Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (516. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-5 tane geliyorsa hangi kafaya böyle bir kampanya yapiyorlar. Bu her sony centerde gecerli kampanya.

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemo62 kullanıcısına yanıt
    Vr konusunda video ve resimler ekledim arada gerçekten fark var

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Makina native 4k için tasarlanmadi zaten ama xbox one ste bile var bence en azindan 4k filmleri oynatmasi lazimdi

• İşte ilk PlayStation 4 Pro incelemeleri ve yorumları
    “Uygun bir fiyata sahip olan PlayStation 4 Pro, birçok ekstra özellik ile şu an alabileceğiniz en güçlü oyun konsolu.”

10 Kasım 2016 tarihinde çıkışını yapacak olan PlayStation 4 Pro birçok ilgili basın sitelerine dağıtıldı. Biz mi? Eğer bizleri takip ediyorsanız, Sony konsollarına ve özellikle de PlayStation 4 Pro cihazına duyuru döneminde ve sonrasında bolca yer verdiğimizi de biliyorsunuzdur. Fakat Sony bunu pek görmek istemediği için bizleri yine bu şekilde görmezden geldi. Olsun efendim, biz yine de Sony’nin bu yeni nesil konsolunun aldığı ilk yorumları, sizlerle paylaşacağız. İşte ilk PlayStation 4 Pro incelemeleri ve yorumları.

NextGenGamingBlog İncelemesi

“Eğer halihazırda bir PlayStation 4’e sahipseniz, durum biraz daha kurnaz bir hal alıyor. Eğer oyunlara önem veriyorsanız, oyunların nasıl performans gösterdiği sizin için önemliyse ve bir konsol oyuncusuysanız PlayStation 4 Pro, uygun bir yükseltme olabilir sizin için. Ayrıca bir 4K televizyon sahibi iseniz veya PlayStation VR kullanıyorsanız, bu konsol yine sizin için en uygun yükseltme olacaktır.”

Eurogamer İncelemesi

“PlayStation 4 Pro, yapılan reklamların hakkını verdi mi? Tabii ki evet. Özellikle 4K çözünürlük işin içine girdiğinde konsol çok güzel bir iş çıkartıyor ortaya. Örnek olarak Rise of the Tomb Raider’ı alın ve yüksek güçlü bir oyun bilgisayarında, hem de bu konsolda oyunu çalıştırın. Bu noktada FPS değeri tüm farklılıklara son noktayı koysa da, bu konsolun fiyatını da göz önünde bulundurmak gerekiyor.”

GameSpot İncelemesi

“Uygun bir fiyata sahip olan PlayStation 4 Pro, birçok ekstra özellik ile şu an alabileceğiniz en güçlü oyun konsolu.”

IGN İncelemesi

“Konsol, saf gücü ile gelişmiş grafikleri önümüze koyabilecek potansiyele sahip. Zaman içerisinde, yeterli destek ile bunu yapacaktır. Fakat şimdilik, pek bir işini göremiyoruz.”

Engadget İncelemesi

“Peki, PlayStation 4 Pro kimin için yapılmak istendi? Geçtiğimiz hafta boyunca test ediyorum ve bu konsol henüz PlayStation 4 bile almamış oyuncular için, 4K/HDR setlerini göstermek isteyen oyuncular için yapılmış. Tabii bir de sıkı oyuncular var, önlerine daha iyi performans sunan bir konsol geldiği an, onu satın alan oyuncular. Bence tüm oyuncular bu konsolu almak için beklemeli. Sony’nin 4K stratejisini düzeltmesini ve daha fazla oyunun bu konsol için uyumlu hale getirilmesini beklemeli.”

CNet İncelemesi

“Sonuç olarak konsol, büyük ve fark edilebilir bir gelişim göstermiyor test ettiğimiz birçok oyunda. Fakat bu durum önümüzdeki oyunlar ile birlikte değişebilir.”

