Şimdi Ara

Playstation 4 Slim Isınma Sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Playstation 4 slim ısınma sorunumu var bizim arkadaşlar öyle bişey dedide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ilk kasa ps4 ler gibi değil. Küçük cihaz ısınması normaldir ama aşırıda ısınmıyor deneyimleme fırsatım oldu. Gayet sessiz ve güzel cihaz. O kadar kafaya takmayın ısınmayı. Eğer oyun keyfinizi baltalıyorsa işte o zaman ısınıyor dersiniz.

• Ps3 slim ısınma sorunu yokken süper simdi vardı
    Boyut küçüldükçe ısınma sorunu olması normal
    Ha bu ısınma sorunu ev kullanıcıları için pek sorun olmaz ( 2-3 saatten fazla kullanamazsınız tabiki )
    Ps4 cafe işletenler için slim önerilmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stepspeeddd -- 30 Ekim 2016; 17:19:12 >
  • Jet kasalarda da ısınma problemi var, benim ki harıl harıl ötüyor fakat oyun durumuna pek yansıdığını görmedim. Slim modeli alacağınıza jet kasanın son sürüm 1216 felan alın derim şuan çok uygun fiyatlar zaten eğer ki kafaya takmıyorsanız slim alın gitsin elektronik alet bu sonuçta
  • Cihaz oyun esnasında kasıyor,takılıyor ve nihayetinde kapanıyorsa ciddi anlamda ısınma sorunu vardır denilebilir.
    Yaklaşık 1 aydır Slim kullanıyorum,malzeme yapısından dolayı alt kısım üst kısma göre daha fazla ısınıyor. Üst tarafta ise Power kablosunun olduğu bölgede ısınma var.
    Cihazın arkasının başka cihazlarla kapalı olması ısınmayı bayağı etkiliyor,test ettim.
    Tv ile Ps4'ü aynı masaya koydum (Ps4'ün arkasında 5 cmlik boşluk ancak vardır), 2 saat sonra alt kısma dokunduğum zaman elim yanmış gibi oldu.
    Sonra ise ps'yi sehpa üstüne aldım,fanın arkasında boşluk bırakmaya çalıştım. Yaklaşık 4 saat oynadım,alt kısım fazla ısınmamıştı.
    Elektronik cihazlarda elbette ısınma olur,önemli olan fanın aşırı derecede ses çıkarmaması ve cihazın kendini kapatmaması.

• Slim almayın hocam 1216 serisini öneririm fat kasaların en sorunsuzu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya ısınsın ne olacak sanki laptop kullanıyorsunuz bu kadar dert etmeyin PSlerin ısınmasını.
  • Isınma sorununu takıntı edecekseniz slim'den uzak durun fat alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Isınma sorununu takıntı edecekseniz slim'den uzak durun fat alın.

Bende fat var o da ısınıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşılan Ps4, Ps4 Slim, Ps4 Pro yetersiz soğutma sistemine sahip.

Adaptörün kasa içerisinde yer alması taşınabilirlik açısından çok güzel bir avantajken tabi ki ne yazık ki konsolu kalınlaştırdığından soğutma sistemine yeterli alanın kalmamasına , üreticilerinde konsolu tepki çekmemek için daha fazla büyütemediğinden verimli sistemler oluşturamamalarına neden oluyor.
  • Sıcak havada ısınır normaldir. Klimalı odada kullanmak çözüm.

• Bendeki fat kasa arada fanın hızından havaya kalkıyor odanın içinde drone gibi dolanmasın diye zincirle sabitledim fazla sesi çıkmıyor şimdilik

• Edit: Konu hortmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaSsErDoDo -- 3 Ağustos 2017; 12:14:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.