açıkta kalacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcem06

Arkadaşlar, az önce armada sony center ile konuştum. Gelecek olan tüm stokların ön sipariş ile satıldığını kendilerinden ürün bulunamayacağını söylediler. Muhtemelen bütün dükkanlar bu şekilde stoklarını bitirdiler. Yine açıkta kalacağız.

Hemen karşısında vatan var orası ön satış alıyor

• Gordion Sony ilede konuştum, orasıda ön siparişlerin dolduğunu söyledi ...tık :)
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.