Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (881. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Menüde kasıyorsa ne olacak yani, basit bir menü zaten her şeyi ne kadar kafaya takıyorsunuz arkadaş. Aç oyununu oyna işte, kasacak mı diye menülerdemi geziyorsunuz anlamadım ki? Benim 6s telefon hava soğuk diye bazen %40'da kapanıyor mesela sinir ediyor ama kullanıyorum işte, her şeyi de kafaya takmayın.
  • Slimle arasında gerçekten 500 Tl'lik fark varmı? Profesyonel oyuncu değilim, arada kafa dağıtmak için 1-2 saat oturur oynarım. TV Full Hd, muhtemelen bozulana kadar 4K TV alınmayacak. Slimde kasma donma olurmu? Oyunlar akıcı mı? Keşke Pro alsaydım der miyim? Slim 3-4 sene götürebilecekse Proyu boşuna beklemiyim. Zaten 3 yıla Ps5 çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle14

Slimle arasında gerçekten 500 Tl'lik fark varmı? Profesyonel oyuncu değilim, arada kafa dağıtmak için 1-2 saat oturur oynarım. TV Full Hd, muhtemelen bozulana kadar 4K TV alınmayacak. Slimde kasma donma olurmu? Oyunlar akıcı mı? Keşke Pro alsaydım der miyim? Slim 3-4 sene götürebilecekse Proyu boşuna beklemiyim. Zaten 3 yıla Ps5 çıkar.

sizin için PS4 Slim almak daha mantıklı.Oyunlarda kasma olmaz,çıkan oyunlarda.
    Fakat önümüzdeki süreçte çıkacak olan God of War,Last of Us,Horizon Zero Dawn,Gran Turismo,Spiderman vb.. oyunlarda kasma,aşırı derecede fps düşmesi gibi sorunlar olursa canınız sıkılabilir.Bu firmalardan herşey beklenir Pro ya geçsinler diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Menüde kasıyorsa ne olacak yani, basit bir menü zaten her şeyi ne kadar kafaya takıyorsunuz arkadaş. Aç oyununu oyna işte, kasacak mı diye menülerdemi geziyorsunuz anlamadım ki? Benim 6s telefon hava soğuk diye bazen %40'da kapanıyor mesela sinir ediyor ama kullanıyorum işte, her şeyi de kafaya takmayın.

Böyle insanlar hayatta hiçbir şeyden zevk alamaz

Bende de var ps4, tek bir şeye takılmadım bugüne kadar, insanlar çok problem arıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

quote:

Slimle arasında gerçekten 500 Tl'lik fark varmı? Profesyonel oyuncu değilim, arada kafa dağıtmak için 1-2 saat oturur oynarım. TV Full Hd, muhtemelen bozulana kadar 4K TV alınmayacak. Slimde kasma donma olurmu? Oyunlar akıcı mı? Keşke Pro alsaydım der miyim? Slim 3-4 sene götürebilecekse Proyu boşuna beklemiyim. Zaten 3 yıla Ps5 çıkar.

sizin için PS4 Slim almak daha mantıklı.Oyunlarda kasma olmaz,çıkan oyunlarda.
    Fakat önümüzdeki süreçte çıkacak olan God of War,Last of Us,Horizon Zero Dawn,Gran Turismo,Spiderman vb.. oyunlarda kasma,aşırı derecede fps düşmesi gibi sorunlar olursa canınız sıkılabilir.Bu firmalardan herşey beklenir Pro ya geçsinler diye.

Tek korktuğum şey o zaten hocam. Şuanda Teknosada 2.kol + Uncharted 4 toplam 1500 Tl. Ama 1500 Tl verdiğin alet ilerde çıkacak oyunlarda kasarsa adama çok koyar. Sırf bu yüzden Pro'yu bekleyeceğim galiba.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    bence hdd erişim süresinden kasılma oluşuyor... cimri SONY hzlı hdd yada SSD takamamış... olmalı...
  • Ps4 ile slim arasinda donanimsal fark mi arkadaslar ??
  • Bu kasılıyor diyenlerde nasıl bi durum var bilmiyorum ama en fazla 3-4 sn hadi bilemedin 5 sn kasılsın. "Kasım kasım" ne demek arkadaşlar Allah aşkına siz kasılma nedir görmemişsiniz heralde? Ayrıca bu kadar şikayet ettiğinize göre bununla ilgili youtubeda mutlaka örnek bir video vardır biriniz atın da bakalım şu "kasım kasım"a Ram e gönderme yapıyorsunuz da kasılma ram den kaynaklı değil hdd den kaynaklı olabilir ya da yazılımsaldır. Ram in yetersiz olacağı bir durum yok çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jul

Ps4 ile slim arasinda donanimsal fark mi arkadaslar ??

Domanımsal fark var ama guç olarak değil. Daha küçük nm ile üretildiği için daha az enerji harcıyor çok daha sessiz vbvb. Bir de optik ses çıkışı yok slimin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: Jul

Ps4 ile slim arasinda donanimsal fark mi arkadaslar ??

Domanımsal fark var ama guç olarak değil. Daha küçük nm ile üretildiği için daha az enerji harcıyor çok daha sessiz vbvb. Bir de optik ses çıkışı yok slimin.

