Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ps4 Pro inceleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: makta06

Pro bu öyle hemen almak kolay değil bazı aşamalardan geçmek lazım. Karışık ama pro incelemelerinden edindiğim sonuç bu. Hiçbir incelemede şunu duymadım "Sevgili izleyiciler imkanı olan gitsin gönül rahatlığıyla alsın". Yaw arkadaş teknik ve kullanım incelemelerini anlat sonra tercihi tüketiciye bırak. Yok şu varsa aman alma yok bu varsa dokunma yok şöyleyse dadından yenmez şeklinde bir inceleme başka ülkede var mı acaba.

Playstation 4 pro'ya sahipmisiniz su anda ?
  • Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün uncharted 4 sipariş verdim. Ps4 pro da 1080p de 30 fps mi veriyor 60 mı?
  • ilk defa ps4 alacak adam eger imkani da varsa kesinlikle pro alsin. isin 4k'sini felan bilmem. 1080p 60 fps bile gayet cezbedici. fakat uygun fiyata ps4 yakalanirsa o da degerlendirilebilir. gecen amazonda ps4 slimi cok uygun fiyata satiyorlardi, degerlendirdim. 700 liraya slim aldim. ilerde guzel bir 4k tv alirsam proya gecmeyi dusunuyorum.

• Uncharted: The Lost Legacy arrives next year on PS4 pro

https://youtu.be/gdGcqFu6rRw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makta06 -- 5 Aralık 2016; 18:33:27 >

• venomstr kullanıcısına yanıt
    Diyarbakır Sony Center'dan aldım hocam,teşekkürler.

Eyvallah kardeşim.Vallahi yalvar yakar aracı koyarak bir tane ayirtilmisi peşin para ile alabildim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 5 Aralık 2016; 18:59:57 >
  • Beyler öncelikle herkese selam.

Ben de elimde ki mevcut ps4 ü satıp 4k tv olduğu için ps4 pro almaya karar verdim ve aldım 1 haftadır kullanıyorum. Bu başlık öncelik ile çok saçma bir yöne doğru gidiyor allah için bir forum da görmeyim artık pc/ps4/xbox yada cod/bf/gta kıyaslamalarını allah için ya gören de firmaların cirosu hesabınıza geliyor da bu kadar üstüne düşüyorsunuz sanır..(lafım belli kesime anladınız siz onu)

Öncelikle arada deli gibi bir yeni nesil gibi bir fark bekliyor kullanıcılar haliyle yeni bir sürüm çıkınca. Ama bu bazı arkadaşların da anlattığı gibi bir tercih meselesi. 1080p de 60fps de çalışması olsun. Bu bir avantaj sen anlayamazsın ama bazı adamlar anlar abi online oynuyorsan hissedersin. Yada 4k tv var nba veya fifada ki şuan ki görüntüde oynamak var birde 1080p de bir tık üst görünüm tamamen kullanıcıya sunulmuş bir seçenek ben grafik net olsun isterim o yüzden de alır kullanırım. Abi niye cihaz kötülüyorsunuz her ne kadar bende politikasının yanlış bulsam da yapcak bişey yok sen ben bu saatten sonra almayarak bir şeyleri değiştirmemiz gerçekten zor. Bu bir hoby ve ne yazik ki lüx lütfen maddi durumunuz yeterli olduğu taktirde alan adama da bok atmayalım. Zaten emin olun araştırmadan bir şey almıyor insanlar. Siz -/+ yazın eyw ama bazı insanlar da garip yorumlar yapıyor alacak adamın da aklı karışıyor.

Örneğin. Kullanıdığım TV de 49ub850v serisi ve maçlarda genelde dikey gölgelenme yapıyor bu lanet sorunu tek ben görebiliyorum coğu misafirim fark etmiyor bile yada ben bazen onlara gittiğimde diyorum aa bak sizde de olabiliyor adamlar göremiyor. Öyle ki bu konsolda da bu tip extra avantajlartı göremeyenler ne yazık ki var anlayamıyor adam. Ha belki ona göre cok degıl ama onumuz deki zaman diliminde anlıcaklar.

• GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Bu videoyu göndermek için gelmiştim

Konuyu ortalama 150. sayfa civarından beri bütün cevapları takip ediyorum Ps4 vs Pro kapışmalarına hiç karışmadım. Artık konu sadece grafik farkı değil. GoldPunch'ın gönderdiği videoda zaten fark gözüküyor. Grafikten ziyade fark PS4 ortalama 24-25 FPS civarlarında seyrederken Pro 4K ayarda o civara zar zor düşüyor. Pro 1080P kısmına hiç girmiyorum bile

Şu zamandan sonra konsolu olmayan birisi almak istiyorsa ortada tek tercih var

• quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Konuyu ortalama 150. sayfa civarından beri bütün cevapları takip ediyorum Ps4 vs Pro kapışmalarına hiç karışmadım. Artık konu sadece grafik farkı değil. GoldPunch'ın gönderdiği videoda zaten fark gözüküyor. Grafikten ziyade fark PS4 ortalama 24-25 FPS civarlarında seyrederken Pro 4K ayarda o civara zar zor düşüyor. Pro 1080P kısmına hiç girmiyorum bile

Defalarca her türlü yoldan söyledik ama daha 24 saat içinde troller hala aynı şeyi yazmaya devam ediyorlardı. Maalesef yapacak bir şey yok. Artık kedi ciğer meselesi diyeceğiz biz oyunumuza bakacağız. Konunun suyunu çıkardılar zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bizdeki vatan bilgisayarda rahat 15 tane var. Stok sıkıntısı çeken yerler büyük şehirler hep.

• Görüntü ses ayarları tam olarak hangilerini ayar yapacam eksik olmasın
    Mesela
    Video çıkış ayarlarında çözünürlük bende otomatik böyle mi kalmalı

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir hocam

• Ankarada vatan da 15 tane var demisti calisan ama 3 hafta once hala varmidir bilmiyorum (sogutozu ankara)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızılsakal89 K kullanıcısına yanıt
    Giresun Vatan Computer

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam tv ney bilmiyorum ama sırasıyla böyle olmalı

Çözünürlük: 3840—2160p - 60 hz
    Renk formatı: rgb
    TV nizdeki hdr: 2k/ 4k destekli
    Hdcp: 2.2

TV de hdr yok ise TV HDR Desteklemiyor der.

LG kullanıcısanız HDMI 3 girişi kullanın 10bit.4k için geçerli
    RGB modunu ancak bu girişte aktif edebiliyorsunuz. Eğer aktif değil ise resim seçeneklerinden uhd color u aktif etmelisin. ama bu hdmi girişinde HDCP 1.4 olur aldırma onada sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Defalarca her türlü yoldan söyledik ama daha 24 saat içinde troller hala aynı şeyi yazmaya devam ediyorlardı. Maalesef yapacak bir şey yok. Artık kedi ciğer meselesi diyeceğiz biz oyunumuza bakacağız. Konunun suyunu çıkardılar zaten.

Trollerde bahane cok adam en son luks dedi ya pro icin&#128514;&#128514;&#128514;oyun konusunda cvp yazamiyor cnku

• PS4 PRO 1080p :
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

PS4 1080p :

PS4 Pro 1080p'de 4K olarak alınmış SS :

PS4 1080p :

SS'ler sıkıştırılmamış PNG formatında alındı. 1080p'de sadece zoom yaparak görülebilecek çok az bir netlik farkı var (taç çizgisi ve hakemden anlaşılıyor) ama Fifa'yı native 4K oynattığını düşünürsek 1080p'de daha net görüntü verebilir pro. Yani 1080p farkı için olay tamamen yapımcıda bitiyor. Bu arada farkı anlamak için büyük ekranda bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonic.Storm -- 5 Aralık 2016; 22:9:45 >

• 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.