Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
34.009
Cevap
396
Favori
1.158.355
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş

Nasıl bir sorun çıkacak ki? İnternetten almak daha avantajlı 14 günlük koşulsuz iade avantajı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SavasLordu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HDR Yok ama 4K 60hz goruntu aktarimi yapiyor 10 bit de. Neyse soylemek istedigim su. Grafikler iyi guzel falan oynuyordum. gecende kuzenime aldim goturdum aleti beraber yan yana savasiriz bf1 de diye. Kuzneimin 30 inch civari bi MONITOR u var is icin kullandigi. ona taktim PS4 PRO mu. BF de goruntuye gozlerime inanamadim. Benim 4K TV mden daha guzel bi goruntu keskinligi ve netligi veriyordu. 1080p de.

4K 55inch lik televizyonda gormedigim keskinligi, 1080p lik ama daha kucuk bir ekranda canli renklerle gormek beni sasirtti acikcasi. PS4 PRO nun 1080p performansina hayran kaldim. Tabi TV degil monitor olmasinin da belki katkisi olmustur renk canliligi vs konusunda.

TVmden biraz sogudum acikcasi :P
    517 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Nasıl bir sorun çıkacak ki? İnternetten almak daha avantajlı 14 günlük koşulsuz iade avantajı var.

Ürünü fiziki olarak elime almadim inşallah gelir anlamında dedim yoksa bende biliyorum iade durumunu

|
    |
    84 Mesaj
    Bende vatandan telefonla verdim sparişi... özellikle magzayı aratıp teyit ettirdim stok durumunu ve açılmamış kutu olmasını...bu gün kargoya verilir dedi.... inşallah çabuk gelir :)
    |
    |
    |

Monitörde daha iyi gözükmesi doğal çünkü 55 inç tv de inç başına düşen ppi miktarı ile bir monitör de inç başına düşen ppi miktarı arasında ciddi fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 29 Aralık 2016; 15:12:21 >
    |
    |
    serhanuygur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Cidden çıkarmışlar o zaman bu ürünler daha önce satılan iade ürünler olabilir.

|
    |
    keos61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende de 48 inch 4k tv var daha hiç takmadım bile. Monitör e alışan TV de oynayamaz bence.

|
    |
    serhanuygur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkdaşlar iade ürünler olabilir deyince kıllandım şimdi... iade ürünler sorunlu ürünlermi olur yani ? eğer oyle oluyorsa hemen sparisi iptal edelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratçağlayan -- 29 Aralık 2016; 15:29:23 >

Orijinalden alıntı: muratçağlayan

arkdaşlar iade ürünler olabilir deyince kıllandım şimdi... iade ürünler sorunlu ürünlermi olur yani ?

murat bende sepete alabildim urunu ama odeme yapmadi buyuk ihtimal sen benden once davrandin umarim dedikleri gibi acilmamis kutu gonderirler

İade ürünü demek sorunlu ürün demek değildir. Ben proyu iki yerden sipariş ettim ikisi de geldi ama birini açmadan iade ettim mesela. Bence elinize ulaşırsa özellikle ambalajlamasina dikkat edin. Kutu açılımı videoları bunun için zaten. Genelde böyle tekno marketler buna tenezzül etmezler ama son yıllarda teknoloji marketler iyi satış yapamadıkları için küçülme eğilimindeler. Nasıl olsa 14 günlük koşulsuz iade avantajı var.

|
    |
    muratçağlayan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

her elektronik cihaz gibi buda titremeye sarsıntıya duyarlıdır üzülmemesi tez yaşlanmaması için bir şeyler sabitlemen iyi olacaktır
    |
    |
    Egeozbaran kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    1118 Mesaj
    Atkadaslar mavi isik ve acilmama sorunuyla iki gin once verdim proyu servise sorunumu burada paylasmistim.ama okudugum yorumlarda pro hic bir yerde yok deniyor yarin belli olcakmos akineti olasi bir degisim dirumunda bana yeni cihazi nasil temin edecekler onu dusunuyorum.
    |
    |

Az önce müşteri hizmetleriyle görüştüm vatanın, kesinlikle iade ürün olmadığını ve kargo elime ulaştıgında içime sinmezse herhangi bir vatan bayisine iade edebileceğmi soyledi.... ayrıca internet sitesinde gorunmemesine ragmen hala ellerinde 5 adet stok varmış... isteyenler telefonla satış bolumunden benim gibi alabilir. ben telefonda mesut beyle gorustum
    |
    |

Ben hala vatan bilgisayarda stokta görüyorum.

|
    |

Pro'ya geçtikten sonra internet aynı internet olmasına rağmen (ki arkadaşlarda defalarca götürüp denedik, onların ps4lerini de denedik) bir anda ps4 oyun indirmelerim şaha kalktı. Oyunlarda ping sorunum düzeldi. Sony standart ps4lerde download hızının düşük olmasını çözemedi.En çok şikayet edilen konulardan birisiydi.Çözemedi çünkü sorun donanımsaldı.Pro çıktığında ilk el alacaklarının bu olduğunu düşünüyordum öyle de olmuş. Şimdi max internet hızıma yakın download ediyorum ayrıca online oyunlar da çok daha sorunsuz.

Not : Konuda geçen Standart Ps4'üm de en son kasa Cuh 1216A modeliydi. İlk çıkan seri olaral düşünmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 29 Aralık 2016; 16:25:44 >
    |
    |

• Onbaşı
    29 Mesaj
    stoklara girdi ve bitti satınalma aşamasında kaldım resmen , ne zaman girecek stoklara bilgisi olan???
    |
    |
haberler
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.