Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (440. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lg 55E6V Oled için yorumunuz ne olur arkadaşlar ps4 Pro için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Lg 55E6V Oled için yorumunuz ne olur arkadaşlar ps4 Pro için?

Kesinlikle PS4 Samsung TV de oynanır o verdiği Dinamik kontrast yeterde artar bile evimde zamanında en son çıkan LG 55'' le Samsung 40'' almıştım. Samsungun verdiği görüntü kalitesi muazzam ötesi. LG ise oyun moduna almadan aşırı lag oluyor ve oyun moduna alıncada soluk mat bi renge bürünüyor.
  • Tomb Raiderdaki grafik ayarları tanıtılıyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Pro modele geçeyim diyorum ama şimdi bende ki ps4 e 2 tb harddisk taktım yarısı oyunlarla dolu 2 tanesi hariç gerisi dijital, Pro alınca içindeki Harddisk çıkarıp ps4 de ki harddiski taksam sorun çıkar mı, yoksa oyunları baştan indirmek çok dert, AKK varken hatta ömür yer

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    24 saatlik 100mbps akksız hakkını kullan.. 200gb dosyayı 3 saatte indirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Tomb Raiderdaki grafik ayarları tanıtılıyor.

Tam bir görsel şölen olmuş tomb raider almak farz oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: thsndrn

24 saatlik 100mbps akksız hakkını kullan.. 200gb dosyayı 3 saatte indirdim.

Benim oturduğum yerde maksimum düzeyde 16mb verebiliyorlar para var kablo yok kimisin de kablo var para yok 💰

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Ps4pro 1.öncelik olup ps4 için de port edilsin cümleniz çok yanlış.Sony oyunlarını ps4 baz alınarak yapılacağını söyledi.Eğer Sony böyle bir şey yaparsa ps4 kullanıcılarına yaptığı büyük bir yanlış olacaktır.Fakat oyunu ps4te şimdiki gibi veya biraz daha gelişmiş grafiklerle stabil çalıştırıp Pro için de yamayla desteklerse bunda bence sıkıntı yoktur.Sony de zaten durumun böyle olacağını söylemişti umarım sözlerinden dönmezler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Pro modele geçeyim diyorum ama şimdi bende ki ps4 e 2 tb harddisk taktım yarısı oyunlarla dolu 2 tanesi hariç gerisi dijital, Pro alınca içindeki Harddisk çıkarıp ps4 de ki harddiski taksam sorun çıkar mı, yoksa oyunları baştan indirmek çok dert, AKK varken hatta ömür yer

hocam şuanlık
    1-ethernetle ps4 den proya aktar
    2-harici bir hdd backup alıp proya aktarmak
    şuanlık 2 tb hdd proya takarsın ama çalışmaz cunkı sıstem dosyası yok, pronnun cıktıgı gun belkı ama ılerleyen zamanlarda paylasılır onun ıcın sımdılık pronun kendı hdd'sini kullan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 3 Kasım 2016; 17:45:1 >
  • Hımm hocam bu dediğim TV hem Oled hem de HDR10 ve Dolby Vision destekli ayrıca oyun moduda var fiyatı tuzlu ama piyasadaki en iyi TVlerden biri olduğu söyleniyor...

• f

• KalemKolik kullanıcısına yanıt
    Pro elbette daha güçlü cihaz,kim istemez? İsterlerse uzay gemisine çevirsinler Pro'yu. Benim derdim standart Ps4'ün göreceği muamelede.
    Kimse garanti verebiliyor mu fifa,nba,bf gibi oyunlar şimdi nasılsa yeni nesile kadar öyle devam edecek diye?
    Örneğin şu an fifa 17 1080p/60 fps,high olarak oynanıyorsa iki sene sonra 1080p/30 fps/low oynandığında neler olacak?
    Benim yakındığım durum bu hocam,yoksa Ps4'ten süper performans bekleme gibi hayallere kapılmıyorum.

Ben başından beri Ps4 alma taraftarıydım,çünkü hardcore oyuncu değilim,grafikten yüksek beklentim yok. Haftada üç dört saat kafa dağıtmak için fifa,Nba vs oynarım. Mustafa Yiğit de benim tipimdeki oyuncuların Ps4 Pro almasına çok da gerek olmadığını söylemişti.
    Ama bakıyorum Ps4 fiyatları epey düşmüş,herkes Pro'ya geçiyor. Bilgisine güvendiğim insanlar Ps4 çöp oldu diyor. Şimdi oyun yapımcıları Ps4'ü sallamayacaklar. Ben o kadar para verdim ilerleyen zamanlarda optimizasyon problemleriyle,kasmalarla mı uğraşacağım?

Kimse kafama silah dayamadı,ben röportajlara göre kararımı kesinleştirip Ps4 aldım. "Ps4 ile Ps4 ayrı platformlar değil. Oyunlar Ps4'e göre geliştirilecek,Ps4 Pro'da ise sınırlar zorlanacak" yorumu benim için kilit nokta oldu ve gittim aldım. Pro almayı düşünmediğim için de beklemedim, bu kadar basit. Madem Pro 1700 gibi -donanımına göre- süper bir fiyattan satışa sunulacak idi,neden 1500'e bize Ps4'leri 1 ay önceden verdiler?
    Bize 1100-1200 liradan satsalardı ağzımı bile açmazdım.

