Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (480. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    online oyularda fps ayni olacak ps4 ile diye aciklama yapildi. ama zamn ne gosterecek bakmak lazim. fps kadar grafiklerde önemli ps4de gozukmuyen uzak yerler proda gozukurse haksizlik olur gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

online oyularda fps ayni olacak ps4 ile diye aciklama yapildi. ama zamn ne gosterecek bakmak lazim. fps kadar grafiklerde önemli ps4de gozukmuyen uzak yerler proda gozukurse haksizlik olur gibi.

Mouse ile oynanınca haksızlık olur mu sizce merak ettim

• defected kullanıcısına yanıt
    Pro inceleme için sony tarafından gönderildiği için Levent abi pek rahat konuşamadı. Kutudan çıkan kulaklığa idare eder dediyse bu Levent Abinin gerçek yorumu değildir.

• Az önce 4K monitör aldım. LG 27UD58-B

B harfini kalın yazmamın nedeni bu monitör piyasadaki ender HDMI 2.0 monitörlerden. Çoğu HDMı1.4 ve 4Kda en fazla 30 fps veriyor. B olmayan versyon bu modelde HDMI1.4...

Elimde ki monitörümü hemen satabilirsem o zaman PS4Proyuda alıcam. Yani monitör satışını bekliyorum onu almak için. Alınca buraya yazarım.

Monitör 1650TL vatanda.

hem PC hem PS4 için güzel bir kombo olacak umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 6 Kasım 2016; 19:47:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oxata

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: oxata

quote:

Orijinalden alıntı: alican88

quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

2015 de çıkan ju almanın hiçbir mantıklı açıklaması yok onu alacağına en köt
    hdr 4k 2016 da çıkan tv almak daha mantıklı ayrıca ju serisi ınput lagda çok düşük değil daha iyi tvler var sony 4k 2016 hdr almak daha iyi 2015 sony tvlere nazaran

olaya yil olarak bakmayin kalite olarak bakin..yil arttikca kalite aksine dusuyor hocam..tabikide ju serisinden cok daha iyileri var ama 2016 olup ju serisinin yanina yaklasamayan tv lerde var..4k sony 21ms nin altinda olan yok varsa paylasin bende ogrenmis olayim..benim bildigim 4k tv olarak game mod input lag suresi en iyi tv samsung ju7500..

ayrica benimgozumde sony xd9305 cok iyi bir tv ilen onun bile input suresi game modda 51ms..

geçen yıl bende input lag düşük diye 55ju7500 almıştım ps4 pro yu bekliyorum tv de hdr var ama
    menüde hdr yi aç kapa gibi bir özellik yok sanırım 2016 modellerde var bu özellik

yanniz su ince noktayi kcirmayin..game modda hdr aktif olmaz..hdr acarsaniz input lag tavan yapar,game mod acarsaniz hdr kapali olur bilginize :)

rtings ju7500 = 7.8 HDR Gaming puanı

Yanlış bilgi hocam HDR oyun modunda da aktif edilebiliyor yoksa niye aldık o zaman...:) Game mod aktif edip birkaç ayarla HDR yi etkinleştirmek mümkün hatta aynen şöyle yazıyor:

"For HDR gaming, once that game is enabled, increase the backlight to max, set the 'Color Space' to 'Native' and set 'Smart LED' to high."

• Ps4 konsolumu sattıgımdan beri oyunlarım bana bakıyor. Acele de etmek istemiyorum çünkü ne zaman acele etsem o işte bir mohluk çıkıyor ama 3 gün nasıl geçecek onu da bilemiyorum. Allah başka dert vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 6 Kasım 2016; 19:47:13 >
  • Yukarıdaki arkadaşın videodan kestim,standart PS4 ve PS4 Pro yan yana,bayağı bir heybetli iri yarı duruyor PS4 Pro.
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum katılıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: Faustino

pekçok oyun bitirmişimdir. fps sinden performansından, grafiğinden hoşnut olmadığım tek bir oyun çıkmadı karşıma ki buna güncellenmiş ac unity de dahil. bakma sen buralarda pro ya geçtiler diye standart ps4e çöp muhamelesi yapanları yada 600-650 tl ye elden çıkaracak kadar paranın değerini bilmeyip spotçu yada ölücü çakalları mutlu eden gene aynı arkadaşları..

