Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.310.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guguk

Hocam bunun için ayrı konu var neden burada yazıyorsunuz

Hocam arkadas ne kadara dustugunu yazmis bende ona cevap verdim.Ayrica,ayri konusu olsa dahi burada yazmak yasak diye bir kural mi var.Su an bir cok kisi cihazı ne kadar ucuza getirebiliriz derdinde,herkes 2 farkli konuyu ayri ayri takip etmek zorunda mi,yukarda yazilana istinaden benim gibi bir cok kisi fiyat dustu diye amazon.de den fiyat arastirmasi icin vakit harcayarak zaman kaybedecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 sahibi biri Pro almasina gerek yok.2 yila kalmaz Ps5 cikar zaten. Xbox Scorpio ps4 dan cok daha guclu

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Ps4 sahibi biri Pro almasina gerek yok.2 yila kalmaz Ps5 cikar zaten. Xbox Scorpio ps4 dan cok daha guclu

ama pratikde durum sanki tam tersi hocam. pro siparis verenlerin çogu ps4 sahibi.

• Stok durumu belli degilmiş 1 2 güne belli olur ona göre n11 e koyarız diyolar şimdilik satışı durdurmuşlar 11.11 kampanyasını umarım yakalarız

• euro 3.50'ye yaklaşıyor fiyatlar zıplamaz inşallah, gerçi bu ortamda gereksiz lüks harcama yapmamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Hocam bunun için ayrı konu var neden burada yazıyorsunuz

Hocam arkadas ne kadara dustugunu yazmis bende ona cevap verdim.Ayrica,ayri konusu olsa dahi burada yazmak yasak diye bir kural mi var.Su an bir cok kisi cihazı ne kadar ucuza getirebiliriz derdinde,herkes 2 farkli konuyu ayri ayri takip etmek zorunda mi,yukarda yazilana istinaden benim gibi bir cok kisi fiyat dustu diye amazon.de den fiyat arastirmasi icin vakit harcayarak zaman kaybedecek.

Senin de dediğin gibi birçok kişi bu ürünü ucuza getirme derdinde ve ne güzelki bunun için ayrı bir konu var bunu söylemeye çalışıyoruz. Uzun zamandır bu başlığa girmiyordum çünkü ben bu konunun başlığında olduğu gibi burada ps4 pro hakkında yeni bilgiler gelişmeler var mi diye giriyoruz ama gördüğümüz tek şey gümrük masrafı, fiyat, yer zaman vs. Yani tamamen alım satım bölümünün konusu. Buna dikkat edilmezse yarin burasi "benim ürünüm gümrükte yarin elimde" yazilariyka dolacak sadece. O zaman bizde alım satım bölümüne girip ps4 Pro hakkında düzenlenen konferans etkinlik VS var mı yada alan kullanicilarin tecrübeleri nedir tavsiye ederler mi diye bakalım;) o yüzden rica ediyorum sadece ve lütfen yanlış anlama. Gözden kaçırılan bir noktayı dile getiriyoruz ve dikkat edilmesini rica ediyoruz.

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Sony XD93 ya da XD94 serisi için ne dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

Ps4 sahibi biri Pro almasina gerek yok.2 yila kalmaz Ps5 cikar zaten. Xbox Scorpio ps4 dan cok daha guclu

ama pratikde durum sanki tam tersi hocam. pro siparis verenlerin çogu ps4 sahibi.

Bu işi bilen ve guncel oyun oynayan ps4 sahibi ps4 u elinden cikarip ps4 pro almazi zaten mecburi gibi birsey.
    Piyasa genel ps4 pro ya ps4 muamelesi yapicak biri pro biri ps4 ayrimi cok az bilir. Arti kafeler ps4 oynatacaklari icn ps4 ikinci el piyasasi ps5 cikana kadar korunur 700 800 bandinda..

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

euro 3.50'ye yaklaşıyor fiyatlar zıplamaz inşallah, gerçi bu ortamda gereksiz lüks harcama yapmamak lazım

hocam pro lüks deyil ama ihtiyaç
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Çok iyi ama fiyat fazla derseniz 8505ler de çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3 lerin piyasası ne kadar biliyor musunuz?

