Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DARKKO70

Üniversite ogr. Olarak artik hobi olarak oynuyorum oyun.artik az bucuk burs var indrimden ps4 plus uyeligi falan oyunlari alirim.nier automata diye bi oyun var.gtx 950 var ekran karti kaldirmadi pc grafikler falan nasil desem kasiyor ama kasmamasi gerek yani acikcasi yazilimsal olarak dusuk gibi geliyor.her neyse 2 yila pcler cop oluyor kasmalar donmalar basliyo bu gercek.oneriniz varmi bide bir oyundan (grafikleri guzel ) ss aticak varmi ortalama bir tv ile

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ )

Oyunlar çok pahalı diye takılma.Sürekli indirim halinde store.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romasanta1903 -- 7 Temmuz 2017; 15:42:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Slim kasa'da optik kablo icin giriş varmi?

• Merhaba arkadaşlar bugün ps 4 slim 500 gb almaya karar verdim max 1500 tl bütçem var epttavm syd vatan bilgisayar gibi yerlerde ki bundle paketler aklımı çok karıştırdı bazıların da 2016a-b filan yazıyor bazıların da yazmıyor v2 kol filan yazıyor şuan bana en avantajlı bundle paket hangisini önerirsiniz max 1500 lütfen yardımcı olun çok kararsız kaldım. bundlelar ve versiyonlar çok kafa karıştırıcı en avantajlı hangisi lütfen yardım edin
  • onaralemdar kullanıcısına yanıt
    Pro ikinci elleri 1500,1600 TL'ye düştü,bence 1500 Tl'ye forum donanımhaberin ikinci elden ps4 pro rahat bulabilirsin,bence pro ikinci el al hem stabil fps ve 1080p'de daha detaylı grafiklerle oyunları oynarsın,hemde 2018,2019 oyunlarında pro ile slim arasında fark fazla olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 8 Temmuz 2017; 13:31:30 >
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Hiç alışveriş yapmadım burdan nasıl olur bilemedim 😁

• xbox2 kullanıcısına yanıt
    Maalesef
  • onaralemdar kullanıcısına yanıt
    Hocam referanslı üyelerden almanızı tavsiye ederim,bence burası güvenilir bir forum,buradan ikinci el pro almanız daha mantıklı olur.
  • sonunda servise verdim cihazı. o ince sinir bozucu sese daha fazla tahammül edemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halleluja

Arkadaslar biraz fan sesi var, sizde durumlar nasil?

Sessiz bir odada duyabiliyormusunuz

1,5 ay önce aldım daha fan sesi veya başka birşey hiç bir ses duymadım sanki kapalıymış gibi sessiz bende. ilginç açıkcası.
  • Merhabalar ben de sp4 slim 500gb almayı düşünüyorum ve bir kaç sorum olacaktı;

•İthalatçı garantili alırsam bir sıkıntı çjktıgında başım çok agrır mı? (konsolu satmayacağım)

•Cuh-2016a ile cuh-2016b arasında ne fark var ya da slim'in en güncel modeli hangisi? (bunun cevabını hiçbir yerde bulamadım lütfen bilen varsa söylesin)

• Arkadaslar ps4 fat kasa kullanicisiyim bunu satip slim kasa almayi dusunuyorum arastirdim internette cuh - 2016 a ve cuh - 2016b var fark nedir bunlarda ayrica benim baktigim 2016b ne yapyim sizce yarin almayi dusunuyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Zirael

Merhabalar ben de sp4 slim 500gb almayı düşünüyorum ve bir kaç sorum olacaktı;

•İthalatçı garantili alırsam bir sıkıntı çjktıgında başım çok agrır mı? (konsolu satmayacağım)

•Cuh-2016a ile cuh-2016b arasında ne fark var ya da slim'in en güncel modeli hangisi? (bunun cevabını hiçbir yerde bulamadım lütfen bilen varsa söylesin)

