Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (925. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kurlardan sonra umarım fiyatlar artmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bence 2 sinide al

Yada bu soruyu burda sorup konuyu
    Proveke etme arkadaşım birazdan fanlar gelip savaşı başlatmış olursun

Karşılaştırmalar one s demiş ama ben buraya da bir sorayım dedim. Amacım konuyu karıştırmak değil. Server olarakta ms bir adım önde diye biliyorum. Daha önce iki platforma da sahiptim. Ama çok oldu satalı cihazları. Belki bir şeyler değişmiştir.

bu sene sonunda xbox scorpio çıkacak. o daha gelişmiş olucak diyolla

evet yeni cihazı bende duydum ama ne zaman çıkacak bir bilgim yok. ve ayrıca one s ile arasında çok fark olacak mı onu da bilmiyorum ama fiyatı tuzlu olur gibi geldi bana.

• quote:

neyse fanlar görmeden cevap almışsın
    umarım bir fikir oluşturur kafanda

aynen. sağ olsun bazı değerli arkadaşlar herhangi bir tartışmaya girmeden yorumlarını belirttiler. :)
  • Arkadaşlar stok durumu nedir? Stoğa giren bir yer var mı? Bilgisi olan var mı?
  • quote:

attığım videoyu izle

Hangi video dostum?önceki sayfalarda mı?
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Fatih herkes bildiği işi yaparsa dahaiyi olur aslında
    Ms gitsin windowsu nasıl daha cazip yaparımı düşünsün
    Nasıl 98 den xp ye geçerek büyük yenilikler yapmıştı

Sony de konsolda tüketiciye nasıl düzgün hizmet ederimi düşünsün
    2 ve 3 de yaptığı gibi gerçi rekabet de şart lakin
    Bunların rekabeti tüketiciye değil kendilerine daha çok yansıyor
    Mübareklerin bu son nesillerde her ikiside sapıttılar resmen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps vr ile ilgili baş ağrısı baş dönmesi ve miğde bulantısı yaptığına dair şikayetler var. Almayı düşünüyorumdum ama bu durum beni tereddüte itti. Bir de ps vr ın kablosuz olmayışı hareket kısıtlılığı yapıyormuş. Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylasirlar ise benim gibi almayı dusunenler daha rahat karar verebilir.
  • Euro 4.07 olmuş yurtdışından almanın mantığı kalmadı.eğer buraya zam gelmezse tabi.merakla bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canoo -- 11 Ocak 2017; 12:56:52 >
  • canoo kullanıcısına yanıt
    ben bile almayı düşünmüyordum tr de fiyat çok fazla diye. fakat bu kur'dan sonra 1699 a satarlarsa alabilirim. aksi halde daha da alamam dolar uçtu gidiyor.
  • donanım özelliklerini incelersen çok hem one's den hem de pro'dan daha iyi olacak.

ama sene sonunda dolar ne olacak bilemiyoruz. 5, 6 lira olursa şaşırmam. dolayısıyla fiyat çok olur.

ayrıca türkiyede ps4 oyuncu sayısı xbox oyuncu sayısından kat kat daha fazla.
    dolayısıyla ps4'de oyun takas etmek oyun bulmak, yada arkadaşlarınla aynı platformda oynamak daha kolay.
  • Arkadaşlar konu dışı ama bir şey sormak istiyorum AC Syndicate Special Edition aldım ek 45 dakikalık darwin ve dickens görevi olan fakat kutunun üstünde special edition yazmıyor acaba oyun içinde olabilir mi ?

• quote:

Fatih herkes bildiği işi yaparsa dahaiyi olur aslında
    Ms gitsin windowsu nasıl daha cazip yaparımı düşünsün
    Nasıl 98 den xp ye geçerek büyük yenilikler yapmıştı

Sony de konsolda tüketiciye nasıl düzgün hizmet ederimi düşünsün
    2 ve 3 de yaptığı gibi gerçi rekabet de şart lakin
    Bunların rekabeti tüketiciye değil kendilerine daha çok yansıyor
    Mübareklerin bu son nesillerde her ikiside sapıttılar resmen

Abi bu nick nerden cikti ya Bari fotoyu degismede tanimiycaz yoksa seni

• Yazik yaa cok yazik yasadigimiz ulkede distribütörler kara borsa yapmanin pesindeler.aramadigim yer kalmadi sony euroasia aradim stok soruyorum bilmiyorum diyor ne zaman gelir diyorum bilmiyorum diyor.bunun ustune maliye sikayet edip bir arastirmayla depodaki mallar cikacak ortaya sonra Aral oyun ve benzeri yerlere maddi cezalar kesilmisti.kara borsaninda bir cezasi olmali.iki gun oncede facebooktan msj attim yinr muamma kesin bisey soylemiyorlar.arayipta bulamayanlar facebook ve Twitterdan mağduriyetinizi yazin.euro yukselmeden depoladilar zeten onlardan kar edecekler simdi euronun tavan yapmasini bekliyorlar.hep biz mi magdur olucaz.5dk ayirin ve yazin..!
  • Cengiz atalarımız ne demiş tedbili mekanda fayda vardır demiş

Nic 2 senede bir değişirim şümdiki nic im asıl atadan dededen
    Bağlı olduğum yurdum kafkasya

• Stok sikintisi sadece bizim ulkede yok ki. Amazonda bile bitiyor. Vr da ole hemen bitiyor. Sanirim standart ps4 ler gibi fazlaca uretimi yok.

Vr da 400$ onuda 1699 dan cikardilar. Fiyatida yeni acikladilar. 10 kasimda ki kur ile simdiki kurda bir degil.Yuksek fiyattan kendileride satmak istemediklerini buradan anlayabiliriz.Ne kadar dayanirlar orasi mechul ama fiyati degistirceklerini sanmiyorum.
  • Tv ve ps4 u ups e baglayan var mi aranizda ?
  • ottomans1453 kullanıcısına yanıt
    İwit ben.

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    fazla abartı değil mi reklamlarında gösterdikleri oyunlar ne rüya mı?
  • Miragle kullanıcısına yanıt
    Mediamarkt Teknosa vatan veya bimekse sordunmu bunlardan bi tanesinde stok vardı beylikdüzünde sanırım uzak olduğu için gidemedim
  • quote:

donanım özelliklerini incelersen çok hem one's den hem de pro'dan daha iyi olacak.

ama sene sonunda dolar ne olacak bilemiyoruz. 5, 6 lira olursa şaşırmam. dolayısıyla fiyat çok olur.

ayrıca türkiyede ps4 oyuncu sayısı xbox oyuncu sayısından kat kat daha fazla.
    dolayısıyla ps4'de oyun takas etmek oyun bulmak, yada arkadaşlarınla aynı platformda oynamak daha kolay.

evet fiyat konusunda yüksek olacaktır. haziran temmuz ayı gibi euro 5 tl olacak ön görüsü var. daha da pahalanacak yani ithal ürünler. daha henüz karar vermedim bende. sadece fifa oynayacağım için oyun değiştirme gibi bir olayım da olmayacak. o yüzden one s daha yakın gibi duruyor şu an için.
    kampanya varmış bazı media marktlarda. one s + fifa 17 + 2.kol 1299 tl (500 gb)

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.