Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (924. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bence 2 sinide al

Yada bu soruyu burda sorup konuyu
    Proveke etme arkadaşım birazdan fanlar gelip savaşı başlatmış olursun

Karşılaştırmalar one s demiş ama ben buraya da bir sorayım dedim. Amacım konuyu karıştırmak değil. Server olarakta ms bir adım önde diye biliyorum. Daha önce iki platforma da sahiptim. Ama çok oldu satalı cihazları. Belki bir şeyler değişmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

pro tabi ki

Tşk ederim hocam
  • Bişey değil
  • 1699 liraya pro satilan yerden alan alsin zam gelecek kur degisti cok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu sene içerisinde veya yakın dönemde gelecek exc. oyunlar için bile Ps4 platformunu seçmeniz daha doğru olur. Tabi ki bütçeye göre ps4-pro almak size kalmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedo20

Hocam bu sene içerisinde veya yakın dönemde gelecek exc. oyunlar için bile Ps4 platformunu seçmeniz daha doğru olur. Tabi ki bütçeye göre ps4-pro almak size kalmış.

Tamam dostum duruma göre bakacağım. Teşekkürler.
  • neyse fanlar görmeden cevap almışsın
    umarım bir fikir oluşturur kafanda
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Varsa biyer söyle alalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bence 2 sinide al

Yada bu soruyu burda sorup konuyu
    Proveke etme arkadaşım birazdan fanlar gelip savaşı başlatmış olursun

Karşılaştırmalar one s demiş ama ben buraya da bir sorayım dedim. Amacım konuyu karıştırmak değil. Server olarakta ms bir adım önde diye biliyorum. Daha önce iki platforma da sahiptim. Ama çok oldu satalı cihazları. Belki bir şeyler değişmiştir.

bu sene sonunda xbox scorpio çıkacak. o daha gelişmiş olucak diyolla
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusesss

pronun fiyatlarını görünce acaba slim mi alsam hem çok daha ucuz diye düşünüyordum. sonra araştırma yapmaya başladım ve pro nun online oyunlarda çok bariz fps üstünlüğü var. yani şunu söyleyebiliriz ps4 pro oyuncularının ps4 oyuncularına göre büyük avantajları oluyor.

euro 4 lira olmuşken ps4 pro hala 1700'e satılırsa muhtemelen bi şekilde sahip olmam lazım. umarım 2 sene sonra ps5 çıkmaz

https://www.youtube.com/watch?v=QoJjOxhcLY0

Online oyunlarda fps üstünlüğü olmayacağı söylendi. Grafik üstünlüğü var sadece dostum.

• yunusesss kullanıcısına yanıt
    bir şey farketmiyecek MS XBONE Scorpio'yu satmayı beceremiyecek... muhteşem bir oyunu iptal eden adamlardan ne hâyır gelir ki?
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    attığım videoyu izle
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
    Videoyu izlediniz mi hocam? Pro multide daha stabil.
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Hangi oyunu iptal ettiler hocam?
  • Beyler sizde party chatinden cikarken ps4 un donmasi sorununu yasayan varmi bana 2-3 defa oldu normalde donuyor ve ds4 calismiyor. Bende ps4 pronun uzerinden power tusuna basarak reboot yapiyordum. Ama bu sefer sari isik yanip yanip sondu. Allah dedim sari isik hatasimi var bunlarda da ....

Neyse bekledim biraz ne acilma var ne kapanma! Standby da gibi duruyor!

En son kablodan cekmek zorunda kaldim !

Allahtan acildi iste uyari vs!

Sizlerede oldu mu hic boyle bisey ?
  • Konsol almak isteyen ve almak içinde Scorpio'yu bekleyen kesinlikle tek başına Scorpio almasın.en azından şimdilik 2. el bi standart PS4 alın kenara koyun çünki TLOU 2 geliyor.XBOX iyi güzel cihaz ama tam bi ex oyun fakiri.Gears of war 4 ve Forza'yı bitirdim cihazda oynayacak oyun kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 11 Ocak 2017; 6:12:28 >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Xbox patronu Phil Spencer, Xbox One ile Windows 10'a çıkmasını beklediğimiz ancak dün gece iptali verilen Scalebound hakkında yorumda bulundu.

Phil Spencer, twitter aracılığıyla bunun "zor" bir karar olduğunu ancak uzun vadede Xbox oyuncuları için daha iyi olduğuna inandıklarını ekledi. Phil Spencer ayrıca 2017 oyun listesine olan güvenini de belirtti.
  • Arkadaş koca konsol xboxı bir tek oyun forza için alıyorlar satıyolar
    Bende aldım 40 gün zor dayandım forzadanda bıkıp sattım
    Zaten forzalar olmasaydı inanın xbox ın adı bile duyulmazdı

Yani bilemiyorum tabiki keyif ve zevk meselesi isteyen istediğini
    Alır oynar kimseyi yargılamak haddimize değildir
    Ben sadece bence diyorum kendi fikrimi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    abi bu saatten sonra xbox tan bi cacık olmaz. phill şirketi batırır dükkanı kapatır bill gates e de "aga ferrarimi sattım ormanda tek başıma yaşamaya gidiyorum" der ve bu rüya burada biter.
  • 
Sayfa: önceki 922923924925926
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.