Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elinizin altinda amazon diye birsey var hala yok sony turkiye, yok garanti

turkiyenin musteri hizmetleri en iyi firmasindan 10 kati daha iyidir amazon, hangi ulke olursa olsun. neden bu kadar takmissiniz garantiye anlamiyorum.

ustune birde daha ucuz..gercekten cok ilgincsiniz...
  • Mustafa Yiğit, ay sonunda açıklayacağız demişti. Bunu göz alırsak bence bu pazartesi fiyatı açıklarlar.
  • Sony TR fiyatı açıklasa ne olur açıklamasa ne olur kim alıcak TR den bu fahiş fiyatlarla bu kazık fiyatlarla.....Adam Amazon dan alır hem ucuz olur hem de devlete de vergisini öder....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M23T32

Sony TR fiyatı açıklasa ne olur açıklamasa ne olur kim alıcak TR den bu fahiş fiyatlarla bu kazık fiyatlarla.....Adam Amazon dan alır hem ucuz olur hem de devlete de vergisini öder....

10 Kasım günü emin ol elektronik marketlerde pro için ufak çaplı kuyruklar görebilirsin.
  • PS4 Pro mağazalara ulaşmaya başlamış. Kutusunun fotoğrafları sızdırıldı.

http://imgur.com/gallery/Z4pRt
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Fotolar görünmüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -IMAX-

Fotolar görünmüyor

Ülkemizde yasaklı olduğu için hocam. DNS, VPN vb ile görünüyor.
  • Ben amazonun 5 kasım gibi parayı çekip 6 sı gibi kargoya vereceğini düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

PS4 Pro mağazalara ulaşmaya başlamış. Kutusunun fotoğrafları sızdırıldı.

http://imgur.com/gallery/Z4pRt

Çok yakışıklılar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    kargo gönderim tarihi 11kasim gözükuyor. sanuçda yeni cikacak bir ürun dunya capinda cikis tarihi 10kasm. daha önce göndermezler

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrvrd1996

Ben amazonun 5 kasım gibi parayı çekip 6 sı gibi kargoya vereceğini düşünüyorum.

bende ayni sekilde dusunuyorum.

fotolardan goruldugu uzere cihazlar magazalara ulasmaya baslamis. alan kisilere 10unda ulastirmak adina daha onceden cikislarini yapacaklardir.
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Tamamda hocam 6 sında gönderip bize 7 sinde gelmeyecek yaa. 10 kasımda elimizde olacak şekilde gönderim yaparlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

quote:

Ben amazonun 5 kasım gibi parayı çekip 6 sı gibi kargoya vereceğini düşünüyorum.

bende ayni sekilde dusunuyorum.

fotolardan goruldugu uzere cihazlar magazalara ulasmaya baslamis. alan kisilere 10unda ulastirmak adina daha onceden cikislarini yapacaklardir.

Malesef Amazon'da o şekil olmuyor.9-10 Kasım gibi ücreti çekecekler.11 Kasım'da kargolanır.3-4 Senedir alışveriş yapıyorum ön siparişler hiç bir zaman çıkış günü elime geçmedi.Genelde çıkış günü yada nadiren 1 gün önce kargoya veriliyor.Zaten Pro siparişindede 11 kasımda gönderileceği yazıyor.

• quote:

Tamamda hocam 6 sında gönderip bize 7 sinde gelmeyecek yaa. 10 kasımda elimizde olacak şekilde gönderim yaparlar.

işallah dedigin gibi olur. ben amazondan verirdim siparişimi 11rinde gonderilcek yaziyor.17-18 kasım gibi gelmesini bekliyorum. aslinda mantikli olan dedigin gibi cıkış tarihinde eliemizde olmasi lazim. yoksa ne anlami var ön siparisin.

• Bir hataya dusup watch dogs bundel aldim ya 2 gün gec gelicek konsol, zaten eskisi iyice bozuldu cok fazla ses cikariyor fani ciktigi günden beri kullaniyorum.Pro aslinda iyi bir bahane oldu konsolu yenilemek icin
  • Arkadaşlar, Amazondan sipariş verdiyseniz 10 Kasım da elinizde olmasını hayal etmeyin lütfen. Almanya da olsanız neyse çıkış günü belki elinizde olurdu ama Türkiye olduğu için 1 hafta beklemeniz gerekebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

elinizin altinda amazon diye birsey var hala yok sony turkiye, yok garanti

turkiyenin musteri hizmetleri en iyi firmasindan 10 kati daha iyidir amazon, hangi ulke olursa olsun. neden bu kadar takmissiniz garantiye anlamiyorum.

ustune birde daha ucuz..gercekten cok ilgincsiniz...

Tamamda yapılmayacak bir hatası olunca ne olacak o zaman
    ben ps4 aldım 1 yıl kullandım cd içine girmeme hatası aldım aldığım yere götürdüm 1 hafta içinde sıfır ps4 verdiler garantisi olmasaydı ne yapacaktık

• Amazon.de henüz çekmedi değil mi parayı kartlardan arkadaslar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarhosbulasikteli kullanıcısına yanıt
    Yok hocam kargo yapmadan önce çekiyor sonra kargoya gönderiyorlar yani 9 unda filan çekerler
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.