Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (446. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyati almaya cekiyor valla ama once ps4'ten kurtulmk lazim. :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Nereden aldınız? Ben uygun bir fiyata edinmek istiyorum,tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080 pde fark yok diyorlar ama unc4 kasma yapıyordu ara ara ps4 te. Napsam bilmiyorum.

Şöyle en iyi grafikte 1080@60 oynamak vad birde.

Ek sonraki konsol ne zaman çıkar sizce. 2 yıldan fazla sürecekse amazondan alayım. Satarken ikisi de garantisiz olacak zira.

• Uncharted 4'ün multisini single grafikleri ile 60 fps oynamak muhteşem birşey olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinmeden izleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evs4evs -- 4 Kasım 2016; 0:29:4 >
  • O kadar çok bekledim ki, şurada 1 hafta kalmışken artık isteyip istemediğimden bile emin değilim. Bunalıma girdim.
  • Cihazın fiyatı ingilterede £332.49 GBP'ye düştü ordan Tax Free'ile almak en karlısı.

332,5 - Tax Free £38,5 : £294 X 3,88.tl : 1140.tl Bildiğin bedava...

Yanında New DS4 alırsan £332,5 + £42,5 : £375 - Tax Free £43 : £332 X 3,88.tl : 1288.tl

ay sonu bi arkadaşım gidiyo alıcam inşallah... Xbox One'ı sattım bile

Yanında 1 oyunlu Seçenekleride çıkmış bi bakın
    https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-4-Pro-1TB/dp/B01GVQVL0Y/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1478207986&sr=1-3&keywords=ps4&th=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ParsOne -- 4 Kasım 2016; 0:41:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Uncharted 4'ün multisini single grafikleri ile 60 fps oynamak muhteşem birşey olacak.

Az önce witcher 3 blood and wine oynadım ps4 te sabit 60 fps.ee dedim bu mu bunun için mi pro çıkıyor?60 olsa nolur olmasa nolur.Grafik artışı iyi tabii ama milletin birbirini yediği 60 fps diye delirdiği bu mu?bende mi acayiplik var çözemedim.neyse alanlar güle güle kullansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master of darkness -- 4 Kasım 2016; 0:39:31 >
  • master of darkness kullanıcısına yanıt
  • N11 üzerinden hepsisony ne zaman önşipariş açacak bilgi olan var mı
  • Sonynin'de yaptığı işmi 2013 yılında ps 4'ü ps 4 pro donanımıyla çıkarsaydı efsane güçlü bir konsol olacaktı yer yerinden oynayacaktı 2005 yılındaki xbox 360 gibi olacaktı bir anda devrimsel bir grafik artışı olacaktı

Belki 150-200 dolar fazla olacaktı ama konsol güç olarak beklentileti karşılayacaktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 4 Kasım 2016; 0:47:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ParsOne

Cihazın fiyatı ingilterede £332.49 GBP'ye düştü ordan Tax Free'ile almak en karlısı.

332,5 - Tax Free £38,5 : £294 X 3,88.tl : 1140.tl Bildiğin bedava...

Yanında New DS4 alırsan £332,5 + £42,5 : £375 - Tax Free £43 : £332 X 3,88.tl : 1288.tl

ay sonu bi arkadaşım gidiyo alıcam inşallah... Xbox One'ı sattım bile

Yanında 1 oyunlu Seçenekleride çıkmış bi bakın
    https://www.amazon.co.uk/Sony-PlayStation-4-Pro-1TB/dp/B01GVQVL0Y/ref=sr_1_3?s=videogames&ie=UTF8&qid=1478207986&sr=1-3&keywords=ps4&th=1

We have sold through our allocation of PS4 Pro and will not have any more stock before Christmas.

Orders will be fulfilled in the order they are placed as soon as we receive further stock. This is likely to be early 2017.

maalesef amazondan su anda alamiyorsun..noelden once ellerinde stok olmayacak, birdahaki stokta muhtemelen 2017in ilk aylarinda olacak...

• izlesekte Pro'nun gerçek gücünü göremiycez zaten videodan anlaşılmaz.

çözünürlük 3480x2160 ve 2160p bunu görmek güzel gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 4 Kasım 2016; 0:54:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

N11 üzerinden hepsisony ne zaman önşipariş açacak bilgi olan var mı

HepsiSony kendi sitesinde bile açmadı daha. N11'e nasıl verecek bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Uncharted 4'ün multisini single grafikleri ile 60 fps oynamak muhteşem birşey olacak.

Az önce witcher 3 blood and wine oynadım ps4 te sabit 60 fps.ee dedim bu mu bunun için mi pro çıkıyor?60 olsa nolur olmasa nolur.Grafik artışı iyi tabii ama milletin birbirini yediği 60 fps diye delirdiği bu mu?bende mi acayiplik var çözemedim.neyse alanlar güle güle kullansın

PS4'te 30'dan gram ilerlemeyen oyunu nerede ''sabit 60 frame'' oynadın rüyanda mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 4 Kasım 2016; 0:59:33 >
  • Fark minimum düzeyde.

https://www.youtube.com/watch?v=Xpp5AQrpA3o

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Konu işsiz kaynıyor resmen. 10 unda alsak 11 inde kargoya verirler mi 12si bana ulaşır mı falan diye stres yapanlar var. Ulan tek derdiniz bu olsun millet açlıkla hastalıkla uğraşıyor siz gelmişsiniz hobi aletinin 1-2 gün gec gelmesi durumunda ne yapacağınız hakkında tartısıyorsunuz. Oyun aleti bu sidik yarıstırma aleti de değil. İsteyen pro alır isteyen PC toplar size ne? Parasını siz mi veriyorsunuz? Birbirlerine laf sokanlar mı dersin eski versiyonu aldı diye dalga geçenler mi dersin... Toplum düzgün değil ki konsol 10tflops olsa ne yazar.

siz hayatta böyle hesap yapıcaksanız işiniz var ona kalırsa yarına bile çıkacağımız belli değil diyip bi köşede pusup oturalım hayattan elimizi ayağımı çekelim.herkesin bi derdi var Allah kimseye dert tasa vermesin ama hastalıkta insan için açlıkta insan için hayati zevklerde insan için.stres yapılmıyor burda emin olun PS seven insanlar heyecanlanıyor hepsi bu insanın heyecanınıda kaybetmemesi önemli bişey.Mesela ben 10 gün önce ameliyat oldum napsaydım aman hastaneye düştüm dünya boş yemişim PS4'ü felan diyip herşeyden soğsamıydım.bahsettiğin konular ayrı bu ayrı bi konu.

• quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Fark minimum düzeyde.

https://www.youtube.com/watch?v=Xpp5AQrpA3o

Zaten asil fark 4k da belli olur.1080pde asiri bir ilerleme olmaz proda.fakat isin en kafa karistiran tarafi fps olayi olucak.bence proyu almak icin grafikten cok fps dusunulmesi lazim

• aterikasedi kullanıcısına yanıt
    Burdan anlaşılmaz

• 
Sayfa: önceki 444445446447448
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.