Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    17-18 kasim gibi elimizde olur daha once gelmez dediğin gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık açıklayın şunun fiyatını ya ! Devlet sırrı sanki.Ay başı geldi.Millet ona göre bütçe yapacak , parasını ayarlayacak...
  • Pazartesi açıklanacaktır çok yüksek ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Pazartesi açıklanacaktır çok yüksek ihtimal.

Pek umudum yok ama inşAllah akabinde bi kaç yer daha ön sipariş açabilir belki.
  • quote:

kasım ayında acıklama yapacaklarını acıklamişlardı. sali çarşamba gibi resmi açiklama gelir sanırım. hep kur bahane ediliyorda sanki euro 4lira olacak 3.30-3.40 arasında oynuyor 30-40 liranın hesabımı yapiliyor anlamak zor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Ön siparişin mantığı daha uyguna yada hediyeli ürünler ile sipariştir. Aynı fiyata hediyesiz sadece konsol çıkacaksa zaten ön sipariş vermenin mantığı yok gider teknosadan bimeksten hemen alırım aynı gün elimde olur diğer türlü ön sipariş hayatta vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Ön siparişin mantığı daha uyguna yada hediyeli ürünler ile sipariştir. Aynı fiyata hediyesiz sadece konsol çıkacaksa zaten ön sipariş vermenin mantığı yok gider teknosadan bimeksten hemen alırım aynı gün elimde olur diğer türlü ön sipariş hayatta vermem

Mantık onu diyor tabi hocam ama o mantık bizim burada işlemiyor işte maalasef..

• Bugün iyimserim. Fiyat 1700 TL olacak...
  • samwet kullanıcısına yanıt
    Bu dolar kuruyla 1.999 tl diyorum

• Cem_F1-Mclaren C kullanıcısına yanıt
    Şu an 1 euro 3,39 TL. Ps4 slim fiyatına oranlarsak tam olarak 1700 TL 'ye denk geliyor.
  • Millet Sony PS4 Pro ları 400 € dan satıyor kâr ı da dahil o yüzden 1700 TL olarak gelmeli Türkiyede bir daha kâr eklenmemeli yoksa saçmalığın daniskası olur,olurda 1900 TL çıkarsa ben dahil çoğu kişi 400-500 TL daha uyguna amazon dan alırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem_F1-Mclaren

Bu dolar kuruyla 1.999 tl diyorum

Euro bazindan getiriyor Sony Turkiye.

• HepsiSony'in stoğunada gelmiştir veya bu hafta içi mutlaka gelecektir. İnşallah 10 Kasım'dan önce kargolama şansları olur.

• quote:

HepsiSony'in stoğunada gelmiştir veya bu hafta içi mutlaka gelecektir. İnşallah 10 Kasım'dan önce kargolama şansları olur.

8-9 kasim gibi gonderebilirler. O tarihlerde bekliyorlar. Gelir gelmez gondericekler bizzat magazalarinda konuştum. İnş daha erken gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan-

quote:

HepsiSony'in stoğunada gelmiştir veya bu hafta içi mutlaka gelecektir. İnşallah 10 Kasım'dan önce kargolama şansları olur.

8-9 kasim gibi gonderebilirler. O tarihlerde bekliyorlar. Gelir gelmez gondericekler bizzat magazalarinda konuştum. İnş daha erken gelir.

Cihazı 10 undan önce alacağınızı sanmam erken gelse bile göndermiyorlar istanbul dışına 9 unda kargoya verebilirler ama 10 undan önce elinizde olmaz. Sony izin vermiyormuş. Benim ps4 aldığım bayi öyle demişti. Cihazın seri numaraları sony de kayıtlı psn ye bağlandığın anda sisteme düşüyor hangi bayinin cihazı erken sattığı belli oluyor demişti. Sonra merkez bayii ile uğraşıyormuş neden erken sattın diye.

• 8-9 Kasım gibi gönderirlerse süper olur hafta sonuna takılmayız. Sen gerçe istanbuldan alacaksın sıkıntı yok biz hafta sonuna takılırsak sıkıntı büyük :)

• quote:

8-9 Kasım gibi gönderirlerse süper olur hafta sonuna takılmayız. Sen gerçe istanbuldan alacaksın sıkıntı yok biz hafta sonuna takılırsak sıkıntı büyük :)

10 kasım perşembe geliyor 10 verseler bile hatta 11 verseler bile cmrt elinde hayırlısıyla, 10 kasım gecesi önünde yatıcam merak etmeyin şaka bir yana haber veririm. Bu sefer sorun çıkmayacagını düşünüyorum gelecek miktar tükenince satışı durdurdular.
  • Arkadaşlar fiyat belli oldu mu acaba ?

Olmadıysa tahmini ne olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Arkadaşlar fiyat belli oldu mu acaba ?

Olmadıysa tahmini ne olur ?

1700 tl olur rahat olun. en fazla kur mur derler 1750 üstü olmaz.
  • Sorma sabır mabır kalmadı takvim yapraklarını hergün bi zevkle yırtıyorum :) Hocam sen ordasın kargo durumlarından bizi bilgilendirirsin.

• 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.