Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1350 ye de var araştırıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DARKKO70 D kullanıcısına yanıt
    1250 tl ye aldım sony türkiye garantili

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ )
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Cihaz fat kasa daki gibi yüksek fan sesi var mı fat ile sesi aynı mı?özellikle her iki kasayı kullanan arkadaşlardan yorum bekliyorum ses olayı benim için çok önemli

Hocam Bf 1 gibi ağır oyunlarda, grafiğin belirli bir yoğunluğa ulaştığı yerlerde fan hızlı dönüyor ve buna bağlı olarak ses çıkıyor. Fakat bu 5 dk sürmüyor. Bu sesi kışın çok duymadım ama havanın aşırı sıcak olduğu günlerde ses az da olsa çıkıyor. Saç kurutma makinesi seviyesinde de değil elbette.

Bir gün(çok sıcak bir gün) oyun oynuyorum, fan sesine benzer bir ses duydum, yüksekti. Ben de makineden geliyor diye korktum, meğerse ses yan odadaki vantilatörden geliyormuş

Kısacası ağır oyunlarda en fazla 5 dk falan azıcık ses duyarsınız ama bunun haricinde kulağınızı cihazın yanına koymadıkç ses duymazsınız.

Ps4'te(gerçi her cihazda vardı, Ps3'te de sevmezdim) benim en gıcık olduğum ses blu-ray discin okunma sesi. Oyun kurulurken çıkıyor.

Ama dijital oyun oynayanlarda bu ses olmuyor tabii.

Hayırlı olsun bu arada. Son önerim de cihazın arkadaki sivri yerine dikkat etmeniz konusunda olacak. Orada dandik malzeme kullanmışlar sanırım, en ufak darbede siyah renk açılıyor. Bir de cihazın altındaki vidalara(Ps 4 kolundaki tuşlar) dikkat edin, özellikle yuvarlak olanı kolay çıkıyor.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    ben n11den sony garantili 1tb sade versiyonuna 1350 vermiştim, en temizi bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler yorum için.

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    1tb olanlarına da bakmıştım ithalatçı garantiliydi almadım hdd olayını çözerim o sorun değil

• Selam arkadaşlar,
    İlk kez Playstation alacağım Pro mu almalıyım yoksa Slim mi?
    Pro 1TB Slim 500GB gördüğüm kadarıyla.
    500GB ın bana yeteceğini düşünüyorum en fazla 3-5 oyun oynarım.

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

Selam arkadaşlar,
    İlk kez Playstation alacağım Pro mu almalıyım yoksa Slim mi?
    Pro 1TB Slim 500GB gördüğüm kadarıyla.
    500GB ın bana yeteceğini düşünüyorum en fazla 3-5 oyun oynarım.

Teşekkürler.

Merhaba hocam genelde 4k tv olanlara öneriyorlar proyu sizin tv niz nedir acaba? Ben slim kullanıyorum memnunum yanindada 3 4 oyun veriyorlar takas ede ede değiştirebilirsiniz . Fps olarak daha yüksek ve keskin görüntü veriyor pro fakat youtube karşılastirmalarinda fazla bir fark görmedim açıkçası.

• Cihaz geldi tank gibi koliyle göndermişler o kadar alışveriş yaptım bu kadar sağlam koli görmedim içine de cihazı baloncuklu poşetle iyice sarmışlar kutuyu çıkartmak zor oldu vakit olmadığı için açıp bakamadım turkcell bayisiymiş adamlar. Fatura falan hepsi var. Yarın nasipse açıp bakarım

hayırlı olsun hocam :) sıcak olduğunu düşünürsen kapak yöntemini kullan :) 4 bir köşesine koy kapağı ses mes arada nadir oluyor. ısınmada normal oluyor.
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Sağolasın bu arada cihaz bu

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 23 Ağustos 2017; 9:33:41 >
    bendekinin aynısı :) oyunlar felan. şu an horizonu oynuyorum çok güzel hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßLacKLioN -- 23 Ağustos 2017; 13:31:37 >
    Hocam bu bundle benimkinin de aynısı bende 1500 TL ye vatan bilgisayardan tatil dönüşü kırıkkale şubesinden aldım.

• powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Hepimize hayirli olsun valla. Gayet güzel bundle. Benim abim 2.el aldı dubaiden adam proya gecmis satmış dedi kol alacaktim kol fiyatina ps4 aldim 😅 bu oyunların yanında crashida verdi ve sanirim tekkenide vermis adam

Evet hocam hepimize hayırlı olsun. Bende pro'yu döviz kurları yüksek olduğundan alamadım.

Hocam valla ben netten baktimda karşılaştirmalara açıkçası pek bi fark göremedim. Uzak yerler az birsey daha keskin olmus. Birde bazı oyunlarda stabil fps drop olmuyor zaten o farkıda hissedilmiyor gördüğüm kadarıyla. Tv 4 k ve hdr desteklide değilse sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Online da da zaten eşit fps oluyor diyorlar

Evet ama fps daha stabil ve ekstra grafik seçenekleri 1080p de oluyormuş. Neyse 2019 sonuna doğru ps5 çıkacağını tahmin ediyorum.Ve 4k h dr tv ler çok pahalı. Hem native 4k 60 fps ps5 bu neslinde olacaktır. Pro zaten ara nesil konsol. Neyse bizde ps5 çıkasıya kadar ps4 ile idare ederiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 23 Ağustos 2017; 22:59:49 >
    Aynen ya valla benim zaten en son segam vardi 😅 konsola uzun sure sonra döndüm bu exclusive oyunlari bitirene kadar ps5 gelir 😅 zaten online fps leri de pc de oynuyorum. Ama ps4 dede denicemde zor gibi kontrol gerci aim assisst varmis

Hocam güçlü PC niz varsa ps4 de sadace exculesive oyunları oynarsınız. Pc de multiplatform oyunları steam indirimlerden ucuza oynamış olursunuz. Hocam ben hiç fps konsolda denemedim. Evet zor oluyor fakat sizde ilk önce single fps ile kendinizi ds4 deneyin. Ve bir kaç haftada alışırsınız. Evet aim assist var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 23 Ağustos 2017; 23:11:25 >
  • Evet malum slim paketi almıştım. driveclub diskini taktım 20gb civarı güncelleme yi indirdikten sonra oyun açıldı bir yarış oynadım cihazın ses olayını değerlendirirsem;

1- disk şeklinde oyun takınca cihaz piste inen helikopter gibi yüksek ses çıkartıyor.
    2- horizon zero dawn indirdim psn den. Bu tarz yüksek grafikli oyunları hdd üzerinden oynarken bile fan sesi duyuluyor demek ki bu tarz oyunlar grafik kartının canına okuyor.
    Not: çoluk çocuğun evde herkesin uyuduğu bir vakitte denedim sadece cihazın sesi duyuluyordu. Belki gün içinde denesem o kadar duyulmazdı.
    En önemli not: kutulu oyun almaktan vazgeçmiştim şimdi sonsuza kadar vazgeçtim bu kadar fan sesinin üstüne bir de bluray sesi duymak paha biçilemezmiş.
    Daha az önemli not: bu yazdıklarım cihazı kötüleme amaçlı değil alan yine prosunu murosunu kurusunu alsın ben uzun süre fat kasa kullandım bu cihazda ses biraz daha azalmış fark bu yine ses devam ediyor.

Özel teşekkür: xbox one almadan önce bu ses takıntım yoktu. Ne zaman aldım xone ı benim eski fat kasanın sesli olduğunu anladım yoksa sesi falan hiç duymuyordum aldım xbox ı forza 6 diskini taktım güncelleme oyunu açtım cihaz bildiğin çalışmıyor gibi o kadar yoğun grafik içinde cihaz bildiğin çalışmıyor. Kasma olayı da yok. Bir müddet onu oynayınca ben de ses takıntısı çıktı. Xone ve ps ı kullanmayan anlamaz. Xbox a 3 konuda sövüyorum ilki ex oyun olayı. 2. Sessizliği yüzünden ps dan soğutması 3 onu da hatırlayınca yazarım. Şimdi aklıma gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 27 Ağustos 2017; 11:56:38 >

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.