• hepsisony aradım az once ama bundle gelebilirmiş fifay yada 2.bir kol bilgileri yokmus nasıl gelecegınden ee hanı noldu bizim 1699 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

hepsisony aradım az once ama bundle gelebilirmiş fifay yada 2.bir kol bilgileri yokmus nasıl gelecegınden ee hanı noldu bizim 1699 ?

bundleyi 1700den satmazlar, en az 1850
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun tamda bunu diyorduk burada işte daha öncede aynısını yaptılar kabul etmezseniz iadesini yapalım diyecekler iadede taksitli yapıldiysa taksit taksit yapılacak olan yine garibana oluyor

• Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Farkını alırlar ya da iptal ederler.

• Desene kitleyecekler bende ds4 te var fifa 17 ya da unch.4 te
    Nasıl bir ülkede yaşıyoruz dürüst bir satıcı firma yok cihaz çıkacak saatler kalmış kaçak göçek ön sipariş alanı mı dersin ön siparişin mantığını anlamamış firmalarmı dersin of off paranla rezil olabileceğin tek ülke bu hale getirenler utansın ne diyeyim

• https://youtu.be/oM47J_FOcGc

• belirtilen modellerdeki en ucuz tv 7.500 TL üstelik input lagı ''4k @ 60Hz + HDR : 58.8 ms''

kısacası kampanya çöp.
  • Desenize hepsisony'de kentpark'ın yaptığını yapıcak.Bundle dedikleri 2. kolu ayrıca verip birde fifayı ayrıca eklemek.dünyada böyle saçma bundle göremezsiniz.buna bundle denilmez zorla itelemek denilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 8 Kasım 2016; 14:25:25 >
  • belki bundle sızda gelır bılmıyorum dedı ama ıstersenız bırı daha arasının bılgı almak ıcın dıye
  • ne trollediniz sony centerleri ama adamlar bıktık diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

Desenize hepsisony'de kentpark'ın yaptığını yapıcak.Bundle dedikleri 2. kolu ayrıca verip birde fifayı ayrıca eklemek.dünyada böyle saçma bundle göremezsiniz.buna bundle denilmez zorla itelemek denilir.

Dostlar senaryoya gerek yok hicbir sony bayi kalkip yaninda oyun alicaksin kol alicaksin diyemez. Adam acikca soylemis ne gelicegini bilmiyoruz bundle gelebilir normalde diye bundle gelirse zaten kutusu degisik oluyor bildiginiz uzere,cogu sony bayii gelicek prolari onsiparisle bitirdi.

• Amazon siparişleride iptal olmuş amazonda yalan oldu

• Benim aldığım mağaza herhangi bi bundle dayatması felan yapmadı hocam ama daha önce görüştüğüm 1-2 mağaza yanında oyun veya DS4 almanız gerekiyor demişti.Aslında aldığım yerde bi bundle durumu olabilir dedi ama biz sizi mağdur etmeyiz onları ayrı olarak satarız diyince ödemeyi yaptım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 8 Kasım 2016; 14:41:43 >
  • Arkadaş Sony Türkiye'den biri bana şunu açıklasın :

- Ben bu konsolu amazon.de üzerinden sipariş etsem kapıma kadar gümrük dahil 1.390TL'ye geliyor
    - Sonrasında muhtemelen Amazon bir miktar geri ödeme de yapacaktır, hadi orasını geçtim
    - Bu Sony, "Sony Türkiye" olarak Türkiye'de faaliyet göstermese diyecem ki distribütör firma masraflar falan filan dahil ancak 1.700TL'ye satabiliyor
    ....
    - Almanya'dan alırsanız garantisi olmuyor efendim gibi saçmalık duymakta istemiyorum.
    - Xbox'ı nereden alırsan al, babalar gibi global garanti veriyor...
    - Koskoca Sony bunu neden veremiyor ?
    - Siz bu bahaneyle ürünü fahiş fiyata satıp pek de güzel kar mı ediyorsunuz ?

Nedir bu aradaki fark ? Açıklayın lütfen !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kikocan -- 8 Kasım 2016; 14:35:8 >
  • Diyemez derken? ilk ps4 alanların konusunu oku istersen sony magazaları nelet yapmış teknosa neler yapmış ek olarak hepsisonynin ilk ps4 çıkarken aynılarinı yaptı buradanda söyledik ama inş. Kimse mağdur olmaz.

• Bizim burda ki vatan fail gelmiyormuş.(Yalova)
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.