Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben horizon The order 1886 far cry primal.cod ww2 beta online oynadım tabi nier automata demo pes demo doom demo vs oynadım hiç birinde göze battığıni hatırlamıyorum yani fps düştüğünu hocam suan hala far cry primal oynuyorum sıkıntı yok maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce Blackfriday'de TR cihaz indirimi olur mu acaba ? Eğer 200-300 lira kadar olursa bende alayım diyorum ps 4 slim 500 gb.

Bilgisi olan kampanya vs gören var mı ?
  • AktifProje kullanıcısına yanıt
    Şu an slim 500gb 1039 TL. Daha düşer mi bilmem ben de bakıyorum

• double or nothing kullanıcısına yanıt
    nerede hocam link atar mısın?
    999 liraya bime gelecekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: double or nothing

http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-slim-500-gb-oyun-konsolu-p-HBV000002K6XS

garantide sıkıntı olabilir mi hocam?
    Birkaç gün önce tam tersi elektronik ürünler için zam geleceğini duydum. D&R ve benzeri mağazalardaki yeni fiyatlar bile belliymiş. Mağaza kaynaklı zamlar değil bunlar.

Ben D&R'dan 1500 TL'ye Horizon, Ratchet, Driveclub ve 3 aylık PSN üyeliği ile aldım birde 50 TL D&R puan ile 50 TL'de Bonus verdi. Baktığımda konsol baya uyguna geldi TR şartlarında.

Sporcularda bu paket 1100 TL gibi rakama var yanılmıyorsam ama içinden oyun ve üyelik kartını almışlar. Çıplak konsolu veriyorlar ama tüketici bir bakıyor " vay pakete bak" bu fiyata diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 18 Kasım 2017; 2:19:57 >
  • double or nothing kullanıcısına yanıt
    Spotçuya benziyor. Dükkan garantilidir

• quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Birkaç gün önce tam tersi elektronik ürünler için zam geleceğini duydum. D&R ve benzeri mağazalardaki yeni fiyatlar bile belliymiş. Mağaza kaynaklı zamlar değil bunlar.

Ben D&R'dan 1500 TL'ye Horizon, Ratchet, Driveclub ve 3 aylık PSN üyeliği ile aldım birde 50 TL D&R puan ile 50 TL'de Bonus verdi. Baktığımda konsol baya uyguna geldi TR şartlarında.

Sporcularda bu paket 1100 TL gibi rakama var yanılmıyorsam ama içinden oyun ve üyelik kartını almışlar. Çıplak konsolu veriyorlar ama tüketici bir bakıyor " vay pakete bak" bu fiyata diyor.

Valla çok kararsızım ben şubat gibi 1499 liralık aynı bundle ı almayı planlıyordum. Zam gelirse işler sıkıntıya girer, şimdi alsam mı emin olamadım.

Bir de, kesinlikle Eurasia garantili bakıyorum, ben şanssızım başıma her türlü iş gelir az pahalı olsun Sony garantili olsun.
    Zam gelecektir bence kur bu şekilde düşüş falan olmaz yükseliş olacaktır o zaman bir güncelleme yaparlar fiyatlar üzerinde ayrıca ps4 alacaksanız 1 tb daha mantıklı 500 gb yetmez gibi duruyor.
    Şubata kalmaz zam gelir.

• Hocam valla zam kapıda zaten Dolarda 4 TL'ye koşuyor. Alacaksan hiç düşünme al çıkart aradan.

@snakefatih;

Şubata mümkünü yok kalmaz. Ben zam olayını cihazı almadan duymuştum ki şimdi dolar 4 TL'ye diye bağırıyor. Bu gidişle beklenenden bile daha yüksek bir zam gelebilir.
  • arkadaslar ps4 almayı dusunuyorum ama 500 gb çokta farkedermi, çok oyun yukleyen bırı degılım. fifa, nba 2k18, bir kac oyun daha yuklerım. 500 gb yeterli gibi duruyor sanırım. ek olarak Cuh 2116b en yeni versionumudur ondanmı almam gerekıyor?
  • 500 GB Slim kasa alman yeterli. ;)
  • PS Cafe için toplu alım yapacağız acaba öneriniz var mı? 500GB yeterli olur mu? 7 cihaz alıcaz.
  • Arkadaşlar dün Teknosa, D&R ikisinide gezdim ellerinde hiç bundle yok. Sadece PS 4 Slim 1 TB ve PS 4 Slim Pro kalmış. (CEVAHİR)

Bu horizon, drive club bundle ı yanılmıyorsam geçen sene bahar aylarında çıkmıştı. Acaba Bundle değiştirip fiyatınıda bir tık arttıracaklar mı diye düşünmeden edemedim.

Şu son hafta hiç PS 4 Slim 500 GB Horizon paketini gören oldu mu?

• Merhabalar,

PlayStation grubu için PS4, PS VR, ve oyunlar için aşağıdaki BLACK FRIDAY a özel kampanyaları gerçekleştireceğiz.
    Düşünen arkadaşları İçerenköy Carrefour Avm Sony Center Mağazamıza Bekleriz.

Kampanya Stoklarla Sınırlıdır.
    0 216 448 06 02 den stok sorgulamasını mutlaka yapınız.

Kampanya Tarihi:

24 Kasım Cuma sabah – 27 Kasım Pazartesi Akşam

Kampanya Mekaniği:

1. PS719913269 kodlu PS4 1TB + FIFA18 Sport paketi
    Kampanya Fiyatı: 1.549 TL

2. PS VR + PS Camera + VR Worlds + GT Sport paketi (soft bundle/belirtilen 3 ürün hediye edilecek)
    Kampanya Fiyatı: 1.499 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarioGomez -- 23 Kasım 2017; 12:30:57 >
  • https://www.amazon.de/dp/B073QRG1YR
    PS4 500 GB 199 EURO (VERGİ+KARGO DAHİL)
    Ben geçen yıl bu fiyata aldım ve 2 ay sonrada vergi iadesi almıştım 167 euroya gelmişti.
    Hocam ben Akasya D&R'dan 12 Kasım tarihinde almıştım. İstersen bir ara belki kalmıştır çünkü eski paket olduğu için görünmeyen yerdeydi daha doğrusu yenileri dizmişlerdi bu iç tarafdaydı. Bundle değiştirip mi zam yaparlar yoksa direk zam mı yaparlar bilemem ama zammın eli kulağındadır benden söylemesi.

Akasya D&R ile bir görüş istersen belki ellerinde kalmıştır olmadı valla GT bundle falan al yeter ki zam gelmeden kap birtane ;)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.