Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendende büyük olamazsın (60) tam 30 yıllık digital oyuncluk yapıyorum
    Boşver öğle konuşamlara ağızları çıval değilki çekip büzesin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncel stok bilgisi verebilecek var mi?

Beylikduzu media markt durumu nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miragle

Guncel stok bilgisi verebilecek var mi?

Beylikduzu media markt durumu nedir?

Sahibinden com dan aldım bugün 1500 tl bir bak istersen ilanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilebilirkisi

Güzel bi liste buldum. Ps4 ve pro oyunları fps ve çözünürlük olarak karşılaştırılmış, 8 10 sitenin bilgileri derlenmiş. Daha önce paylaşıldıysa göremedim. Faydası olur umarım.

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1324251

Güzel sonuçlar aslında, 4k tvm olsa 2 kere düşünmem. 1080p tarafı da daha stabil gibi. Ama 1080p de standart ps4 gibi çalışma özelliği var mı yok mu hala anlamadım, pro yaması varsa mutlaka downscale yapıyor galiba. İyileştirecem derken aleti epey zorlamışlar takip ettiğim kadarıyla. Bu haliyle pentium 3e yaptığım çılgın ekran kartı güncellemesini hatırlattı bana, donma ve çökmeleri, takılmaları duyunca. 1 yıl iyice gözleyip karar verecem artık, daha ps3 ölmedi, çamur gibi görünse de beleş online gibisi yok destiny ile hakkaten göz numaram büyüdü ama değer

hocam link hata veriyor, kontrol edebilir misin ?

edit: düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UyGaR___ -- 6 Ocak 2017; 15:29:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bendende büyük olamazsın (60) tam 30 yıllık digital oyuncluk yapıyorum
    Boşver öğle konuşamlara ağızları çıval değilki çekip büzesin

Maşallah diyelim.ps1-2 macerasından sonra pc oyunculuğuna girmiştim son zamanlar da artım bilgisayar başında oturmak hem yorucu hemde gereksiz geldi gözüme.Koltuk da arkama yaslanıp oyun oynamak daha cazip geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArtificialIntelligence

16si itibari ile gecerli olacak diye biliyorum o yuzden demistim ama siz de haklisiniz hocam temkinli olmak lazim

Tarihini bilmiyorum hocam dediğiniz gibi olabilir zaten şimdi alsak kargo gelseye kadar 16 sı olur:)
  • Xit kullanıcısına yanıt
    Aradaki farkı biliyorum hocam kolu gördü ps4 sistemi ama tuşlara basınca herhangi bir tepkime olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unlimited_Man

Aradaki farkı biliyorum hocam kolu gördü ps4 sistemi ama tuşlara basınca herhangi bir tepkime olmuyor.

Tepki yoksa çalıştırmaz hocam teşekkürler...
  • TurboTosun kullanıcısına yanıt
    Daha bir ekabir işi konsol oyunculuğu
    Hemde daha rahat tak cd yi oyna
    Digital alırsan çok daha rahat hiç yerinden kalkmadan
    Ps4 ü aç kapa oyun değiştir cd takıp çıkartmadan

• Hocam kardeş bulursan kendine dijital alın sürekli. Benimde pro makinem var şu an aldığım oyunlar.

FIFA 17

BF 1

CREW

TRIALS FUSİON ( Engelli kardeşim için )
  • Yaklaşık bir aydır PS4 Pro kullanıcısıyım.
    Kendisi PSN Plus'u oyunları ek kolu derken biraz büyük bir yatırım oldu ama her oynadığımda iyi ki almışım diyorum.
    Hele şu kar kış kıyamette koltuğa yayılıp evde keyifle oyununu oynamak bir başka keyifli oluyor.
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Allah keyfini daim etsin diyelim bizde o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Yaklaşık bir aydır PS4 Pro kullanıcısıyım.
    Kendisi PSN Plus'u oyunları ek kolu derken biraz büyük bir yatırım oldu ama her oynadığımda iyi ki almışım diyorum.
    Hele şu kar kış kıyamette koltuğa yayılıp evde keyifle oyununu oynamak bir başka keyifli oluyor.

Aynen katiliyorum hocam bende iyiki almisim diyorum.Mesaji okuyunca gidip oynayasim geldi yine
  • Su konsolu getirin artık anasını satayım biz alana kadar ps5 cıkacak. Boyle satış politikası mı olur. Evde sıkıntıdan halay bile cektim tek başıma:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Su konsolu getirin artık anasını satayım biz alana kadar ps5 cıkacak. Boyle satış politikası mı olur. Evde sıkıntıdan halay bile cektim tek başıma:(

Fiyatlara bakiyorum usd artikca stokta yok heryerde 2200 isteyen bile var iyice ucmus millet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 6 Ocak 2017; 21:26:4 >
  • Toplu burdan yanıt vereyim ilanım ile ilgili.Arkadaslar Fransa dan aldım Fransa Fnac faturalı ps4 pro 1 adet kaldı sadece 399 euro alış faturası ürün su an stokta avrupa da bile yok.450 euro son fiyat"kesinlikle pazarlıksız" izmir den elden teslim.Sony avrupa garantisi Türkiye de gecerli diye biliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Arkadaşlar yeri değildir belkide sizlerin fikride önemli benim için
    Ps4 proyla uyumlumudur bu AŞAĞI linkdeki 4 k hdr sony tv
    Cevaplarınızı bekliyorum TEŞEKKÜRLER

http://www.hepsisony.com/sony-kd-55xd8505-4k-bravia-android-tv

Piyasada 3900e sık sık alınabiliyor ozellikle mediamarkt satiyor. Ayrıca ps4 pro kullanıcılarının en cok tercih ettiği tvlerden biri.forumda konusi var 8505d nasildir diye başlığı var.

Kardeşim xd8505 bende var 1.5 ay once aldım pro ile. Ps ile çalışmasıda, izlemeside, gayet iyi. Yani samsung ks8000,8500, veya sony xd93 serisini alamıyorsan alabileceğin en iyi tv. Sy an piyasadki her tv gibi bazı kurları var. Ama genel olarak iyi bir tv

• Arkadaşlar 1.700 e mediamarkttan alayım mı daha aşağı inmiycek sanırım.

2.gamepad için F710 u kullanabilirmiyim? Almam gerekirse dualshock 4 oluyor di mi buna?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysakay -- 7 Ocak 2017; 1:22:18 >
  • ysakay kullanıcısına yanıt
    Daha aşağı inmeyecek mi? Hocam zam geldi gelecek ne inmesi, bulduysanız ve niyetiniz varsa alın hemen... Millet 1900 TL bile vermeye razı ama stok bulamıyor. Kurlar yükselişte, memleketin hali malum, yakın zamanda zam bile gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quattro

Yaklaşık bir aydır PS4 Pro kullanıcısıyım.

bende alalı 4 gün oldu ps4 pro daha henüz çok oynayamadım zira oyun alıp indirmekten sıra gelmedi :D çok memnunum ama ps3ten sonra çağ atladım resmen :d aldığım oyunlara gelince de fifa2017 the witcher 3, bf1, mortal kombat XL, risk, uncharted 4, uncharted the nathan drake collection. nb2k17 için ise son 30dk ama karar veremedim alsam mı almasam mı diye :)

• 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.