Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (889. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 10 15 gündür ps4 pro arıyorum ancak stoklarda yok diye alamadım. Şimdi bu forumda gördüm ki Vatan Bilgisayar'a gelmiş. Ps3'üm bile olmadığı ve olaya uzak olduğum için 2 sorum var sizlere.

Öncelikle Vatan Bilgisayar'da SONY PS4 Pro 1 TB A Chassis EUR Black OYUN KONSOLU olarak satılıyor. Chassis dediği ne oluyor?
    Bir de menşei - Çin yazıyor. Bütün ps4ler prolar Çin'de mi üretiliyor? Çin malı almayalım yanlışlıkla :)

Son olarak pal1 pal2 falan diyorlardı. O iş ne oluyor hiç bilmiyorum üşenmezseniz anlatabilirsiniz ancak üşenirseniz de en azından benim Vatan'dan aldığımla oyunların açılmama durumu olur mu pal olayından onu söylerseniz sevinirim.

Acil dönüşlerinizi bekliyorum malum stok tükenmesin :))
  • alperozlu kullanıcısına yanıt
    Bende kutuyla
    Butun aparatlariyla goturdum sadece makinayi aldilar kutuyu istwrsek verirsiniz dediler nasil olur bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elfenomeno007 E kullanıcısına yanıt
    İçiniz rahat bir şekilde siparişi verin orjinal ps4 pro Sony garantili.

• Yeni yılda zam gelebilir 1.799 olabilir pro
  • Pro da tamam arayüz ve oyunlar standart ps4 ile aynı ama pro olduğuna dair konsolun üstünde dahi bir ibare yok. Oyunlara 4k gelip gelmediğini fan sesinden anlayabilirsiniz fan sesi ciddi bir şekilde artıyor ise 4k yamalı oyun demektir. Diğer oyunları aynı ps4 gücünde çalıştırıyor ve grafikler aynı. Bence doğrudan oyunların pro versiyonu çıkmaz ise pronun gerçek gücünü goremiyecegiz. 4k yamali oynadığım oyunlar olan uncharted 4, infamous second son, first light, fifa 17, pes 17, rise of the tomb raider, btf1 ve titanfall 2 den, pes 17, titanfall 2 ve btf1 i beğendim. Diğerlerinde fps düşmesi çok oldu. Bir de grafiklerde çok bir değişiklik yok. Fifa 17 de ise grafik iyi ama oynanışı sevmedim çok hızlı ve gerçek futboldan çok uzak zevk vermiyor.
  • Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Hatırlar gibiyim uzun zaman oldu sanırım

• stoklarda olsa dahi alamıyorum neden olabilir acaba kredi kartını hata diyor herşey, tam aslında
  • The division 4k yama aldı mı bilmiyorum ama 4k yama alan birçok oyundan daha iyi grafikler sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 29 Aralık 2016; 23:27:16 >
  • arif_009 A kullanıcısına yanıt
    Kart limitinizde sorun olabilir. 1 lira eksik olsa işlemi yapmıyor.

• Dualshock 4 ün şarzı standart ps4 de oynarken daha uzun gidiyordu. Proda sanki çabuk bitiyor.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Pro yeni tanıtılıyordu işte :D

• quote:

Orijinalden alıntı: elfenomeno007

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 10 15 gündür ps4 pro arıyorum ancak stoklarda yok diye alamadım. Şimdi bu forumda gördüm ki Vatan Bilgisayar'a gelmiş. Ps3'üm bile olmadığı ve olaya uzak olduğum için 2 sorum var sizlere.

Öncelikle Vatan Bilgisayar'da SONY PS4 Pro 1 TB A Chassis EUR Black OYUN KONSOLU olarak satılıyor. Chassis dediği ne oluyor?
    Bir de menşei - Çin yazıyor. Bütün ps4ler prolar Çin'de mi üretiliyor? Çin malı almayalım yanlışlıkla :)

Son olarak pal1 pal2 falan diyorlardı. O iş ne oluyor hiç bilmiyorum üşenmezseniz anlatabilirsiniz ancak üşenirseniz de en azından benim Vatan'dan aldığımla oyunların açılmama durumu olur mu pal olayından onu söylerseniz sevinirim.

