Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
380
Cevap
11
Favori
45.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler şimdi tv izlerken yanlışlıkla elimin ds ye değmesi sonucu ps4 açıldı. Aklıma takıldı yazayım dedim. Nasıl tv izlerken düğmeye basınca hemen açıyoruz 10 sn sonra hdmi değişiyoruz. Kapamak icin var mı böyle bir şey?

Yani yanlıslıkla actım girip kumandayı alıp hdmi değiştirmeye felan üşendim diyelim. Kol ile kapamanın kısa bir yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen sene kara cumada amazondan 850tlye almışlar, bu senede aynısı olurmu sizce ? Bi 750-800 olur mu ?

• Beyler daha önce yazan oldumu bilmiyorumda ps4 slim kasa var bnede alalı 4 ay faln oldu sürekli cat cut sesler cıkarıo ps teknik bişey degil heralde ama garip gelmeye basladı actıktan sonra baslıo ısınıo faln diyemi yapıo acaba surekli cıt cut sesler gelio psden
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkerseker

Beyler daha önce yazan oldumu bilmiyorumda ps4 slim kasa var bnede alalı 4 ay faln oldu sürekli cat cut sesler cıkarıo ps teknik bişey degil heralde ama garip gelmeye basladı actıktan sonra baslıo ısınıo faln diyemi yapıo acaba surekli cıt cut sesler gelio psden

HDD den gelmiş olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ )

şimdilik durum bu. Sessiz bir ortamda tekrar denemek kaldı geriye.

İyiymiş

• matrix506 kullanıcısına yanıt
    şimdi buz gibi odada oynuyorum gıkı çıkmıyor namussuzun
  • Slim kasa cidden sessiz ve ısınmıyor. Tasarımı da nedense benim çok hoşuma gidiyor. Sürekli temizliyorum, güzelce bakıyorum :)

• en hoşuma giden olayı ps4 fat kasada ortadan geçen pavyon ışığı gibi ışığın olmaması. hadi yaptın bunu neden kapatmak isteyen için bir ayar koymadın? slim o yönden iyi.
  • Gerçekten sessiz ve ısınmıyor cihaz 4 aydır kullanıyorum. PSN'den ekleyebilirsiniz. ID:mtnei
  • Bugün D&R'dan Horizon, Ratchet, Driveclub ve 3 aylık Plus üyelik olan paketi aldım.

1499 TL idi. 50 TL, D&R kartıma yüklendi birde 50 TL bonusda kredi kartıma yüklendi. 1399 TL'ye geldi diyelim.

PSN: SaGe_DjAvuL

• Hayırlı olsun hocam. Horizon ve Ratchet&Clank i bitirdim çok iyi oyunlar drive club u bilmiyorum. Oyunları bitirdik ce takasla ben öyle yapıyorum letgo yu ve bu forumu kullanıyorum takaslamak için böylece oyunlar bedavaya geliyor

• ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Üç oyunda iyi Driveclub önceden Ps4 varken almıştım dijital olarak gerçi kutuluda iyidir indirme derdinden kurtardı :)

Paketin ana oyunu Horizon ama :)
  • Kesinlikle horizon. Zaten dlcside çıktı. Ama ben takaslamistim oyunu o yüzden oynayamicam neyse belki ilerde tekrar oynarim 😅

Oyuna dalmaktan cihazın ısınmasına falanda hiç dikkat etmedim. Bu akşam oynayabilirsem bir ısınma durumlarına bakayım.
  • Horizon da bazı yerlerde sadede ses yapıyor ama düzeliyor. Cihaz oldukça sessiz fat ve pro ya nazaran ucak sesi gibi gelmiyor 😅 ben bide kapak yöntemiyle hafif yukarda tutuyorum o zaman çok az ısınıyor sanki çalışmiyormus gibi maşallah 😊

O zaman bende hafif yukarıda kullanayım söylediğin için teşekkür ederim. Cihazdan fazla ses gelmiyor o konuda çok iyi. Bu arada PSN'den ekle hocam istersen ;)
  • Tamamdır hocam

• Ps4 slim alma niyetindeyim ancak slimde fps düşüşleri oluyor diye çok sayıda yorum gördüm çeşitli sitelerde. Pro için bütçem yok şuan. Slim kullanıcılarından yorum alabilir miyim, slimde fps düşüşleri nedeniyle oyunlar akıcı değil mi? Bu sebeple proya geçmeyi düşünen var mı? Grafik farkları önemsiz benim için zaten 1080pde oynayacağım

• ZacDoUrden kullanıcısına yanıt
    Oyundan oyuna değişir fps düşüşleri. Mesela en son Assassin's Creed Origins oynamadım. Bazı yerlerde fps düşüşleri var. Cihazdan mı oyundan mı kaynaklı bilemiyorum. Fikir vermesi açısından son çıkan oyun bu ve fps düşüşü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unowen

Oyundan oyuna değişir fps düşüşleri. Mesela en son Assassin's Creed Origins oynamadım. Bazı yerlerde fps düşüşleri var. Cihazdan mı oyundan mı kaynaklı bilemiyorum. Fikir vermesi açısından son çıkan oyun bu ve fps düşüşü oluyor.

Şu videoyu izleyin öncelikle

https://youtu.be/BFC3zolgveA?t=670

11:10 dan başlayarak izlerseniz, 3-4 fps düşüşü var. Ancak 11.27de ara sahne girdiği zaman ps4 ve ps4 pro aynı düşüşü yaşıyor hatta pro bazen daha düşük fps değerleri görmüş.Oyundan kaynaklı yani

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.