Şimdi Ara

PLAYSTATİON 4 SLİM KASA KULLANICILARI KULÜBÜ ( DAHA İNCE, DAHA SESSİZ ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
11
Favori
45.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O altındakiler ne hocam inş sıkıntı kalmaz etkili olur bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Çocuğun tahta legoları ondan bi kamyon var evde kule ev vs yapıyoruz bizim oyuncaklar da bunlar

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hehe çok iyi ha ☺ valla büyük ihtimal duzelir ama dedigim gibi youtube karsilastirmalardada en az ses slimden geliyordu. Sizin kulak da daha ondeki durumdan dolayi hassaslaşmis olabilir ama devamli ses olmasi normal degildi. Birde bi tavsiyem daha var ps4 u kapattiginizda üstünü örtü ile örtün.

Sanırım uzun süreli açık kalınca ses azalıyor fazla kullanma durumu olmadı en fazla 1 saat denedim gün içinde sesli ortamda rahatsız etmez herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Sanırım uzun süreli açık kalınca ses azalıyor fazla kullanma durumu olmadı en fazla 1 saat denedim gün içinde sesli ortamda rahatsız etmez herhalde

yok zaten oyun sesi olunca da duymuyorsunuz bile sesi. aynen ses bir yerden sonra duruyor. dediğim gibi grafiğin bol olduğu yerlerde ses yükseliyor sonra yavaşça azalıyor. yaz aylarında normal yani bu kadarda :) böyle hafif hava da durmasıda etkili yabancı forumlarda çok görmüştüm bu yöntemi gayet mantıklı geldi bana :D
    Siz ne zaman nerden aldınız bilmiyorum ama memnun değilseniz mağazadan aldıysanız 7 gün internet den aldıysanız 14 gün iade etme hakkınız var 6 ay da birebir değişim hakkınız var bu değişim hakkınız 6 aylık süreden bahsediyorum türkiyede işletmek firmalara çok zordur 30 gün olduğunu iddia ederler değişim hakkınız yok derler yeni kanunla bu süre değişmiştir, bir sıkıntısı varsa cihazın ya iade edin yasal süreyi geçmediyse, doa kapsamında değişim isteyin

tabi bunun yanında sinir stres sahibi artı olarak mahkemelik olma durumu da var, slim kasa sessiz çalışıyor genel olarak sizde daha önce eski kasa varsa aynı sesi çıkartıyorsa yukarda abidik gubudik işlemlere başvurmayın yani böyle birşeye mecbur değilsiniz yukarda yazdıklarımı yapabilirsiniz altına yükseltici birşey koyarak o sorun çözülmez tabi bir sorunu varsa bilemiyorum link de koymuşsunuz videodaki seslerden birşey anlaşılmıyor bilginiz olsun, size göre eski kasayla aynı sesde çalışıyorsa sorunludur

• Uzun süre deneme şansım olmadı. Fırsatı bulunca güncellerim. Değişimden bişey çıkacağını sanmam. Kullandığım kadarıyla yine ses var ama bazen azalıyor. Çok da takmamak lazım ama geliyor yine de. Ama benim denediğim ortam 0 sesin olduğu ortam hiç ses yokken denedim gün içinde belki o ses duyulmaz. Biraz denemek lazım.

Bakın şurdaki test çok güzel bir test tam olarak doğru diyebilirizhttps://youtu.be/y1ac1zwZm3o

Aynı olmaması lazım seslerin fat kasayla ama şöyle birşey söyliyeyim birgün indirdiğim ücretsiz bir oyunda hangisi hatırlamıyorum slimin sesi fatı geçmişti uçmuştu alet bazen bazı oyunlarda hatta oyunun bazı bölümlerinde ses azalıyor artıyor ama slim candır fat dan sonra bana göre hatta ben dikey stand aldım aliexpress den yer sıkıntısından da kurtuldum şimdi keyfini çıkarıyorum

• Bugün saat 12:30 gibi açtım cihazı horizon zero dawn ve homefront the revolution oynadım 3 saat kadar cihaz cidden sessizmiş gün içinde duyulmuyor sesi. Ps4 fat kasada aynı oyunda coşuyor cihaz bunun sesi gayet güzel 0 sesin olduğu ortamda duyuluyormuş.

