Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (510. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leo

quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Bu millet ne komik. Çıkmış oyunlar için yama ile ne grafik farkı bekliyorsunuz. Farklar minimal olacaktır. Yapımcılar eldeki oyunlarını bırakıp eski çıkan oyun için emek harcamaz. Bundan sonra çıkacak oyunlar için ciddi farklar olacaktır. Yapımı süren oyunlar için ps4 pro için ayrıca emek harcanacak.

Bizde ps4 sahibiydik. Ps4 sahipleri kendini avutma konusu oldu burası.

Kusura bakmayin ama aci konusacagim, Bundan sonra cikacak oyunlar icin de ciddi farklar bekliyorsaniz cok fena hayal kirikligina ugrayacaksiniz demektir. Hicbir yapimci henuz 1 milyon bile satmamis PRO da ciddi grafiksel gelistirmeler ugruna 50 milyon kullanici kitlesine ulasmis PS4 u 15 fps lik oyunlara mahkum ederek kendini bitirmeyi goze alamaz. Cikacak butun yeni oyunlar her zaman PS4 baz alinarak yapilacak bu aciklandi bu soylendi yuzlerce kez, bunu siz de kafaniza sokun artik. PS PRO da PS4 e mazaran goreceginiz farklar hep mutevazi farklar olarak kalacak.

Ben daha acı konuşacağım 2017 için çıkacak xbox scorpion yüzünden Sony ve diğer yapımcılar istesede istemesede ps4 pro donanımının bütün nimetlerini kullanmak zorunda kalacaklar. Yani ps4 pro keyfi çıkmıyor. Vr,Görsellik her konuda xbox scorpion ile kapışacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elindeki ps4 u en iyi fiyata ben satmisim ankasilan 2 kol deforme olmus analog yerleri. 4 eski dijital sec hesap oyun 500 gb ilk cikan garantisi bitmis ps4. Cd cikarma sorunu cabasi:) 1150 tl verdim gitti. Uncharted fifa 17 gta5 pri hesaplarimida sildim ole verdim :)

• Vatanbilgisayar önsipariş için.
    http://www.vatanbilgisayar.com/sony-ps4-pro-1-tb-a-chassis-eur-black-oyun-konsolu.html

Sony yetkili satıcı ön sipariş
    http://www.sonyavrasya.com/asp/product/2651/PlayStation-4-Pro-1TB-Oyun-Konsolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xdian -- 8 Kasım 2016; 9:58:34 >

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Pc ultra dediniz neye göre ultra ben videolarda ultra ayarlara aldığını görmedim kaldı ki 1700 tl lik konsol 4.2 teraflopsluk gücünde bir konsol neredeyse 3 katı gücünde olan bilgisayarla nasıl denk olabilir ?

• Adamda yok yok
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Vatan bilgisayar ön sipariş açmış , ödeme kabul ediyor fakat ne zaman kargolayacaklarına dair bilgi göremedim.

Dün açtılar hocam bi çok kişi vermiştir sipariş hâlâ da devam ediyorsa bi sıkıntı yaşanmayacak demekki yoksa kapatırlardı herhalde belli bi sayıya gelince satışı.

• Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Dalga mi geçiyorsun benimle haklı degilmiyim? Titanx ekran karti bile 4k zor açiyor ken siz neyin kafasindasiniz ? Şunu da belirteyim adam bize 4k 60 fps diyor hey Allahım ne günlere kaldık sana diyorum ki 4k 60 fps alman için iki tane gtx 1080 ekran kartı kullanman gerekir o iki ekran kartı ile ps4 pro yu tokatlamayi geçtim rezil rusva edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan_06 -- 8 Kasım 2016; 12:03:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Since1903

Vatan bilgisayar ön sipariş açmış , ödeme kabul ediyor fakat ne zaman kargolayacaklarına dair bilgi göremedim.

Dün açtılar hocam bi çok kişi vermiştir sipariş hâlâ da devam ediyorsa bi sıkıntı yaşanmayacak demekki yoksa kapatırlardı herhalde belli bi sayıya gelince satışı.

İşte önemli olan kargolamayı ne zaman yapacakları ?
  • insallah 48 saat sonra verecekler elimize

PS4'ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi owermars -- 8 Kasım 2016; 10:03:46 >
  • Beyler tamam pro'da 4k yok diyin yoksa adamın bi yeri şişip,patlayacak.

• ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim 4k açıyo açmıyo yeter be ne gerdin yok tf yok bilmem ne 400 dolarlık cihazdan 4k ultra ayar beklemiyoruz zaten

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarasa446 Y kullanıcısına yanıt
    Maksat germek değil sony nin milleti enayi yerine koyması 4k diyerek millet te sazan gibi atlıyor 4k oyun oynayacaz diye diyelim 4k açtı açmaz da hani açtı diyelim 15 20 fps de oynadıktan sonra Ha bu arada kesinlikle amacım fanboyluk vs. değil sony playstation seviyorum ama millleti aptal yerine koymasına gerek yok bize ps4 pro asıl gücünü kullanacak oyunlar çıkarsın yeter gelipte aynı konsolu bize yedirmesinler iki üç makyajlayıp öne sürmesinler.
  • HepsiSony'den önsipariş vermiştim bugun aradım kendilerini cihaz daha ellerine ulaşmamış,ulaşırsa 10 kasım da kargolarız ertesi gün elinize geçer dediler.ama o kadar saçma sapan insanların eline geçmiş ki youtube'da ki,cihaz hepsiSony'e nasıl ulaşmamış anlam veremedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

Pc ultra dediniz neye göre ultra ben videolarda ultra ayarlara aldığını görmedim kaldı ki 1700 tl lik konsol 4.2 teraflopsluk gücünde bir konsol neredeyse 3 katı gücünde olan bilgisayarla nasıl denk olabilir ?

Ya arkadaşım, zaten pc'nin daha iyi olduğunu savunuyorum. Çıplak göz ile farkın daha belli olacağını söylüyorum. Videolar ile anlaşılmaz diyorum. Ayrıca ayarlar ultra olacak tabiki, digital foundry gibi siteler, tutupta düşük ayarda mı karşılaştıracak.

• quote:

Dalga mi geçiyorsun benimle haklı degilmiyim? Titanx ekran karti bile 4k zor açiyor ken siz neyin kafasindasiniz ? Şunu da belirteyim adam bize 4k 60 fps diyor hey Allahım ne günlere kaldık sana diyorum ki 4k 60 fps alman için iki tane gtx 1080 ekran kartı kullanman gerekir o iki ekran kartı ile ps4 pro yu tokatlamayi geçtim rezil rusva edersin.

Sana native 4K onaylanmış oyunları yazdım, sen hala neyin tartışması içindesin. Vermez dedin verenleri gördün hatta, Mantis Burn Racing 4K 60 fps. Bunu da vereyim.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Bende diyorum ki gerçek 4k değil diyorum sen anlamıyormusun beni ben seni anlıyorum.Upscale edip oynuyorsunuz.Gerçek 4k açabilecek güçte değil diyorum bunu sony mühendisleride söylüyor diyorum.
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    Arada bariz fark madem farkı göremiyon sony yi eleştirmeden önce bir göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Maksat germek değil sony nin milleti enayi yerine koyması 4k diyerek millet te sazan gibi atlıyor 4k oyun oynayacaz diye diyelim 4k açtı açmaz da hani açtı diyelim 15 20 fps de oynadıktan sonra Ha bu arada kesinlikle amacım fanboyluk vs. değil sony playstation seviyorum ama millleti aptal yerine koymasına gerek yok bize ps4 pro asıl gücünü kullanacak oyunlar çıkarsın yeter gelipte aynı konsolu bize yedirmesinler iki üç makyajlayıp öne sürmesinler.

Sony 4K Native 60fps mi vaat etti ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende diyorum ki gerçek 4k değil diyorum sen anlamıyormusun beni ben seni anlıyorum.Upscale edip oynuyorsunuz.Gerçek 4k açabilecek güçte değil diyorum bunu sony mühendisleride söylüyor diyorum.

Güzel kardeşim, o oyunların hepsi "native" 4K onaylandı. Yani gerçek 4K, upscale değil. Yanlış anlıyorsun.
  • Yarasa446 Y kullanıcısına yanıt
    Yaş kaç merak ediyorum doğrusu ya beni anlamıyorsun yada anlamamak ta ısrar ediyorsun.Yorumları okursan nedemek istediğimi anlarsın ayrıca ben fark olmayacak demedim gerçekleri söyledim.
  • 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.