Arkadaşlar lütfen biraz daha ilgili olalım sabahtan beri sayfayı yeniliyorum yardım eden oldu mu diye.. :)

• Ömerayhan kullanıcısına yanıt
    Bayağı olmuş

• quote:

quote:

Arkadaşlar iyi akşamlar. Yaklaşık 10 15 gündür ps4 pro arıyorum ancak stoklarda yok diye alamadım. Şimdi bu forumda gördüm ki Vatan Bilgisayar'a gelmiş. Ps3'üm bile olmadığı ve olaya uzak olduğum için 2 sorum var sizlere.

Arkadaşlar lütfen biraz daha ilgili olalım sabahtan beri sayfayı yeniliyorum yardım eden oldu mu diye.. :)

Chassis EUR Black diyor orada tam olarak. Yani kasanın özelliğini belirtiyor, siyah olduğunu.
    Menşei kısmına çok takılmayın.Zaten çoğu üretim artık çinde.

Pal bölge kodunun da PS4'de pek bir anlamı yok oyunlar açısında. Oyunlarda bölge kısıtlaması olmuyor çok büyük genelleme ile.

Kısaca vatan,teknosa gibi yerlerden alacaksanız çokta düşünüp kafaya takmanız gereken bir durum yok. Tüm oyunları sıkıntısız oynayacaksınız.

EDIT: Fakat stok bitmiş vatanda...Teknosa da var gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 30 Aralık 2016; 0:0:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

quote:

Chassis EUR Black diyor orada tam olarak. Yani kasanın özelliğini belirtiyor, siyah olduğunu.
    Menşei kısmına çok takılmayın.Zaten çoğu üretim artık çinde.

Pal bölge kodunun da PS4'de pek bir anlamı yok oyunlar açısında. Oyunlarda bölge kısıtlaması olmuyor çok büyük genelleme ile.

Kısaca vatan,teknosa gibi yerlerden alacaksanız çokta düşünüp kafaya takmanız gereken bir durum yok. Tüm oyunları sıkıntısız oynayacaksınız.

EDIT: Fakat stok bitmiş vatanda...Teknosa da var gibi.

Cevabın için teşekkürler kardeşim. Evet maalesef bitmiş çok üzücü. Yine stok gören arkadaşlar yazarsa seviniriz.

• elfenomeno007 E kullanıcısına yanıt
    Teknosa adet adet satıyor. 2 dakika önce stok gözüküyordu gene tükendi yazıyor. Teknosa'yı F5'lemek lazım sürekli. Saçma bir şekilde yavaş yavaş satıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Teknosa adet adet satıyor. 2 dakika önce stok gözüküyordu gene tükendi yazıyor. Teknosa'yı F5'lemek lazım sürekli. Saçma bir şekilde yavaş yavaş satıyorlar.

Sanırım Teknosa'da bir de indirim hediye kuponu falan da kazanılıyor. İnşallah ordan yakalarız :)
  • millet başında bekliyor herhalde girer girmez tükeniyor stoklara
  • Arkadaşlar az önce Teknosa.com'dan Ps4 Pro modelinin siparişini verdim.
    150 TL hediye çeki veriyordu bu alışveriş için onunla da yeni çıkan koldan aldım. İndirimle 99 TL'ye geldi fiyatı.
    Kazançlı bir alışveriş olduğunu düşünüyorum.

Not : Teknosa stoklarını galiba saat başı güncelliyor saat tam 01:00'da tekrar girdim ve o şekilde siparişi verebildim. Bilgi ve ilginize.
  • Suan ps4 pro stokta var ilgilenene :)
  • 
Sayfa: önceki 887888889890891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.