• Hitman'den de Pro desteği geldi. 1080p yi de destekleyecek olmaları güzel.

https://hitman.com/en-us/news/ps4-pro-support
  • Gamer007_ kullanıcısına yanıt
    Tamam kardeşim, teşekkür ettim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 3 Kasım 2016; 17:58:1 >

• Dostum dediğini yeni duydum ama oturduğum apartmanın altyapısı yetersiz internet için o hızları görmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Jules Dumont

Pro elbette daha güçlü cihaz,kim istemez? İsterlerse uzay gemisine çevirsinler Pro'yu. Benim derdim standart Ps4'ün göreceği muamelede.
    Kimse garanti verebiliyor mu fifa,nba,bf gibi oyunlar şimdi nasılsa yeni nesile kadar öyle devam edecek diye?
    Örneğin şu an fifa 17 1080p/60 fps,high olarak oynanıyorsa iki sene sonra 1080p/30 fps/low oynandığında neler olacak?
    Benim yakındığım durum bu hocam,yoksa Ps4'ten süper performans bekleme gibi hayallere kapılmıyorum.

Ben başından beri Ps4 alma taraftarıydım,çünkü hardcore oyuncu değilim,grafikten yüksek beklentim yok. Haftada üç dört saat kafa dağıtmak için fifa,Nba vs oynarım. Mustafa Yiğit de benim tipimdeki oyuncuların Ps4 Pro almasına çok da gerek olmadığını söylemişti.
    Ama bakıyorum Ps4 fiyatları epey düşmüş,herkes Pro'ya geçiyor. Bilgisine güvendiğim insanlar Ps4 çöp oldu diyor. Şimdi oyun yapımcıları Ps4'ü sallamayacaklar. Ben o kadar para verdim ilerleyen zamanlarda optimizasyon problemleriyle,kasmalarla mı uğraşacağım?

Kimse kafama silah dayamadı,ben röportajlara göre kararımı kesinleştirip Ps4 aldım. "Ps4 ile Ps4 ayrı platformlar değil. Oyunlar Ps4'e göre geliştirilecek,Ps4 Pro'da ise sınırlar zorlanacak" yorumu benim için kilit nokta oldu ve gittim aldım. Pro almayı düşünmediğim için de beklemedim, bu kadar basit. Madem Pro 1700 gibi -donanımına göre- süper bir fiyattan satışa sunulacak idi,neden 1500'e bize Ps4'leri 1 ay önceden verdiler?
    Bize 1100-1200 liradan satsalardı ağzımı bile açmazdım.

Sadece fifa oynayacak adam bile ps4 pro almalı. Fark fifa 18 ile iyice hissedilir

Ps4 pro tanıtıldığı gün ps4 malesef gözden düştü.

Hiç konsol düşünmeyen hardcore ve pc oyuncuları bile ps4 pro alacağını belirtiyor. Donanımhaber arge şefi. Eğer bu konsol BSC Eski editörlerinden Talha Aynacıyı bile etkilemiş iseki bu eleman nintento fanıdır demekki birçok kesime ulaşıyor

Neden bu kadar talep görüyor diyen varsa olması gereken ps4 şimdi çıkıyor.

Yama çıkan oyunlarla değil bundan sonra çıkacak oyunlarda çok ciddi görsellik farkı olacak. Kimse kimseyi kandırmasın ps4 çıktığı dönemin standartlarını bile yakalamakta zorlanan bir konsoldu donanım olarak. 1080p anlamında görsel kısımda ps4 pro cgi kalitesinde oyunlar sunacak. Mesela yeni gow nasıl olur siz düşünün.

• PS4 PRO güzel fakat ben gerek duymuyorum. Youtube da karşılaştırma videolarında oyun görselleri arasında pek fark göremedim.

Bu arada yeni konu açabilmem için kaç yorum atmam gerekiyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruh14

PS4 PRO güzel fakat ben gerek duymuyorum. Youtube da karşılaştırma videolarında oyun görselleri arasında pek fark göremedim.

Konsol fiyatıda zaten pek fazla bişe beklemeyin der gibi
    ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

Orijinalden alıntı: asiruh14

PS4 PRO güzel fakat ben gerek duymuyorum. Youtube da karşılaştırma videolarında oyun görselleri arasında pek fark göremedim.

Konsol fiyatıda zaten pek fazla bişe beklemeyin der gibi
    ;)

Aynen Gerçekten yeni bir şey gelmiş olsa bu fiyata satmazlar. Zaten donanımlarını karşılaştırdığında görüyorsun çok az şeyler değişmiş gibi görünüyor. Ha ps4 ü olmayan pro yu alsın. Onun dışında normal ps4 sattıracak pek bir şey var mı bilmiyorum. Zamanla göreceğiz sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 438439440441442
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.