hocam kimsenin ps4e cöp muamelesi yaptigi yok. kimsenin cakal ölücu olduguda yok. piyasasi bu. ben garantisi bitmis ps4dumu 650ye sattim. simdi alan arkadas ölucumu yani. 2yil italatci firma garantili ps4ler 950lira. kaça satilmali sizce? e tabi garanti durumuna gore fiyat deyisir 50-100daha koyar uzerine..

yok dersen yanılırsın dostum var sayfalardan geriye gittiğin zaman göreceksin hatta ve hatta nesil farkı var diyip ps4ü ps3 seviyesine getiren yoruma bile denk geldim o derece yani işte o piyasayıda malesef fırsattan istifade bu dediğimiz kişiler belirliyor hocam işte bizde ondan diyoruz tuzağa düşmeyin değmez diye. evet alan arkadaş ölücü hocam çünkü neden 3 sene olmuş cihazın çıkalı 1000 tl para vermekten aciz bu günleri beklemiş aynen öyle yani..

herneyse çıkacak olan pro olayı şu an görüldüğü üzere 4k tvlerde dahi 4k performansını vermeyecek. okuduğum birçok oyun sitesinde karşılaştırmalı videolarda dahi bariz olarak çok fark yaratıyor diyenede rastlamadım bunu sadece kendi bakış açımla yada herhangi bir oyuncunun yorumuna dayanarakda söylemiyorum. makaleyi yazanda, çizende, araştıranda bunu net olarak henüz ifade etmiş değil. donanımsal özelliklerde ortada zaten. benim için kırmızı çizgi şu mevcut tv'imde pro bana gözle görülür demiyorum net olarak geçtiğime değecek kaliteyi sunacak mı ? yok buna ulaşman için 4k hdr özellikli tv alman lazım derlerse yok arkadaş ben bu işte yokum derim. kaldı ki mevcut tv'imdende memnunsam.

• ps4 ün fiyatı düşermi? Yada ps4 ünü satmayı düşünen varmı pro alıcak olan
  • Az önce Kentpark Sony ile görüştüm cihazı almak için şart koşmuşlar 249 TL daha ödeyip 2. kol yada oyun almak zorundasınız diyor
  • darkdogan kullanıcısına yanıt
    Yahu her şeyi abartıyosunuz ha..Pro 39mm daha geniş ve 16mm daha uzun. yani 1-2 cm uzun diye heybetli mi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Az önce Kentpark Sony ile görüştüm cihazı almak için şart koşmuşlar 249 TL daha ödeyip 2. kol yada oyun almak zorundasınız diyor

O ne be öyle? Durumu Sony ye bildirebilirsiniz bence eğer bu resmi Sony bayi ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Az önce Kentpark Sony ile görüştüm cihazı almak için şart koşmuşlar 249 TL daha ödeyip 2. kol yada oyun almak zorundasınız diyor

Böyle mağazaların listesini yapalımda bir daha oralardan alış veriş yapmayalım. Gece gece ağzımı bozduracaklar el sallasaydın

• quote:

Orijinalden alıntı: Waffenschutz

Yahu her şeyi abartıyosunuz ha..Pro 39mm daha geniş ve 16mm daha uzun. yani 1-2 cm uzun diye heybetli mi oluyor

Evet oluyor .
  • Daha önce yazdım sayfanın son yorumu olduğu için kimse görmedi. Bir daha şansımı deniyeyim

Sormak istediğim soru şu , Vr oyunları Pro'da daha iyi grafikleride çalışabilmesi için yamamı alması gerekiyor ? Yoksa her Vr oyunu proda daha iyi grafiklerdemi olacak ?

Malum normal Ps4 oyunlarında öyle.
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Normal yaparlar. Teknosa falan da yapmıştı bunu. Fırsatçılık. Halbuki ne alakası var. Adam sadece cihazı isteyebilir.

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Oyundan oyuna değişiyor eğer oyun önceden çıkmışsa ps4 e yama alıcak ama pro çıktıktan sonraki vr oyunları çıktığında yamasız olur

• Beyler bilgisi olan yok mu philips 55puk7100 4ktv uhd ama problem çıkarır mı proda yoksa sorunsuz 4k görüntü verir mi?Soruyorum çünkü digitürkte falan izlerekn bazı kanallarda alt yazılarda mozaiklenme bulanıklaşma oluyor sorunsuz olacaksa ona pro olacağım bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 478479480481482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.