oh iyi iyi valla sevindim. cidden sessiz oluyor arada fırlıyor oda normal. şu yukardaki arkadaşında bakma abudik gubidik dediği yönteme kendisi para bayılmış o yüzden demekki. bu yöntemi yabancılar yıllardır kullanmış doğal olarak ve mantık olarak da doğru bir yöntem sıcaklık akışını sağlamak makinenin daha az ısınmasına yol açıyor diğer türlü sıcak direk yansıyıp geri geliyordu daha çok hararet yapıyordu makinede.
  • ek olarak horizonu çok sevdim. bitirmek gelmiyor içimden yan görevleriyle yapıyorum hep :D ilk başlarda yamultuyor makineler ama güçlendikçe dev gibi makineleri yok ediyorsunuz :D bu arada homefront sevdiğim bir oyun.ilkini bitirdim. 2. oyunu steamimde var ama kaldırmıyor maalesef belki ps4üme alır oynarım @snakefatih siz sanırım yıllardır konsol oyuncususunuz fps nasıl geliştiririz kontrollerla. third person da sıkıntı yokta fpsde kontrol etmek sıkıntılı olacak benim en son segam vardı :D yıllardır mouse klavyeye alıştık tabi.
    Evet oyunları %90 konsolda oynuyorum ds4 e fps konusunda alışman zaman alır ama sonunda alışırsın başta zor geliyor. Klavye mouse daha kolay tabi.

O abudik gubudikliği bende yapmıştım çekmecemi ısıtıyordu mecbur kalmıştım arkadaşa laf etmedim orda dikey standı aliexperss den çakma aldım gayet ucuzdu nasıl anlamak istemişseniz öyle anlamışsınız amacım alet bozuksa hakkını araması için yol göstermekti keşke yanlışmı anladım diye iki kere okusaydınız ayıp ettiniz

• Bana diyorsunda kardeşim kendin okumamışsin o arkadaşa laf etmedim dediğin kişi benim. Alet bozuk değildi arkadaşın kulağı hassaslasmis onceki konsol yuzunden birde sessiz saatlerde denedigi için sesi yuksek gelmis olabilir ayrica bu abudik gubudik yöntemi ben de deneyimli play station 4 kullanicilarindan öğrendim eskisine gore daha sessizlik oldu boş yere niye para versin ayrica bu yöntemi kullaninca daha sessizlesti demiş niye boş yere para versin. Ayrica bazilari dikey kullanimda bluray cd sıkıntısı yaşamış

• En başından okusan anlardın konuyu öyle sonradan okursan konuya yabancı kalırsın tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: ßLacKLioN

Bana diyorsunda kardeşim kendin okumamışsin o arkadaşa laf etmedim dediğin kişi benim. Alet bozuk değildi arkadaşın kulağı hassaslasmis onceki konsol yuzunden birde sessiz saatlerde denedigi için sesi yuksek gelmis olabilir ayrica bu abudik gubudik yöntemi ben de deneyimli play station 4 kullanicilarindan öğrendim eskisine gore daha sessizlik oldu boş yere niye para versin ayrica bu yöntemi kullaninca daha sessizlesti demiş niye boş yere para versin. Ayrica bazilari dikey kullanimda bluray cd sıkıntısı yaşamış

Nasıl bi anlatım bozukluğun var önce bi yazdığını oku kendin anlayabiliyomusun yada nasıl sinirlendiysen artık öyle bi öfkeyle yazmışsınki herşey birbirine karışmış sen herşeyi baştan aşşağı yanlış anlamışsın o yüzden seninle burda sidik yarışına girmicem o stand parasıda 20 tl 1500 tl yi veren 20 tl yi verir sanırım ha şunu da söyliyeyim cd konusunda da problem yok hadi sana kaossuz sakin günler ister cevap ver ister verme ki cevap vermeden duramazsın şimdi dediğim gibi seninle bişeylerin yarışına girmicem baştan aşşağı yanlış anlamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gazef -- 30 Ağustos 2017; 14:43:54 >

• De get işine birader gece gece seninld uğraşamam blok. Bi konuya atlamadan önce aç iki oku ne olmuş ne bitmiş ota moka abudik gubudik de deme

• Beyler turkcell kampanyasındaki 2016 b serisi mi ?

• Merhaba ps4 slim kasa 2016 b kullanicisiyim.

Ps4 kasa uzerinde hafif beyaz bir kaç leke gibi birşeyler oluştu. Özellikle ust arka sag tarafta birtane büyük belirgin bir beyaz leke var en cok isinan yer. Bu neden olabilir. Açık alanda cihaz.sizdede varmi. 8 aylık cihaz

• Beyler bu dikey standlara koyunca altta kalan kısmı nasıl hava alıyor? Hadi birazcık yüksekte dursun ama yine de sağlıklı şekilde hava alamaz gibi görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.