Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

2 kat güçlü denildiğine göre Tahiti (~7970 GHz, R9 280X) ayarı bir GPU ile gelecek heralde. Hayaller Hawaii/Fiji, hayatlar Tahiti

Neyse buna da şükür. VR olayının patlaması güzel oldu. Ekonomi kasan konsol üreticilerine yeniden güçlü donanım kullanma zorunluluğu geldi böylece. Fiyattan çok kısmayıp şu CPU'ya da bir el atarlar umarım.

Güç tüketimide göz önünde bulundurulursa bana ya R9 285 deki Tonga GPU'sunu yada onun tamamı açılmış versiyonu R9 380X'deki Antigua XT'yi kullanacaklarmış gbi geliyor hem daha yeni CGN mimarisi hemde daha verimli.

Yinede bir ihtimal Fiji/Polaris mimarisinden kırpılmış bir GPU da olabilir.

Polaris r400 gpu ve zen işlemci ile gelecek. 16nm

Vay be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2. seçenekteki gibi gelse bence iyi olur
  • Sony 2016 sonunda ps4,5 çıkacak diye bir duyuru yaptımı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ana kadar resmi hiç bir açıklama yok, ama ateş olamayan yerden duman çıkmaz. E3 te her şey belli olur kafamızdaki sorular kalkar.
  • çok değil bunun çıkışından 2-2,5 sene sonra da bu konsol yetersiz, gününümüze uygun değil dedikoduları çıkmaya başlar. Zaten önceki ps4 de eskidi, çıkalı bi 5 sene oldu o kullancıları da düşünmek lazım ayağına ps5 çıkarıyoruz haberleri yayılır.. Devran böyle sürer gider.
  • _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt
    Bende en başından beri bunu söylüyorum.
    Pcden bi farkı kalmaz böyle yapılırsa,bu hamleler konsolun sonunu getirir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

zaten 4,5 geyiği doğrulandığı anda o dediğin şekilde olmuş olacak anında.. Adamlar yeni konsolu sadece 4k'ya uygun hale getirip sunmayacak birçok güç getirecekler üzerine bu da aynı pc de upgrade sistemine dönecek bu iş..
  • B3nce konsolun sonu gelmez çıksa ile 30 milyon yerine 25 milyon satar bizim gibi 1-2 düşük level ulkelerde satış düşer o kadar Avrupa abd abanir yinede.

• ''Sızdırılan bilgiler ilk başında konsolun fiyatı geliyordu tabii ki. Yayımlanan bu bilgilere göre PlayStation 4K’nın fiyatı şimdilik $399.99 olacak gibi görünüyor fakat Sony aynı zamanda konsol için daha güçlü bir CPU düşünüyormuş.Eğer düşünülen bu CPU konsola eklenirse, PlayStation 4K’nın resmi fiyatı $499.99 olabilir. Sızdırılan bilgiler arasında, PlayStation 4K için düşünülen fiyatın maksimum $499.99 olacağı da söyleniyor''

http://leadergamer.com.tr/playstation-4knin-fiyat-bilgileri-cikis-oyunlari-ve-teknik-ozellikleri-sizdirildi-82033.html

• Microsoft cephesi geri adim atmis bakalim sony ne yapicak ben dahala bu konsol cok farkli donanimla cikmicak diyorum

• Hayır ama iş birtek resmi açıklamaya kaldı geleceğinden şahsen zerre şüphem yok bana sorarsanız önümüzdeki sene başında 4.5 çıkartmaktansa 2018 başında adam gibi bir ps5 çıkması tercihimdir...

• Bunun yerine adam gibi bir konsol cikartsinlar cok harika yalanlarını bir kenara bırakıp. Resmen kandirildik bu nesilde. Ara sıcak olarak geldi PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Microsoft cephesi geri adim atmis bakalim sony ne yapicak ben dahala bu konsol cok farkli donanimla cikmicak diyorum

Ms geri adım atmaz hocam artık, altyapı çalışmaları bunlar bariz bi şekilde geri kaldı bu nesilde onun için mecburlar yeni bi atılım yapmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

Microsoft cephesi geri adim atmis bakalim sony ne yapicak ben dahala bu konsol cok farkli donanimla cikmicak diyorum

Ms geri adım atmaz hocam artık, altyapı çalışmaları bunlar bariz bi şekilde geri kaldı bu nesilde onun için mecburlar yeni bi atılım yapmaya.

Aciklamalari var ama yaparsak yeni jenerasyona geceriz diye ben kafamdan yazmiyorum

• Est hocam size kafanızdan yazıyorsunuz demedim zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

birde şöyle birşey aklıma geldi,acaba playstation un en baba oyunlarından biri olan god of war u,herkes gow 4 beklerken her yerde gow4 söylentileri gezinirken,neden remastered olarak yaptılar, sebebi bence,katılırsınız katılmazsınız ps4 bu oyunu kaldıramayacak kadar zayıf.

ps4 de ben The Order 1886 oynadım.

grafik olarak iddia ediyorum muazzam üstüydü... gördüğüm ve heralde görebileceğim en mükemmel grafiklerdi... resmen adamlar sokakları caddelerin resmini yapıştırmış gibiydi...

şimdi diyorsunuz ki ps4 üst düzey grafikleri kaldıramayacak kadar zayıf. ben buna kesinlikle katılmıyorum. Ther Order 1886 oyunu o muhteşem grafiklerde oynayabildiysek bu makinede bence hala iş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otto1234 -- 8 Nisan 2016; 18:10:03 >
  • turkopol kullanıcısına yanıt
    Ms upgrade edilmiş Xbox olayından vazgeçti mi?

• Avrupa da sık sık indirime giriyor ps4
    Mediamarkt ta mesela bu hafta 250 Euro !

Kesin olarak gelecek bu konsol ve fiyatı bana kalırsa 400 Euro veya en fazla 500 Euro olacak.

40 milyona yakın sattı zaten ps4
    20-30 milyon da en az ps4k satar çünkü daha konsol almamış bir sürü insan var.

Mesela Kratos ile birlikte gelsin ps4k müthiş sükse yaparlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

1080p 30fps de oyun mu olur. Atari gibi.
    8k cikacak 1 2 seneye.

• Aynen 1080p devri geçecek nerdeyse artık rahat stabil 60 fps verecek bi cihaz olmalı ps4.5 full hd çözünürlükte hatta 2k da 30 fpsde oyun oynatabilmesi lazım standart olarak aksi takdirde bi farklılık sunmuş sayılmaz benim açımdan..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.