Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende aynen senin düşüncendeyim arkadaşım tv konusunda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah başkan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg 49uh770v ps4 pro 4kyi destekliyor mu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tv olayı arkadasların dediği gibi tamamen işkenceye dönüşmüş durumda. Hafatalarca arastırarak tv aldım. Sony 55xd8505 cok güzel tv ama her tvde oldugu gibi malesef kusurları var. Bulutlanma artık her tvde var nerdeyse. Ben zaten takılmıyorum bulutlanmaya, daha önce aldıgım iki samsung tvde de vardı. Yani artık firmalar bizi belli kusurları normal görüp kabul ettirmeyi, ne yazıkki başardı. Oyuzden size tek tavsiyem şu kesinlikle 4000-4500 tl aralıgını kesinlikle gecmeyin, gecmeyinki kusurlar daha kabul edilebilir olsun. Yada paranız varsa oled alın keyifinize bakın . En azından oled kusurlarını bastıran hatta unutturabilen bir görüntü kalitesine sahip. Malesef tvlerde durum bu. Teknoloji bukadar gelişti bu tv firmaları istese hz değerini lag değerini, bulutlanmaları vs. V.s problemleri çözemezlermi??? Çözerler ama pazarlama ve kazanma stratejilerini zaman dilimlerine yayorlar yani... bizi yiyorlar

• İstanbulldozer kullanıcısına yanıt
    bulutlanma bence arka aydınlatma için kullanılan ledler + panelin üretim temizliğine bağlı olan bir sorun arka aydınlatma otomatik olunca gözüküyor mu?
  • Tv nin kendi içsel sorunlarını bir tarafa koyarsak, pro 4k tv uyumluluğunda bize işkence çektirmemeli. 4K tv si olan bir kişi en yüksek 1080p de oyun oynamaya zorlanmamalı.

• Sony tarafından tüm 4k tvler için uyumluluğu arttıracak,sorunları düzeltecek bir güncelleme yayınlanmalı.Benim tvde ise 2160p rgb aktif olmuyor ve uhd color seçeneği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 14 Aralık 2016; 22:54:15 >
  • Sony tv cephesinde pro ve ilerisi için ps5 e tam uyumlu 4k tv çıkaracaktır o zamana kadar dans dans

• Teknosaya sordum, gelecek hafta yeni stockların 1699tl'den geleceğini söyledi.
  • Arkadaşlar öncelikle selamlar,ps4 almayı düşünüyorum,Pro tavsiye ediyor musunuz,4k TV yok,bi 2-3 sene daha olmaz,almışken Pro Al mi dersiniz yoksa 4k TV yoksa bir anlamı da yok mu dersiniz.? Birde şu var normal ps4 için sanırım yeni çıkan slim modeli mi almalıyım?? Tavsiye bekliyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: sir.eko

Arkadaşlar öncelikle selamlar,ps4 almayı düşünüyorum,Pro tavsiye ediyor musunuz,4k TV yok,bi 2-3 sene daha olmaz,almışken Pro Al mi dersiniz yoksa 4k TV yoksa bir anlamı da yok mu dersiniz.? Birde şu var normal ps4 için sanırım yeni çıkan slim modeli mi almalıyım?? Tavsiye bekliyorum..

Benim sorum da aynı 60 fps oynamak istiyorum oyunlari 1080p de ama pro almak mantıklı mı? Sony garantili 1 tb makina 1150 tl ye aliniyorken 1700 vermek ps4 pro ya gerekli mi? Bir de ps4 te hangi oyunlar 60 fps çalışılıyor?

• LG 50UH635V tv pro ile uyumu nasıl hdr vs kullanan arkadaşlar varmı.. yada fikrin olan :(

• 4k tv alacaksanız hdmi 2.0 olmasına dikkat edin. Piyasada 2014-2015 yılında çıkan bazı 4k lar gerçek 4k bile değiller.

