Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Yahu zaten 2x2=4 gibi basit,Pro Ps4'ten çok daha iyi olacak. Ps4 Pro'yu oynayan için şu anki Ps4 grafikleri çamur gibi olacak,bunu anlamamak için teknoloji cahili olmak lazım.
    Fakat siz beni anlamadınız sanırım,ben Ps4'ün grafiksel anlamda Ps3 seviyesine indirilip indirilmeyeceğini merak ediyorum. Millete Pro aldırabilmek için Ps2-Ps3 seviyesinde grafikler sunma ihtimalleri kapitalist düzende pekala var.
    Apple'nin bir zamanlar güncellemeler ile Phone 4'ü ve 4s'i çöp haline getirmesi gibi.

Ps4 şu anki grafiklerini muhafaza etsin,yeni nesile kadar Fifa ve Nba'de standardını korusun yeterli.

Sony Donanimdan para kazanmiyor.Onemli olan her eve bir sekilde donanim sokup.Pazar tezgahini atmak yani senin evine marketing cihazini yerlestirmek,Gerisi oyun ve dijital kazanc ile asil parayi kazanmaktir..Yani ps4 u kenara itmek imkansiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şurdaki arkadaş PS4 Pro ya erken erişmiş. Ürün çok sessiz çalışıyormuş.

Fotoğraf paylaşıyor. Dileyen bakabilir:https://twitter.com/JuniperMaxRoth

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fiyat etiketi walmart in etiketi gibi. Orda calisiyor olabilir :)

• Adam simdiden almis twittera atmis fln vay be rafa koymus bide.ama video fln paylasmaz cunku farkli bi etiket var
    PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONUPLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Konu işsiz kaynıyor resmen. 10 unda alsak 11 inde kargoya verirler mi 12si bana ulaşır mı falan diye stres yapanlar var. Ulan tek derdiniz bu olsun millet açlıkla hastalıkla uğraşıyor siz gelmişsiniz hobi aletinin 1-2 gün gec gelmesi durumunda ne yapacağınız hakkında tartısıyorsunuz. Oyun aleti bu sidik yarıstırma aleti de değil. İsteyen pro alır isteyen PC toplar size ne? Parasını siz mi veriyorsunuz? Birbirlerine laf sokanlar mı dersin eski versiyonu aldı diye dalga geçenler mi dersin... Toplum düzgün değil ki konsol 10tflops olsa ne yazar.

bro

• CaptainBerk1 C kullanıcısına yanıt
    11 inde kargoya verilecektir diyor. 600 km mesafelere kadar 2 gunde geliyor. yani en iyi ihtimal kargoya verildikten 2 gun sonra sizde olur

• Onsiparisten vazgectim cihazi denemeden almicam aman aman fark yoksa para bosa gitmesin..1 ay sonra alirim ama guvenli alirim..asil sorun ps cafe calistiranlarda simdi proyami geccekler yoksa normal ps4 demi kalcaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainBerk1 -- 3 Kasım 2016; 22:42:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainBerk1

Onsiparisten vazgectim cihazi denemeden almicam aman aman fark yoksa para bosa gitmesin..1 ay sonra alirim ama guvenli alirim..asil sorun ps cafe calistiranlarda simdi proyami geccekler yoksa normal ps4 demi kalcaklar.

Aynen benim gibi düşünmüşsün. Benim tahminim Aralık ayında güzel bir bundle ile gelmesi. Misal bloodborne yada dark souls 3, last of us gibi gibi... Zaten 9 unda hastaneye yatış yapıyorum, bu açıdan çok da keyfini hemen çıkartamayacağım zira 1 oyunum bile yok

• LiLaLo kullanıcısına yanıt
    Bende askere gitcem
    Seneye hic bu islerle ugrasamicam o yuzden almak istemiyorum askerde para lazim. Dusundumde olmasada olur.ben gelene kadar ps5 cikar :)şınav cekerken aklima pro fln gelmez :))millet proya gun sayiyo ben askerlige :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainBerk1 -- 3 Kasım 2016; 22:54:11 >
  • 6 gün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 3 Kasım 2016; 22:57:21 >
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Hocam dikey stand cihazın ısınmasını etkiliyor mu? Bir yerde, cihazın dik durması halinde daha fazla ısındığını okumuştum da.

• Normal rj45 ile oluyor mu. Bilgisayar da yaparken rj 45 in bir ucunda ki kabloların yerlerini değiştiriyorduk.

• Saticinin amazon olmadigi bir saticidan 290 euro hersey dahil ps vr ilan var alsam gumrukte sikinti cikar mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 3 Kasım 2016; 23:23:26 >
  • yurtdisinda cihazi erken eline geciren cok olacak gibi.

ne var amazonda 2-3 gun sonra bizim siparisleri yollasa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Şurdaki arkadaş PS4 Pro ya erken erişmiş. Ürün çok sessiz çalışıyormuş.

Fotoğraf paylaşıyor. Dileyen bakabilir:https://twitter.com/JuniperMaxRoth

Ahahah adam oturdugu yerdeki walmarttan gitmis almis sanirim calisanlara bilgi verilmemis bildigin gitmis almis twitterdan sorulari cevapliyor

• Ya arkadaşlar benim için önemli lütfen cevaplayınız.

4k tv m yok almayı da düşünmüyorum kesinlikle 2-3 yıl kadar.

Hdr destekli 2015 42lf650v tv m var 1080 lik.

Şimdi, benim ps4 den tek beklentim sadece ve sadece 1080p 60 fps alabilmem ve daha iyi görüntü sunması.

Sizce mantıklı olur mu, bir de ps4 pro dan 1080p çıkış alabiliyor muyuz yoksa 1080 p ile 4 k arasında bir değer sahipde ekrana göre kendisi scale mi ediyor.

Bildiğiniz üzere 1080 p fotoğraf 4 k dan 1080 p ye düşürülmüşten daha kaliteli büyütmek gibi küçültmekte pixel kayıplarına ve hasara sevep oluyor.

• yaki83 kullanıcısına yanıt
    Gumruk islerini sen halledeceksin gidip vergi kdv belge vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kayda değer bir fark olacağını zannetmiyorum sonuçta bu cihazlar testlerden geçiyor dikey olarakta kaç saat denemişlerdir tam yükte
  • Wheatley kullanıcısına yanıt
    şu video şaka değilse (ki değil) hala ps4 ün gideri var. pc ile karşılaştırılmış daha ne olsun. ben 1080p için pro pek karlı olmayacak düşüncesindeyim.para varsa al bi tık daha iyi olsun ona bişey diyemeyiz tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Hocam dikey stand cihazın ısınmasını etkiliyor mu? Bir yerde, cihazın dik durması halinde daha fazla ısındığını okumuştum da.

ben ps4du 2yildir dik kullaniyom sorun yok

• 
Sayfa: önceki 443444445446447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.