Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34.525
Cevap
368
Favori
1.210.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 3110
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 93
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 63
  • Favoriye Eklediklerim 370
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • snakefatih (701 mesaj) makta06 (620 mesaj) radko (611 mesaj) BlackTower_35 (572 mesaj) tnrvrd1996 (549 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (12889 mesaj) Mobil (16260 mesaj) Tablet (1961 mesaj) Mini (1730 mesaj) Uygulama (1485 mesaj)
  • @
57 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
Giriş
    624 Mesaj
    Zero down acayip downgrade yemis distance olayı yerler de hersey sonradan geliyor dikkatli bakin pro da bile oyun boyleyse 4 te düşünemiyorum ilk videosu neydi son videosu ne olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: KAKÁ

PS4 PRO için çıkacak oyunlarda bu ibare olacakmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: venge

quote:

Orijinalden alıntı: ankara

uncharted 4 yüksek grafik ve fps ile süper bir şekilde tekrar oynanır.

Grafiği muhteşem olmasına rağmen ilk defa bir uncharted oyunundan sıkıldım, ruhsuz olmuş, bu son oyun, sen ise hala, daha da iyi grafiklerle bir kez daha oynanır diyorsun, neyine yetmedi bu oyunun grafiği, gözünüz doysun be, grafik grafik diye öleceksiniz. Ben oyunu zor bitirdim sıkalarak, grafiği 4k olsa ne olur, zevk almadıktan sonra

Oyunda bir süre sonra hep aynı şeyleri yapıyormuşsun hissi uyanıyor. Ben de sıkıldım. Grafikleri ve oynanışı çok iyiydi ama.

Konsollar eskiden güzeldi arkadaşlar alıyordun oyununu tak oyna geceler boyu şifreleri çözmeye çalış vs. zevkliydi gerçekten multiplayer denen meret yoktu, para ödemiyordun hiç bir şeye, güncelleme derdin yoktu, üyelik derdin yoktu, eve çağır arkadaşlarını fifa pes oyna sıkıntıdan ölene kadar ama şimdi bakıyorumda playstation 4 çıkıyor ve 400 dolar türkiye'de buna para vereceğine üst sınıf bir bilgisayar topla (konsol fiyatına değil) seni 10 sene götürür rahat. Konsolun tek güzel yanı maç yapmak bence. Diğer oyunlar için sistemi bile beş para etmeyen konsol alacağıma pc toplardım. Ahh eski günler be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuoYuanJi -- 11 Eylül 2016; 14:46:30 >

Artık Sony'de almam baksana Scorpio çıkacak hop ondan sonra bir konsol daha. Telefonlara kızıyorduk şimdi Konsollar her sene çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Konsol fiyatına 10 sene götürecek bilgisayarı topla biz de alalım. Tamam durumdan kimse hoşnut değil ama saçmalamaya da gerek yok. Pronun sunacağı grafikler için toplayacağınız bilgisayar 2500 lira civarına denk gelir en az ki o da 4k hariç kısmı. O bahsettiğiniz üst düzeyi toplamanız içinse 7-8 bin tl yi gözden çıkarmanız gerekir ki karşılaştırma yapabileceğinizi düşünüyorum.

|
    |
    HuoYuanJi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Konsol fiyatına 10 sene götürecek bilgisayarı topla biz de alalım. Tamam durumdan kimse hoşnut değil ama saçmalamaya da gerek yok. Pronun sunacağı grafikler için toplayacağınız bilgisayar 2500 lira civarına denk gelir en az ki o da 4k hariç kısmı. O bahsettiğiniz üst düzeyi toplamanız içinse 7-8 bin tl yi gözden çıkarmanız gerekir ki karşılaştırma yapabileceğinizi düşünüyorum.

Konsol fiyatına değil hocam mesajımda düzenleme yapıyordum tam yanlış anlaşılır diye öylede olmuş. Bir seferliğine toplanacak bir sistem zaten 7-8 bin liraya gerek yok 4k ya bile gerek yok.

Orijinalden alıntı: Kaan Berk

Ben konsolcuyum ama 10 sene dayanma falan yok PS4 çıkalı 3 yıl olacak şimdi pro çıktı. Bir 3 sene sonra da 5 çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Uncharted 4 tırmanma simülatörü olmuş tam.

|
    |
    Al-Yeleli Arslan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: gamewon

Madem ps4 ün donanımı düşük neden bize sattılar bu cihazı. Kendimizi kandırılmış gibi hissediyoruz.

