Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurkarakas94

Söylentilere göre Sony yeni bir Ps4 Slim üzerinde calisiyormus. Muhtemelen Pro nun slimi olur herhalde.

Yok be 5 in slimi dir o :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackkk

Arkadaşlar boost modda fps artarken genel kalite kaplama vs düşüyor mu yada başka bi etkisi oluyo mu?

Aksine bazi oyunlarda fps ile kaplama kalitesininde arttigi yapilan testlerde dogrulandi

• Hayırlı olsun güle güle keyifle kullan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    İşte minimum 45 diye kastetmiştim.45 ve üstünü veriyor ama 60 sabit değil.
    @macır yapımcıyla elbet alakalı ama pro nun cpu su gpu ya göre yetersiz ve bu da belli başlı oyunlarda dar boğaza yol açabiliyor.Digital foundry'nin ff15 pro yaması incelemesi vardı orada da stabil 60 fps vermekten uzaktı cihaz.İşlemciyi de sağlam revize etse Sony bu sefer cihazın fazla uzun ömürlü olmasından ve maliyetlerin artmasından çekinmiş olabilir diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Poison -- 26 Mart 2017; 12:25:30 >
  • arkadaşlar yeğenime hediye alacağım Standart ps4 ile pro arasında ki fark verilen fiyata değer mi? ( 4k TV yok.) fikirlerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Poison

İşte minimum 45 diye kastetmiştim.45 ve üstünü veriyor ama 60 sabit değil.
    @macır yapımcıyla elbet alakalı ama pro nun cpu su gpu ya göre yetersiz ve bu da belli başlı oyunlarda dar boğaza yol açabiliyor.Digital foundry'nin ff15 pro yaması incelemesi vardı orada da stabil 60 fps vermekten uzaktı cihaz.İşlemciyi de sağlam revize etse Sony bu sefer cihazın fazla uzun ömürlü olmasından ve maliyetlerin artmasından çekinmiş olabilir diye düşünüyorum.

utad bu yapimcilar insani oyle hale getiriyorki buna bile sukreder hale geliyoruz..15fps de boss kestigim zamanlari bilirim kasim kasim kasiliyordu..simdi en azindan 45 bile oh dedirtiryor..birde xo daki halini sana soylesem varya ohooo :))

• alican88 kullanıcısına yanıt
    O frame sorunları konsolun değil yapımcının suçudur yeteri kadar zaman ayırıp optimize etmezlerse sonucu budur isteyen adam yağ gibi akıtıyor oyununu ama bunu senin anlaman için odunla kafana vurmamız lazım herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu gerçekten çok merak ediyorum, deneyimleyen varsa cevap verirse memnun olurum

Bildiğiniz gibi konsolların en rezalet frame açısından sorunlu oyunu just cause 3

Şimdi Pro'ya boost modu geldi, boost mod ile just cause 3'ü oynayan oldu mu, frame'de gelişme var mı ?
  • Boşverin fps'leri. İnce hesaplamalar sizi mutsuz etmekten başka bir şey yapmaz. Hikayeye, keyfe odaklanın. :) Yoksa şöyle bir dönüp baktığınızda tek hatırladığınız şunun fps'i buydu, bunun buydu olur. Hikayeler biriktirin, fps diyalogları değil. :o)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencaner -- 26 Mart 2017; 15:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cag17

arkadaşlar yeğenime hediye alacağım Standart ps4 ile pro arasında ki fark verilen fiyata değer mi? ( 4k TV yok.) fikirlerinizi bekliyorum.

Şu anki rakamlarda değmez kardeşim ikinci el garantili bir ps4 bul al hediye alacaksan madem.
  • Arkadaşlar bi çılgınlık yaptım samsung 55ks9500 aldım daha 1 saat olmadı parayı ödeyeli :( Yarın tv yi alacağım öbür gün de kurulum :/ Bir yandan heycanlıyım bir yandan 9 bin lira yı düşünüyorum nerdeyse 4 aylık maaşım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: YavuzÇ.

Arkadaşlar bi çılgınlık yaptım samsung 55ks9500 aldım daha 1 saat olmadı parayı ödeyeli :( Yarın tv yi alacağım öbür gün de kurulum :/ Bir yandan heycanlıyım bir yandan 9 bin lira yı düşünüyorum nerdeyse 4 aylık maaşım :(

Hayırlı olsun hocam merak etme ilk aldığında öyle oluyor sonra alışırsın:) Bir bakmışsın ödemişsin:)Bende ps4 varken gittip ps4 pro aldım:) önümüzdeki ayda hdr monitörler çıkacak bir 6 binde ona gidecek:) dünyaya bir kez geliyoruz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 26 Mart 2017; 16:27:14 >
  • darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok sağol. Valla yaptık bir çılgınlık aldık ama bu tüketim çılgınlığı çok vahim ps4 varken Philips'im le mutluydum sonra pro aldım iyi güzel 1700 den aldım tamam değer ama gittim arkadasa 4K da oynadık farkı görünce gittim tv aldım hemen, telefon da bunu yapmıyorum Allah'dan aldım bi İphone se geçinip gidiyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YavuzÇ. -- 26 Mart 2017; 16:47:27 >
  • Arkadaşlar merhaba Ps4 ve xbox one kullanıcısıyım ps de fifa ve pes veya farklı bir online oyun oynarken fazla derecede gecikme alıyorum lag lı oynuyorum oyunları kısacası fifa pes oynayamayacak dereceye geliyor özellikle PlayStation yeni aldığım için pek hakim değilim size sorayım dedim xbox ta aynı durum söz konusu değil acaba birşeyleri yanlış mı yapıyorum PS kablosuzla bağılı. bir tavsiyesi önerisi olan varmıdır

• oncelikle kablolu baglanin. lag icin onemlidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kablolu bağlama imkanım yok maalesef kablosuz olduğu için mi böyle sizce modem le arasıda 5 metre var

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

O frame sorunları konsolun değil yapımcının suçudur yeteri kadar zaman ayırıp optimize etmezlerse sonucu budur isteyen adam yağ gibi akıtıyor oyununu ama bunu senin anlaman için odunla kafana vurmamız lazım herhalde.

kanka sen simdi surekli smurf,submergad falan 2d oyunlar oynadigin icin oyunlar sana akici geliyor olabilir..ama AAA dedigimiz oyunlarda henuz yag gibi akan bir xo oyununa rastlamadim :)

• Ps de şöyle bir sorun var dip dibe kullanıyorum ben yani ayni masanın üstünde modem ve ps ama kablosuz da ciddi yavaşlama oluyor. Mesela içerik aktarımı yaparken ps4 den pro ya iki katı süre veriyor du kablolu ve kablosuz arasında

• hocam bina yapılırken fiber ağ yapmışlar oda portmantonun en üst kapağından geçiyor modem orta kablo çeksem salonun ortasında sallanacak onuda istemiyorum nasıl yaparım acaba diye düşünüyorum

• alican88 kullanıcısına yanıt
    500 tane oyun sayarım ama işine gelmez.

• 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.