Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (820. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 34dxf

Geçen yıl bir arkadaş konu açmıştı , güçlendirilmiş ps4 çıkartmı diye , daha iyi grafik yada fps artışı olurmu diye sormuştu. Konuya gelen cevaplar ise yok olmaz öyle şey , konsol tek donanımdır , konsol un mantığına ters , saçma konu filan diyenler olmuştu. Arkadaşı tefe koymuşlardı , hatta ps4 yeterince güçlü 2020 ye kadar yolu var diyorlardı.

Şimdi pro konusuna bakıyorum aynı insanlar şimdi pro almak için kuyruğa girmişler. İnsanoğlu böyle işte ne istediğini bilmez önüne ne konulursa onu ister

Yarın ps4prospeed çıksa onun hakkındada burda uçuyo kaçıo yorumları yapıp krediyle cihaz alanlar dolar yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dünden beri yazıyorum hiç kimse farkında değil mi? Fifa 17 demo gece maçı ile fifa 17 tam sürümde gece maçı arasında çok fark var. Demodaki muhteşem iken tam sürümde berbat bir hal almış ışıklandırma berbat olmuş sarı ampül takmış gibi. Her ikisini de proda 4k tv de oynuyorum ve fifa 17 aldığım için çok pişmanım. Benden başka farkeden yok mu bunu?

• ne alaka? slim ve pro zaten baştan belliydi ps3 gibi 3 model olacağı belliydi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -MoDeStUs-

Konudaki ps4 pro yu çekemeyen ezik ps4 trolleri nerde

https://forum.donanimhaber.com/m_121642268/tm.htm

Köşelerine çekilip ağlıyorlar sanırım : )

Bu tanıtılan oyunlar sadece pro'ya mı çıkıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Waffenschutz

quote:

Bu tanıtılan oyunlar sadece pro'ya mı çıkıyor?

ps4 e çıkar ama nasıl oynanır orası malum.Şu anda bile ps4 de oyunlar takıla takıla oynanıyor.Görüntüyü geçtim akıcılık çok can sıkıcı bir durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

Adam luks diyor ya simdi bisey bulamadi soyliyecegi daha ne olsun&#128514;&#128514;&#128514;

Kim lüks diyor.Beynine oksijen gitmiyorsa benim sorunum değil.Lüks diyenler ps4 trolleri.Okuma yazman varsa oku konudaki yorumları.

• arkadaşlar bu 10 dollar verme işi devam ediyor mu store da.
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Aralarinda donanim farki var miydi 2 kat fazla olacak kadar?Dostum bende aldım ama sorun alıp almamak değil koyun gibi herşeye atlıyoruz Sony tüm ps4 kullanıcılarının hakkını yedi. Şimdi 1 sene sonra xbox scorpio duyurulduğunda Sony altında kalmamak için ps5 duyuracak ve yine saf gibi alanlar olacak. Konsol isinide pc yaptılar artık ne diyim.

• quote:

quote:

quote:

Adam luks diyor ya simdi bisey bulamadi soyliyecegi daha ne olsun&#128514;&#128514;&#128514;

Kim lüks diyor.Beynine oksijen gitmiyorsa benim sorunum değil.Lüks diyenler ps4 trolleri.Okuma yazman varsa oku konudaki yorumları.

Yanlış anlaşılma is real

• quote:

Orijinalden alıntı: Waffenschutz

quote:

quote:

quote:

Yanlış anlaşılma is real

&#128514;&#128514;&#128514;&#128514;olur boyle seyler bosver anlayan anladi ses yok cnku

• izmit ve cevresinde yiginla ps4 pro vardi bir anda heryerde stok sifirlanmis. Nasil oldu bu ya??? Dolarin yukselisi ile cihazlari sakliyorlarmi acaba sonradan kitlemek icin

• quote:

Orijinalden alıntı: Anubisin_Ruhu

izmit ve cevresinde yiginla ps4 pro vardi bir anda heryerde stok sifirlanmis. Nasil oldu bu ya??? Dolarin yukselisi ile cihazlari sakliyorlarmi acaba sonradan kitlemek icin

Bencede böyle yapıyorlar.Bi anda tüm mağazalar kaldırdı sitelelerinden.Herkeste mi aynı anda stok bitti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysn61 -- 4 Aralık 2016; 17:43:04 >
  • PS5 2019~2020 gibi çıkar xbone scorpio ile erken çıkmaz... zaten 6 terflops PS4 Pro ile denk...
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    Yalnız ps4 pro 4.2 tflops diye gördüm ki bu da 4k için yeterli değil.

• Arkadaşlar cahilce bir soru soracağım mazur görün. Şimdi PS4 slim'ler ile kutu içerisinden yeni versiyon ds4'ler çıkıyor. Piyasada satılan eski versiyon ds4'ler bu ps4 slim'lerle çalışıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 980Ti Satılır.

Yalnız ps4 pro 4.2 tflops diye gördüm ki bu da 4k için yeterli değil.

Pro,scorpio ile denk değil zaten burdaki insanları dinlerseniz çoğu yanlış yönlendirir sizi.

• MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Yes

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Bir şey daha sorayım hocam. Bu ilerde çıkacak olan exclusive oyunları sadece ps4 pro mu oynatacak yoksa ps4'ler de oynatacak mı? 4k tv olmadığından pro'ya da pek ihtiyaç duymuyorum da.
  • MilanRapajic M kullanıcısına yanıt
    Ps4 ,/ pro ayrımı yok aynı diski her iki cihaza taktığında çalışacak. Sadece pro da görüntü ile ilgili çeşitli seçenekler olacak. Yani sadece pro ya özel oyun çıkmayacak. Ama bu demek değildir ki fark olmayacak. Yapımcılar bu saatten sonra pro ya ağırlık verirler. Sonuçta eski ps4 te de aynı oyun çalışır

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Ps4 ,/ pro ayrımı yok aynı diski her iki cihaza taktığında çalışacak. Sadece pro da görüntü ile ilgili çeşitli seçenekler olacak. Yani sadece pro ya özel oyun çıkmayacak. Ama bu demek değildir ki fark olmayacak. Yapımcılar bu saatten sonra pro ya ağırlık verirler. Sonuçta eski ps4 te de aynı oyun çalışır

Çok teşekkür ederim hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.