Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    150 tl indirim ceki nasil kazaniliyor. Tum kartlara var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps1 ps2 ps3 hepsine sahiptim ve ps sevdalisiydim.Ancak ps4 gibi kandirmaca bir teknoloji ve psn plus gibi bizleri inek belleyen bir sistem gelistirdiler.

Lisansli aldiginiz oyunlari oynamak icin para oduyorsunuz farkinda misiniz?

Farkli konu basliklarinda bazi arkadaslarin "Okadar ps4 ve ps4 oyunlarini almissin bir zahmet ayda 10 lira veripte psn plusta al" seklindeki mesajlarini gordum.Bu kabul edilemez birşey arkadaslar.Önceden kasanin slim modeli cikardi.Şimdiki durum sistem iyilestirmesi yapmak ve yeni konsol satip birdaha sagmak insanlari.Eger ortada iyi niyet olsaydi kasayi upgrade edilebilir sekilde yapardi Sony konsol sahipleride istedikleri performans dogrultusunda iyilestirme yapardi.Sony nin bu açgözlü politikasını kesinlikle reddediyorum.Şartlar eski haline gelmeden konsol almayacagim.
  • akabeyss kullanıcısına yanıt
    Hangi kredi kartını kullandığınızla ilgisi yoktu. "Siparişi tamamladığında 150 TL Hediye çeki kazanacaksın" ibaresi vardı sağ tarafta. Siparişi tamamlayınca da hemen kupon bilgisi geldi.

Hatta ben ilk başta kol ve ps4 pro'yu birlikte alacaktım sonradan farkettim indirimi
    öyle olunca da ps4 pro'yu aldım ardından kazandığım hediye kuponuylada dualshock4/v2 aldım.
  • syslmrt S kullanıcısına yanıt
    Evet gördüm şimdi hala devam ediyor. Çok güzel bi alışveriş olmuş sizin için. hayırlı olsun.
    Stok yok şu an ama. beklemedeyim.
  • akabeyss kullanıcısına yanıt
    Hocam siz amazondan sipariş vermediniz mi?

• Alsancak garı karşısı ümüt ticarette 2 tane pro daha var 1700 fiyat arayan varsa bakabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Amazondaki siparisim hala duruyor. Gonderilmesini beklerken teknosada 1550 tl ye geldigini gorunce onu iptal edicektim. Amazonda 1435 tl gibi geliyor. Aradaki farka deger ama tabiki 1700 tl ye almam buradan. Beklemedeyim.

• Ps4 sony garantili stok var mı acaba?
  • Merhaba. Pro yu birbuçuk aydan fazladır kullanıyorum ve maalesef beklentilerimi karşılamadı. Multimedya alanı çok zayıf. Ana menü dışında hiçbir icerik 4k native değil. Web browser e en fazla 720p. Oyunlarda standart ps4 ile çok fark yok. Umudum 2017 de çıkacak oyunlarda. Onlarda da aynı sonuç olursa sony bir anlamda kazıklamış olacak bizi. O zaman xbox scorpio ya gecme vaktidir. Bu arada vr çıkıyor ama orda da fazla bir içerik yok. Kullananlar da yok böyle yok şöyle demiyor. Genel olarak suskunlar. Pro bir de en az 2tb lık bir model ile çıkış yapmalıydı. Standart ps4 ü olup da 4k tv ile kullananlar pro alınca çok büyük farklar beklemesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onko_20

arkadaşlar acele etmeyin 1 haftaya kadar tüm tekno marketlerde yerini alacak pro ve 1699tl olacak kesin bilgidir
    şuan teknosa ve vatanda ps4 kampayası var 1tb slim 2. joistik ve uncerted 4 oyunu 1500 tl şuan stoğa çıkarmıyorlar ürün eritme çabasındalar

Çok güzel haber inşallah o fiyattan çıkar. Yüksek olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Merhaba. Pro yu birbuçuk aydan fazladır kullanıyorum ve maalesef beklentilerimi karşılamadı. Multimedya alanı çok zayıf. Ana menü dışında hiçbir icerik 4k native değil. Web browser e en fazla 720p. Oyunlarda standart ps4 ile çok fark yok. Umudum 2017 de çıkacak oyunlarda. Onlarda da aynı sonuç olursa sony bir anlamda kazıklamış olacak bizi. O zaman xbox scorpio ya gecme vaktidir. Bu arada vr çıkıyor ama orda da fazla bir içerik yok. Kullananlar da yok böyle yok şöyle demiyor. Genel olarak suskunlar. Pro bir de en az 2tb lık bir model ile çıkış yapmalıydı. Standart ps4 ü olup da 4k tv ile kullananlar pro alınca çok büyük farklar beklemesin.

• almaya çalışırken ödeme sırasında hata oluştu iki kredi kartı ile denedim kartlarımda yeterli limit ve borcu bulunmamakta ama neden böyle diyor anlamadım aynı sorunu yaşayan var mıdır
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Yakaldım teknosa da ps4 pro ve sipariş ettim. 1550 tl ye geldi 150 tl lik çekle.Amazona göre yaklaşık 120 tl fazla ödedim ama hem konsoluma erken sahip olucam, hem 1 yıl fazla garantili olacak hem de kredi kartıma 5 taksit yaptığı için değeceğini düşündüm.

Şu an Teknosada stokta görünüyor. Almak isteyenler baksın.

Not: Mobilden denediğimde sol tarafta 150 tl çeki göremedim. masaüstünden girince görebildim.
  • ps4 pro tükenmiş. 3 dk geç girdim hemen bitti.Zaten almayacaktım.Demek ki ocaktan sonra stoğa girecek.
  • bende şimdi aldım teknosadan hem 150 tl çek hem 100tl bonus konsol 1450 ye geldi
  • yaa off alacaktım tam tükendi dedi tekrar
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Ne demessin fatih
    Anlayamadığım ps4 ümü projeksiyon cihazın yanında satıyor
    Yoksa projeksiyon cihazınımı ps4 ün yanında satıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Projeksiyon un yanında ps4 garnitür gibi olmuş abi.

• 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.