• Bence 2. Parti cihazları 1800 den satıcaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem_For_a Dream

Ps4 ya da pro ya da xbox1, kesinlikle parasını hakeden cihazlar. Karşılaştırmalara bakıyorum, öyle aman aman farklar yok.. Gölgede okadar iyi olmasın ya da çok hafif flu olsun.. Konsol=f/p
    Tabi Türkiye'de oyundan yerleştiriyolar ayrı mesele.. Sırf bundan dolayı bütün konsolcular birbiriyle kardeş olacak neredeyse

En iyi karşılaştırma canlı göz ile yapılır. Youtube'dan , videolardan, resimlerden tam bir karşılaştırma yapamayız.Youtube'dan bakarsan, pc ultra ayarları ile ps4 arasındaki farkı bile göremezsin. Misal 4k karşılaştırma yapılmış, ama baktığın ekran full hd, farkı nasıl göreceksin mesela. İkisi de otamatikman 1080p oluyor.
    Aslında benim kendi çektiğim ve burada paylaştığım bf 1 resimleri farkı daha iyi görmemizi sağlıyor. Aynı yerden ss alıp,uzak mesafeye zoom yaptığım zaman sonuç böyle oluyor.

PC 4K

PS4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 4 Kasım 2016; 11:52:46 >
  • Ps4 Pro GPU olarak Polaris mimarisini kullanmış ancak bu yeni çıkıcak Vega mimarisin den de bazı teknolojileri almış galiba...

Bizler PC donanımına çok yakın görüyoruz Pro yu ama Sony farklı teknolojiler de kullanmış konsol için bunu herhalde çıktığında anlarız...

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Ps4 ya da pro ya da xbox1, kesinlikle parasını hakeden cihazlar. Karşılaştırmalara bakıyorum, öyle aman aman farklar yok.. Gölgede okadar iyi olmasın ya da çok hafif flu olsun.. Konsol=f/p
    Tabi Türkiye'de oyundan yerleştiriyolar ayrı mesele.. Sırf bundan dolayı bütün konsolcular birbiriyle kardeş olacak neredeyse

En iyi karşılaştırma canlı göz ile yapılır. Youtube'dan , videolardan, resimlerden tam bir karşılaştırma yapamayız.Youtube'dan bakarsan, pc ultra ayarları ile ps4 arasındaki farkı bile göremezsin. Misal 4k karşılaştırma yapılmış, ama baktığın ekran full hd, farkı nasıl göreceksin mesela. İkisi de otamatikman 1080p oluyor.
    Aslında benim kendi çektiğim ve burada paylaştığım bf 1 resimleri farkı daha iyi görmemizi sağlıyor. Aynı yerden ss alıp,uzak mesafeye zoom yaptığım zaman sonuç böyle oluyor.

PC 4K

PS4

bunu oynarken zoom yapıp durup inceliyorsanız helal olsun zaten

4k için verilen paralar ile 1080p için verilen paraları da karsılaştırmak lazım, f/p hedef ise sadece hardware bazında konsollar daha ucuzdur herzaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün ben de içerenköy carrefourdaki sony centera adımı yazdırdım. Bakalım alabilirsem alıcam, ps4'u de hediye edicem artık kardeşime.

• Gamestop ve IGN Ps4 Pro unboxing videoları. Ülkemizde malesef şu an youtube kapalı, açıldığında izleyebilirsiniz veya VPN ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iARDAs -- 4 Kasım 2016; 12:30:30 >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    XD49 var bende canavar gibi cok memnunum ve mediamarktta aynı seviye hatta 1 tık ustu samsung ve lg ve philips cihazları yan yana koyduttum aynı görüntüyü açtım. Samsungta renkler olması gerektiğinden cok ama cok daha parlak iken lg ve philipste de daha soluk kalıyorlardı. Ayarları da aynı modları da aynı sectim. O yuzden Sony aldım, burada da herkes samsung yazıyor keza sony TV ler ps4 ile cok daha iyi ve akıcı oluyor . Ps4 sony de oynanır bana göre.
  • Bursa'da ön sipariş verebilen oldu mu? Ucreti dahi odeyeyim diyorum kabul etmiyorlar. Persembe günü ben isten izin alip o kuyruğa giremem ki

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

PC 4K

PS4

Bende Tomb Raider anniversary oynuyorum ve ps4'de grafikler kesinlikle kötü değil ama bi eksiklik var tıpkı böyle gözün zor gördüğü ancak hissedilen farklar oluyor.pro ile umarım aşarız o sıkıntıları bir nebze

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agent82 -- 4 Kasım 2016; 12:37:25 >
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.