Teszkkurler

• tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Cidden yaa cimrilikte üstlerine yok. 1Tb 5400rpm nedir arkadaş. The Witcher oynuyorum yükleme ekranı gelince mutfağa gidip çayımı koyup birazda oyalandıktan sonra gelip baktığımda hala yükleniyor. Diğer oyunlarda sıkıntı yokta bu oyunda cidden sıkıntı. Ahhh ssd ucuz olsada makineyi ateşlese keşke.

• Şu play station 4 de çok kasıntı canım
    Kasıntısından yanına yaklaşılmıyor

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Soğukla ilgisi yok telefonunun bataryası sorunlu (Apple açıkladı) garantisi devam edıyorsa ücretsiz değiştirtebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Repaer

Beyler ps4e ilerde 900p oyun çıkar diye korkuyorum veya sabit 30fps verememe gibi ps4 pro alıp 1080p tv ye takarsam örnek witcher 3 30fps 60fps alırmıyım ? ve ömürleri eşitmi ? ps4 ömrü bitince ps4 proya oyun çıkmaya devam edermi bu soru benim için önemli daha 16 yaşındayım baya dayanması lazım

daha geçen ay ps2 network desteğini durdurdu sony. ps4 kafadan 15 yıl daha gider. pro almaya gerek yok. pro sadece son teknoloji tuzağı. daha doğru düzgün 60fps de oyunları hd kalitede zor oynatırken birde 4k diye reklam yapıyor. 4kyı benim bilgisayardaki 32gb ram + asus gtx 1080 zor kaldırırken ps4 burnunun sümüğüyle 4k yı nerden oynatıyor merak ediyorum. içine ruhani güç mü koymuşlar?

yada ps3 deki gibi 3d yi açınca 800*600 e geçiyordu. ps4 pro da da 4k yı açınca heralde ultra ayarları low quality e çekiyordur. hani eskiden olsa derdim la bunların kartları özel. ama bildiğimiz bilgisayardaki ekran kartlarını kullanıyorlar. 4k yalanına kanma.

• BlackEagle14 kullanıcısına yanıt
    ps4 hiçbir zaman kasmaz çünkü kasacağı yerde oyundan ayarları kısıyor sen yine standart hızda oyamaya devam ediyorsun. bence kasarsa ps4 pro kasar 4k oynatacam diye. çünkü o alette bilgisayardaki gibi 4k oynatacak kapasite yok. ki millet 3-4 bin liralık ekran kartıyla daha 4kyı doğru düzgün oynayamıyor bilgisayarda ps4 pro nerden uyduruyor 4k oyun oynatıyor diye. ps4 pronun yaptığı hd görüntüyü kendi kendine 4k ya çevirmek. e bunu zaten 4k tv de yapıyor.

4k tv varsa ps4 al bağla, yanınada ps4 pro al bağla sonra aradaki farkı bana söylesin birisi.
  • 1700 Tl'lik bir cihazın 4K oynatacağına bende inanmıyorum orası ayrı. Sony kelime oyunu yapıyor.
    Benim kafamı karıştıran şey yeni çıkacak oyunlarda aşırı fps düşüşleri olurmu?
    Çamur gibi grafiklerde oynayacaksam hiç oynamayım daha iyi. Bu düşünceler yüzünden Slim alamıyorum şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle14 -- 27 Aralık 2016; 18:57:9 >
  • quote:

1700 Tl'lik bir cihazın 4K oynatacağına bende inanmıyorum orası ayrı. Sony kelime oyunu yapıyor.
    Benim kafamı karıştıran şey yeni çıkacak oyunlarda aşırı fps düşüşleri olurmu?
    Çamur gibi grafiklerde oynayacaksam hiç oynamayım daha iyi. Bu düşünceler yüzünden Slim alamıyorum şuan.

Hocam kötüleyenlere bakma sen.Aradaki 400-500 tl farka değer Pro.
    Bütçen 1000 tl ise o zaman al Slim i.
    Aralarında çok fark var kaliteli bir tv ye sahip olanlar anlıyor.Diğerleride görmemezlikten geliyor.
    İleride yeni çıkacak özel oyunlarda bu fark iyice belli olacak.Herkeste eski kasa PS4 var diye yeni alacaklarda eskisini alsın istiyorlar.
    Kısaca bu saatten sonra Pro dan başkası alınmaz.Bütçen yetmiyorsa normal ps4 al orası ayrı.

• Bütçe sıkıntım yok hocam. İkisi arasında fazla fark yok diyenler yüzünden kafam karıştı.
    Bir ürünü alırken her zaman en iyisini almaya çalışırım. Bu sıralar fazla sıkıldığımdan olacak ki bir an önce düşük modeli bile almaya çalışıyorum. Sabırlı olmaya çalışacağım artık. Bu arada verdiğin öneriler için teşekkür ederim.
  • Bugün öğlen saatlerin n11'de Sony mağazası 2K liradan satışa koymuştu akşama tükenmiş :/ herkes mi pusuda bekliyordu birader??
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Ssd hızı inanılmaz bişeymiş ben pc ye geçen ay aldım sandisk ultra 2 240gb pc nin güç tuşuna bastıktan 5sn sonra pc tamamen kullanıma hazır masaüstü geliyor herşey açılır hale geliyor. Eski 1tb hdd bildiğin işkenceymiş. Bir dosya açıyorsun bekle ha bekle bu ssd acayip bir olay. Başka bir hdd daha var adını unuttum 1tb ı 1250 tl falan ama hızı çok fazlaydı şimdi adını unuttum ram e benziyor imkanı olan ssd muhakkak alsın. Pişman olmaz

• 
Sayfa: önceki 879880881882883
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.