Ps cok sorun cikaran bir cihaz degil ama teknoloji isi bu sonucta, bir sorun cikarsa yuksek fiyatlarla tamir sorunu yasayabilirsiniz. Tavsiyem sony turkiye garantili alin.
    Biri 500 GB digeri 1 TB olan surum. 2016a 500, 2016b 1 TB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CDDF4778 -- 3 Ağustos 2017; 22:23:35 >
  • Arkadaşlar, yeni ps4 slim aldım...optik çıkış olmaması nedeniyle ev sinema sisteminden 5.1 ses alamıyorum. Hdmi arc bağlı olarak kullanıyorum, 5.1 ses almanın yöntemi var mı ?

• Arkadaşlar merhaba. Call of duty infinite warfare legacy edition aldım. Oyun kutusu Arapçaydı. Bende arap hesabı açıp kodu aktif ettim. Ps4 e bu hesabı girip oyunu indirip ana hesabım olan Sony Türkiye hesabımda oyunu oynayabilir miyim. Oyun 2. Bölge. Cevaplar için teşekkürler

• Bir de call of duty infinite warfare legacy edition diskin kutusu arapça ama oyun pal2. Peki neden Sony Türkiye hesabımda değil de arap hesabı açarak modern warfare kodunu aktif edebildim acaba?

• power kablosunun uzununu nerden bulabilirim? 2.5-3 metrelik bulabilsem güzel olacak.
  • Bende dün vatan bilgisayardan ps4 slim Horizon zero dawn,Driveclub,ratchet and clank bundle 1500 TL'ye aldım.Konsolu dün eve gelir gelmez kurdum,slim kasa çok ısınıyor,ve biraz sesli çalışıyor.Onun haricinde şimdilik pek bir şikayetim yok.
  • Aleti geçen ay aldım ve ben de ısınma sorunu gözlemledim... Bunu azaltmak için ne yapılabilir, aleti hangi zeminlerde-ne şekilde kullanmak gerekiyor? Yoksa normali bu mudur? Ses konusunda ise bir sorun yok.
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Aletin sıcaklığı cihazı önünüze aldığınız zaman sağ tarafta güç kablosunun çıktığı yerde yoğunlaşıyor. Bunun sebebi de güç kaynağının o kısımda olması. Sol tarafa elinizi koyduğunuz zaman pek bir sıcaklık hissetmiyorsunuz. Bu durum normal. Cihazı halı gibi bir yerin üstüne koymayın. Televizyon sehpasında rahat hava alabilecek ve atabilecek bir yere yerleştirin. Cihaz havayı atamazsa bu sefer kendini ve etrafını ısıtmaya başlıyor. Bunun dışında yapılabilecek bir şey yok. Ses konusuna gelirsem cihaz bazı oyunlarda uçak motoru gibi çalışıyor (until dawn mesela) bazı oyunlarda ise çok sessiz. Tamamen yüke bağlı bir durum bu. Boşken veya video izlerken ses yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

Aleti geçen ay aldım ve ben de ısınma sorunu gözlemledim... Bunu azaltmak için ne yapılabilir, aleti hangi zeminlerde-ne şekilde kullanmak gerekiyor? Yoksa normali bu mudur? Ses konusunda ise bir sorun yok.

yani yaz aylarında bu kadar ısınması normal büyük ihtmalle normal boy ps4 de ısınıyormus. fakat ben kapak yöntemi uyguluyorum. tv cam sephası var onun üzerine koydum baktım birebir temas ediyor ya camla yada herhangi bir zeminle alttan tekrar ps4 de yansıyordu sıcaklık. Bende hava akışını sağlamak için kapak yöntemini yabancı forumlardan öğrendim. 4 tane kapağı ps4ün altına 4 bir köşesine koyuyorsun ps4 yukarda kalıyor böylece sıcaklık camdan yada diğer yüzeylerden geri gelip dahada ısındırmıyor öncekine oranla. Eğer anlamadıysanız foto atabilirim :D

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.