Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (851. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayır puk4900 alt seviye model olmasına ragmen tüm hdmi portları hdmi 2.0 standardını ve ek olarak hdcp 2.2 yi destekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekuLoN -- 15 Aralık 2016; 15:43:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Titanfall 2 nasıl bir oyun öneren var mı? Oyunun metacritic puanı 89 kullanıcı puanı 84 btf1 ile at başı gidiyor. Oyunu oynayan arkadaşlardan görüş ve öneri bekliyorum indirim bitmeden.

ben indirimde iken aldım kaçırma derim.herkes övüyor.indirmeye gece başladım eve gittiğimde büyük ihtimal bitmiş olur,bu fiyata bir daha kolay kolay inmezler.birde the division un fiyatı düşerse onuda alacam.22 aralıkta steam büyük sene sonu indirimi başlatacakmış.umarım ps store dede indirimler olur genel anlamda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VideoAudioPhile

Arkadaslar bu pronun gücü 4k oyunları(henüz piyasada yok diye biliyorum) 60 fpsde oynatabilecekmi?resmi sitesindede 4k 60 fps yazmiyor.

1080p 60 fps / 4k 30 fps diye okumuştum bir yerde yinede yanıltmak gibi olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Yazdığı rakama bakın utanmadan fırsatçı bunlarda esnaf olucak haramzadeler.2250 TL
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-playstation-4-pro-1-tb-konsol-eurasia-garantili-P149746616

Şaka maka adam satmış heralde ilan kapanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu an BF1 daha iyi bir FPS ile oynanılabiliyor mu Pro da?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Arkadaşlar şu an BF1 daha iyi bir FPS ile oynanılabiliyor mu Pro da?

full hd samsung tv mde normal ps4 e nazaran gözle görülür bir artışla oynuyorum.aksini iddaa eden yalan söylemiş olur.büyük patlamalı gaz fişeklerin vs olduğu sahnelerde bile fps düşüklüğü yaşamadım pro cihazda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihsar

quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Yazdığı rakama bakın utanmadan fırsatçı bunlarda esnaf olucak haramzadeler.2250 TL
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-playstation-4-pro-1-tb-konsol-eurasia-garantili-P149746616

Şaka maka adam satmış heralde ilan kapanmış

Kullanıcılar bunun gibi fırsatçılardan alışveriş yaparsa daha çok satarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekuLoN

Hayır puk4900 alt seviye model olmasına ragmen tüm hdmi portları hdmi 2.0 standardını ve ek olarak hdcp 2.2 yi destekler.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoldagezen

quote:

Orijinalden alıntı: Argonath LXI

Arkadaşlar şu an BF1 daha iyi bir FPS ile oynanılabiliyor mu Pro da?

full hd samsung tv mde normal ps4 e nazaran gözle görülür bir artışla oynuyorum.aksini iddaa eden yalan söylemiş olur.büyük patlamalı gaz fişeklerin vs olduğu sahnelerde bile fps düşüklüğü yaşamadım pro cihazda.

60 FPS sabit mi peki hocam? Malum PS4'te bazen epey düşüyor.
  • Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    Sabit değil, +10-15 fps düşün ve daha yüksek çözünürlük.
  • arkadaşlar ps4 alınırmı yoksa artık işe yaramayacakmı promu almak gerekir illa cevaplarsanız sevinirim
  • TrErO kullanıcısına yanıt
    Alınır tabiki işe yaramayacak demek kimsenin haddi değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 15 Aralık 2016; 19:01:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle14

Stoklar ne zaman gelir bilen varmı? Ocak diyende var haftaya gelir diyende var hangisi doğru?

• BlackEagle14 kullanıcısına yanıt
    Bende anlamadim gitti bu işi. Bir sürü yere baktim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Bende anlamadim gitti bu işi. Bir sürü yere baktim yok

15 Ocakta gelecek diyenler var. Bu mağazalar 1 ay ürün satmayacaklar mı? Yılbaşına kadar gelir bence.

• Ne lanet bir iş. Param olmadığında mok gibi cihaz kaynar marketlerde, şimdi de para var in cin top oynar.

Her zaman başıma gelir.
  • Argonath LXI kullanıcısına yanıt
    düşmeler tabi illaki olacaktır(hiç bir zaman sabit kalmaz) ama öyle yukarıda yazdığım patlama çatlama vs gibi sahnelerde diğer cihaz gibi yavaşlama olmuyor.misal vereyim pro da dediğim sahnelerde anlık 45 fps lere düşebilir yavaşlamanın farkında olmazsın.normal ps4 de ise bir anda 20-25 fps lere düştüğünde gözle görülür bir yavaşlama ortaya çıkacaktır.
    Not:burada ps4 leri kötüleme gibi bir gayemde yok bunu defalarca söylüyorum tekrar söyleyim
  • BlackEagle14 kullanıcısına yanıt
    Teknosa çalışanı haftaya dedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TTumen

Teknosa çalışanı haftaya dedi.

Sağol hocam.
  • Btf1 gelen güncelleme ne getirdi?
  • 
Sayfa: önceki 849850851852853
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.