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

Tv olayı arkadasların dediği gibi tamamen işkenceye dönüşmüş durumda. Hafatalarca arastırarak tv aldım. Sony 55xd8505 cok güzel tv ama her tvde oldugu gibi malesef kusurları var. Bulutlanma artık her tvde var nerdeyse. Ben zaten takılmıyorum bulutlanmaya, daha önce aldıgım iki samsung tvde de vardı. Yani artık firmalar bizi belli kusurları normal görüp kabul ettirmeyi, ne yazıkki başardı. Oyuzden size tek tavsiyem şu kesinlikle 4000-4500 tl aralıgını kesinlikle gecmeyin, gecmeyinki kusurlar daha kabul edilebilir olsun. Yada paranız varsa oled alın keyifinize bakın . En azından oled kusurlarını bastıran hatta unutturabilen bir görüntü kalitesine sahip. Malesef tvlerde durum bu. Teknoloji bukadar gelişti bu tv firmaları istese hz değerini lag değerini, bulutlanmaları vs. V.s problemleri çözemezlermi??? Çözerler ama pazarlama ve kazanma stratejilerini zaman dilimlerine yayorlar yani... bizi yiyorlar

Pro bağlantısında diğer tv kullanıcıların yaşadığı sorunu yasadınız mi acaba? Yoksa herşey stabil mi ayni model tv.den almayı düşünüyorum

• 1080p 60fps oynatsın yeter. 4k yuv bilmem ne daha çok değişir.

-4.5g çıktığında sevindim çünkü 3g daha stabil çalışacaktı. 4g kapalı açmıyorum.

- Ps4 pro çıktığında sevindim çünkü 1080p 60fps imkanı daha fazla artacak.

Oku ikisini mantığı anla.En üst teknolojiler en üst sabır gerektirir.Bir altı daha stabilse al kullan.

4K televizyonum daha Pro'yu bir kez takmadım.Monitörde 1080p 60fps için aldım.

Pro 4k/30fps veriyorsa 1080p/60fps'i her zaman tercih eder o modda takılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 15 Aralık 2016; 2:15:59 >
  • Yazdığı rakama bakın utanmadan fırsatçı bunlarda esnaf olucak haramzadeler.2250 TL
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-playstation-4-pro-1-tb-konsol-eurasia-garantili-P149746616

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkdevil35 -- 15 Aralık 2016; 3:10:38 >
  • darkdevil35 kullanıcısına yanıt
    Vay yavrum vay bu dükkanı biliyorum. Konya da bu dükkan oyun fiyatları yüksekti bir kaç defa işim düştü. Ama yüksek fiyat çekmişlerdi almadım. 1750 ye al 2250 ye sat güzelmiş. Konya sony center dan almıştır büyük ihtimalle geçen gün gitmiştim sony de vardı

• Benim aklıma hep kötü düşünceler geliyor
    Dışardan hep bize dandik ürünlermi gönderiyorlar acaba
    Ya bu nasıl bir iştir millet 4k tv almış bir türlü
    Gerçek verimi alamıyor
    Bu avrupalı haçlı zihniyetidir bazı gelişmiş devletler Türkiyedeki
    İnsanları üçüncü sınıf insan zannederek hakir görüyorlar
    Bunlara ne versek gider hesabı

• quote:

Yazdığı rakama bakın utanmadan fırsatçı bunlarda esnaf olucak haramzadeler.2250 TLhttp://urun.n11.com/son...sia-garantili-P149746616

3-4 ayrı siteden asagı yukarı hergün takip ediyorum fiyatları, evet rekor bu arkadaşta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 15 Aralık 2016; 9:5:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Yazdığı rakama bakın utanmadan fırsatçı bunlarda esnaf olucak haramzadeler.2250 TL
    http://urun.n11.com/sony-playstation-4/sony-ps4-pro-playstation-4-pro-1-tb-konsol-eurasia-garantili-P149746616

gonyalıdan niğdeliden vs filan bunlardan dinlen dinlen kaç

• 
Sayfa: önceki 847848849850851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.