2013 un teknolojisi. AMD ne yaparsa Sony onu kullanmak zorunda artik. Zamaninda yuksek performans dusuk fiyat cok mumkun degildi. Simdi polarisle beraber bir nebze daha mumkun oldugu icin Sony guncellemis oldu.

|
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB SSD || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-20-12-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma || Cougar Conquer Kasa || Logitech G930 Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi ve Apple Pencil || DJI Mavic Air 2 Fly More Combo Drone || Apple MacBook Pro 16'' (2019 Late) - Intel Core i9 9880H / 32 GB 2666MHz DDR4 / 1TB SSD / AMD Radeon Pro 5500M 8 GB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Beyler 4K tv var bende. Ps4 pro satışa çıkınca ps4 fiyatlari düşer mi? Yada pro mu alsam bilemedim. Merak ettigim şu, pro alinca mesela pes17 yi 4K upscale edilmis haliyle mi oyniycaz? Yoksa pes17 4K mı üretilmeli oynamak icin?

|
    |

İtiraz nedenimiz para. Paranın arkasına saklanıp gereksiz argümanlar üretmeye gerek yok. Milli geliri daha iyi bir ülkede yaşayanlar için 400 doları, Ps4 pro için vermek sorun değil. Sony bu ürünü daha gelişmiş pazarlar için çıkarıyor. Biz de ağlıyoruz.

Ağlamanız bir şeyi değiştirmeyecek ama.

"Her şey güzel olacak"
  • Uzaklaştırılmış 13 gün cezanın, 12 gün 14 saat 35 dakika kadarı kaldı.
    Sony çok akıllıca bir hareket yaptı Pro modelini çıkararak. Bu neslin pazar hakimliğinin fazla sürmeyeceğini anladı iki şirkette. Sony 2.5-3 yıl daha konsol satabilmek için Ps4 ün daha güçlüsünü çıkardı Microsoft ise slim modelini çıkarıp diğer nesli beklemeye başladı. Ps4 zaten X one dan daha çok satıyordu şimdi pro sayesinde bu neslin galibi daha net bir şekilde belli oldu.

Microsoft 2017 de Scorpio yu istediği kadar çıkarsın Sony onların konsolunu bekleyip daha güçlü bir Ps5 çıkaracaktır ve sonraki neslinde galibi olacaktır bence.

En komik olan şey ise Microsoftun daha çıkmamış sonraki nesil konsolunu Ps4 Pro ile karşılaştırmak

Özet olarak bende ps3 var şuan ve daha oynamadığım ex. oyunlar var onları oynadıktan sonra ikinci el ilk kasa ps4 alır keyfime bakarım, Ps5 çıkınca işimize bakarız

• Yarbay
    2188 Mesaj

O kadar dayanmasının sebebi costum mimarilerdi. Artık 3-4 Sene gidecek en iyi ihtimal her konsol.

|
    |
    Barni Moloztaş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen doğru söylemişsiniz kardeşim.
    Bende mesela ps3 superslim kasayı 565 liraya okuttum 1 ay oldu, ps4 araştırırken 7 Eylül mevzusunu duydum bekledim. Şimdi iki seçenek var, yeni gelen slim ve pro eskilerin fiyatını aşağı çekecektir ve cektide, nitekim 1tb Eurasia garantili cihaz 1699'dan gidiyordu piyasada şu ana kadar, en azından pro bu fiyattan geliyorsa pro alırım, dönüp arkama bakmam bile. 87 doğumluyum ben ve neredeyse en önemli teknolojik gelişmelerin tamamına şahit olma şansına sahip olduk. Capcom atarilerden, Nintendo ve Sega'lara ve sonunda Playstation'un doğuşuna şahit olduk. O yüzden 1 gün bile sonra çıkmış teklonoji eskisine binaen tercih edilir ve edilmelidir. Ha bunu tekrar söylüyorum kendi durumumda olan yani ps4 ü olmayıpta almak niyetindeki arkadaşlar için söylüyorum. Şahsen benimde mat kasa bir ps4'üm olsa bir sonraki nesil yani ps5 e kadar kullanırdım. NET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaziMustafaKemalPasa -- 11 Eylül 2016; 15:51:49 >
    |
    |
    oup59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

♫ 90'lar pop - Oldies 80's ™
    Active PlayStation 4 Online Platforms
    PES 2020 | GRAN TURISMO SPORT | BATTLEFIELD 5

Pѕη GaziMustafaKemaL

• Yarbay
    25277 Mesaj
    sadece display port girişi olan bir monitörde kullanabilir miyim konsolu? dönüştürücü falan ile hallolur sanırım da ses çıkışını nasıl alırım?
    |
    |

Pro icin cikacak oyun diye bir kavram yok, bu oyunun ps4 pro da daha iyi calistigini gosterecek. Tum oyunlar ps4 ailesinde calisacak. Pro ya ozel oyun veya eklenti olmayacak.

|
    |
    KAKÁ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mesajımı daha dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

|
    |
    Barni Moloztaş kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: SultanApex

Pro icin cikacak oyun diye bir kavram yok, bu oyunun ps4 pro da daha iyi calistigini gosterecek. Tum oyunlar ps4 ailesinde calisacak. Pro ya ozel oyun veya eklenti olmayacak.

Yani ? Biz ne dedik ?

beyler yeni bir kulaklık tanıtıldı lansmada platinum wireless headset diye ne zaman çıkıcak fiyatı ne olucak bilginiz varmı gold wireless den farkı ne acaba .??
    |
    |
Cancer Clinical Trials
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.