Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (448. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • AMAZON.DE de PS4 PRO ve birçok üründe kargo yine bedava oldu

2016 DS4 kol 47 euro 160 TL vb.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Uncharted 4'ün multisini single grafikleri ile 60 fps oynamak muhteşem birşey olacak.

Az önce witcher 3 blood and wine oynadım ps4 te sabit 60 fps.ee dedim bu mu bunun için mi pro çıkıyor?60 olsa nolur olmasa nolur.Grafik artışı iyi tabii ama milletin birbirini yediği 60 fps diye delirdiği bu mu?bende mi acayiplik var çözemedim.neyse alanlar güle güle kullansın

PS4'te 30'dan gram ilerlemeyen oyunu nerede ''sabit 60 frame'' oynadın rüyanda mı?

Merlinin kazanından incelemenin bir bölümünü atıyorum zaten fark hissediliyor ama benim için önemi yok. Ne özellığı oluyor anlamadım.

Asıl sürprizi Toussaint'e ilk adımı attığımda yaşadım ben. Tamamen aynı ayarlarda ve kesintisiz 60 FPS oranında oynamaya başladım.

merlinin kazanını cıddıyemı alıyosun al test burda digital foundry nın 60 ta degıl 120 ne dıyım

https://www.youtube.com/watch?v=LHtnktoPLAo

• quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

quote:

quote:

quote:

quote:

Uncharted 4'ün multisini single grafikleri ile 60 fps oynamak muhteşem birşey olacak.

Az önce witcher 3 blood and wine oynadım ps4 te sabit 60 fps.ee dedim bu mu bunun için mi pro çıkıyor?60 olsa nolur olmasa nolur.Grafik artışı iyi tabii ama milletin birbirini yediği 60 fps diye delirdiği bu mu?bende mi acayiplik var çözemedim.neyse alanlar güle güle kullansın

PS4'te 30'dan gram ilerlemeyen oyunu nerede ''sabit 60 frame'' oynadın rüyanda mı?

Merlinin kazanından incelemenin bir bölümünü atıyorum zaten fark hissediliyor ama benim için önemi yok. Ne özellığı oluyor anlamadım.

Asıl sürprizi Toussaint'e ilk adımı attığımda yaşadım ben. Tamamen aynı ayarlarda ve kesintisiz 60 FPS oranında oynamaya başladım.

merlinin kazanını cıddıyemı alıyosun al test burda digital foundry nın 60 ta degıl 120 ne dıyım

Ben anlatamıyorumgaliba blood and wine ek paket. Witcher 3 ün kendisi 30 fps zaten. Blood and wine 60 a çıkarılmış

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tansusus

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben anlatamıyorumgaliba blood and wine ek paket. Witcher 3 ün kendisi 30 fps zaten. Blood and wine 60 a çıkarılmış

tamam ek paketın testı zaten

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    2016 DS4 aldıgımızda gümrük vb.. işlemlerle uğraşıyormuyuz yoksa burdan alır gibi kapımıza geliyormu

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa yıldız ts

2016 DS4 aldıgımızda gümrük vb.. işlemlerle uğraşıyormuyuz yoksa burdan alır gibi kapımıza geliyormu

75 euro altı olduğu için gümrük vb yok direk kapına kadar geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ParsOne

Cihazın fiyatı ingilterede £332.49 GBP'ye düştü ordan Tax Free'ile almak en karlısı.

332,5 - Tax Free £38,5 : £294 X 3,88.tl : 1140.tl Bildiğin bedava...

Yanında New DS4 alırsan £332,5 + £42,5 : £375 - Tax Free £43 : £332 X 3,88.tl : 1288.tl

ay sonu bi arkadaşım gidiyo alıcam inşallah... Xbox One'ı sattım bile

Yanında 1 oyunlu Seçenekleride çıkmış bi bakın
    https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-4-Pro-1TB/dp/B01GVQVL0Y/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1478207986&sr=1-3&keywords=ps4&th=1

Almayı denedim ama 1800 TL den aşağa çıkmıyor fiyat.

• Şuan amazon.de 1366 tl herşey dahil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Amazon de den alınan oyunlar türkçe oluyormu örnk uncharted

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarasa446 Y kullanıcısına yanıt
    Olmayabilir bilgim yok ama 2.bölge oyun dil seçenekleri tr ye gelen kutulardan farklımı olur emin değilim.

• Merhaba arkadaşlar,

Alım/satım ile ilgili mesajlar silindi. PS4 almak veya satmak isteyen arkadaşlar lütfen ikinci el bölümünü kullansın. Buraya alım/satım ile ilgili yazılacak olan her mesaj silinecek ve üyeler için cezai işlem uygulanacaktır. Biraz dikkat edelim.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

quote:

Orijinalden alıntı: Faithful Blood Day

quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Fark minimum düzeyde.

https://www.youtube.com/watch?v=Xpp5AQrpA3o

Zaten asil fark 4k da belli olur.1080pde asiri bir ilerleme olmaz proda.fakat isin en kafa karistiran tarafi fps olayi olucak.bence proyu almak icin grafikten cok fps dusunulmesi lazim

4k'da grafikler ps4 'ten daha geride gözüküyor neredeyse.4K daha fazla gpu gücü istediği için grafik detayından kısmak zorunda kalıyorlar.Bu da ispatı :

https://www.youtube.com/watch?v=yu-ST4ntGjc

tabıkı daha gerıde olucak pc dekı 2500 -3000 tl lık kartta oynuyo dıger bılesenlerı ıcıne katmıyorum otekı 1700 tl lık alette.

• quote:

Orijinalden alıntı: road35

Şuan amazon.de 1366 tl herşey dahil

Herşey dahil derken

• quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Herşey dahil derken

kargo, gümrük işlemleri, ve kdv dahil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: napolyon07

quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

quote:

Herşey dahil derken

kargo, gümrük işlemleri, ve kdv dahil.

Ben baktim simdi bende hizli kargo ile 1476 tl gorunuyor

• adamın resimlerini paylaşmışssın okey hocamda adamın yorumlarınıda yazsaydın farkı bıraz anlardık resımle anlasılacak sey degıl bu hareketlı olarak ızlemeden anlasılmaz
  • Alpheratz kullanıcısına yanıt
    Hocam bunun için ayrı konu var neden burada yazıyorsunuz

• Ps4 ya da pro ya da xbox1, kesinlikle parasını hakeden cihazlar. Karşılaştırmalara bakıyorum, öyle aman aman farklar yok.. Gölgede okadar iyi olmasın ya da çok hafif flu olsun.. Konsol=f/p
    Tabi Türkiye'de oyundan yerleştiriyolar ayrı mesele.. Sırf bundan dolayı bütün konsolcular birbiriyle kardeş olacak neredeyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Requiem_For_a Dream -- 4 Kasım 2016; 10:13:9 >
  • Ps4 Pro 4.2tf gözüküyor ama aslında işin içine optimizasyon girdiğinde çok daha güçlü bir konsol...

Mesela Supersampling donanıma çok güç bindiren bir sistem ama Pro nun çok iyi yaptığı yazılıyor...Tabiki bu konuya daha hakim arkadaşlarımız bilgilendirir bizleri....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Lg 55E6V Oled için yorumunuz ne olur arkadaşlar ps4 Pro için?

lg alma yazılımları çok kötü, philips yada samsung bakabilirsin, mağazaları gez derim piksel yoğunluğu önemli ekrandan dışarı taşan piksel yoğunluna sahip modeleler var mağazada onlara bak direk farkediliyor zaten görüntü kalitesi ps onlarda zevkli oluyor
  • 
Sayfa: önceki 446447448449450
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.